488 Shares 1721 views

Sea Galaxy Congress & Spa Hotel: najciekawsze rzeczy o słynnym hotelu Soczi

Galaxy Congress & Sea Spa Hotel jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków hotelowych na całym olimpijskim Soczi. Nie jest tajemnicą, że dziś w tym pięknym mieście wielu hotelach. Szczególnie wiele z nich stało się po zimowych igrzysk w 2014 roku. Hotel zapewnia również powieść od roku jego budowy – 2013th. Więc, co można zadowolić swoich gości, ten 18-piętrowy kompleks hotelowy?


W krótkim tym hotelu

Więc, po pierwsze chciałbym powiedzieć więcej o samym hotelu. Znajduje się on w centrum Soczi – obok parku imienia Frunze. Tylko 100 metrów dzieli go od wybrzeża Morza Czarnego. W ogóle, cała Soczi jeśli znajduje się wzdłuż wybrzeża. Tak, że niemal wszystkie miejsca można dotrzeć do morza przez 10-15 minut spaceru. Ale bliskość – to jest to, czego potrzebujesz gości. I w tym przypadku 100 metrów – 2-3 minut spacerem pośpiechu.

Nawet w pobliżu hotelu znajduje się Central Avenue i słynny Park Zdrojowy Arboretum. Położony w pobliżu Soczi State Circus i Teatru Letniego. A poza tym, umieszczony obok kawiarni, barów, restauracji i supermarketów. Transport publiczny zatrzymuje – tam, w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

Najbardziej popularnym miejscem zakwaterowania

Ten rodzaj zakwaterowania Sea Galaxy Congress & Spa, jak również każdy inny odpowiedni poziom hotelu, istnieje kilka kategorii pokoi. Jednak najbardziej popularne i dlatego zarezerwowane „standard”. Apartamenty te są najtańsze, ale są one wygodne. Na przykład wypożyczyć na 14 dni 2-osobowy pokój dla dwóch osób będzie kosztować 70 tysięcy rubli (pensjonat). Ale to nie jest w sezonie, co jest w środku jesieni, na przykład, albo wiosną. wzrost cen w lecie, i to jest logiczne.

Ale dobra liczba. Mały rozmiar – 16 tys. m, ale w środku jest wszystko, czego potrzebujesz. Duże podwójne łóżko, klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, łazienkę i balkon z pięknym widokiem (na góry, morze lub lokalnych atrakcji). Jeszcze nie jest telefon, telewizja kablowa, sejf, biurko, dywan, można podłączyć ogrzewanie, izolacja akustyczna i szafa. Nawet w łazience hipoalergiczne prysznicem. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, oferuje gościom mini bar, suszarka do włosów, ręczniki i pościel. Ogólnie rzecz biorąc, projekt skromne, ale wygodne zakwaterowanie ma wszystko, czego potrzeba i że może trzeba.

Apartamenty i mniejsze apartamenty

Posiada dwa popularne kategorie pokoi w Morzu Galaxy Congress & Spa Hotel. Apartamenty są większe (powierzchnia użytkowa to 32 i 33 m kw., Odpowiednio) i oczywiście wygodne. „Polulyuksovye” mieszkania będzie kosztował 105 tysięcy rubli dla dwóch (14 nocy) z obiadokolacją i luksusu będzie musiał zapłacić 120 tys. RUB.

Pokoje są duże podwójne łóżka (również wybór mogą zostać udostępnione mieszkania z oddzielnymi łóżkami). Widoki z mniejszych apartamentów i apartamentów tylko morze. Wewnątrz znajduje się wszystko tak samo jak w standardowych mieszkaniach. Ale przestrzeń jest większa, a także duży balkon z pięknym widokiem. I to Wi-Fi. Te pokoje w Sea Galaxy Congress & Spa Hotel jest bardzo popularny, więc jeśli chcesz zarezerwować jeden z nich, warto myśleć z wyprzedzeniem. Na przykład, około dwa miesiące przed wyjazdem, inaczej darmowe mieszkania prostu nie może pozostać.

Punktem kulminacyjnym hotelu

Hotel Sea Galaxy Hotel Congress & Spa jest powodem tej nazwy. Przedrostek „spa” nie jest piękna – hotel posiada własną profesjonalną centrum SPA. Ale jego usługi są dostępne dla ludzi, którzy dokonali rezerwacji i opłaconych za nich. Masters salon wykorzystane wysokiej klasy drogich kosmetyków produkcji włoskiej i kanadyjskie. Tam goście mogą doświadczyli specjalny program pielęgnacyjny (albo zintegrowany lub szybkich procedur). I zrelaksować się w salonie są zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Najpopularniejsze usługi w morzu Galaxy Hotel Congress & Spa (Soczi) jest pielęgnacja anti-aging (jak do twarzy i ciała), awaryjne skóra pomocy na oparzenia otrzymane w słońcu, na alergię lub zapalenie skóry, a także maski, peelingi i różne okłady (run na aromamasel, Marokańska gliny obecnej miodu, ziół, owoców, czekolady i martwi soli morskiej). Ale to nie wszystko. Ponadto, wiele osób przyjeżdża tutaj, aby nawilżyć skórę i przygotować ją do opalania i nasycenia tlenem. Innym popularnym programem jest tak zwana symulacja modelowanie sylwetki i jednoczesne polepszenie funkcji drenaż limfatyczny.

Oprócz powyższego, Hotel Sea Galaxy Hotel Congress & Spa oferuje usługi spa i saunę, łaźnię turecką, solarium, masaż (zarówno hydro i ręczne) oraz siłownię.

Narzędzia i usługi

Hotel Sea Galaxy Hotel Congress & Spa posiada własny bar i restauracja. Goście mogą być dostarczone na życzenie menu diety, jeśli jest to konieczne.

Recepcja czynna przez całą dobę, a hotel posiada menu turystycznej, punkt sprzedaży biletów, torby do przechowywania aparatu i rzeczy, ATM, concierge, a nawet opiekę nad dziećmi. Nawiasem mówiąc, plac zabaw w hotelu zbyt niezabudowana. Goście mogą również zwrócić uwagę na usługi prania i prasowania odzieży i dla pucybut.

A na miejscu znajduje się sala balowa i centrum biznesowe. W ogóle – wszystko na poziomie, który powinien odpowiadać na 4-gwiazdkowy kompleks hotelowy.

Ogólne wrażenie

Sea Galaxy Hotel Congress & Spa odbiera głównie pozytywne recenzje. I nic dziwnego. Bo tu wszystko jest tam dla dobrego i komfortowego pobytu. Pokoje są sprzątane codziennie – goście są przede wszystkim zauważyć, że jedzenie w restauracji jest świeże, smaczne i urozmaicone, porcje są – po rosyjsku hojny. Personel uprzejmy i nie zepsute przez gości: zorganizowane dostawy napojów, media i jedzenie w mieszkaniach są dostępne dla VIP-usługi. Hotel posiada oddzielny apartament dla nowożeńców-pokoje i wygodę nawet dla tych ludzi, którzy mają ograniczone możliwości fizyczne.

Generalnie, postawa hotelu za dobrze, dlatego udało mu się zdobyć sobie dobrą reputację na trzy lata.