258 Shares 1144 views

Preparat "Polysorb": instrukcje, właściwości, właściwości

Zaniepokojenie organizmu jest dziś jednym z najczęściej spotykanych problemów w praktyce medycznej. Może się manifestować w różnych przypadkach, lecz z reguły leczenie sprowadza się do usuwania szkodliwych i toksycznych substancji oraz do leczenia negatywnych konsekwencji ich wpływu. Istnieje wiele leków na terapię. Dziś lekarze używają nowoczesnego lekarstwa, podobnego do tego z klasycznym węglem aktywnym, Polysorb. Instrukcje dotyczące leków, co do zasady, są stosowane do każdego opakowania. Jednak nie zawsze można go zapisać, więc czytelnicy zwracają się do wirtualnych źródeł.

Co to jest Polysorb?

Instrukcja dla każdego leku zawiera jego charakterystykę, więc zaczniemy nasz artykuł z opisem lekarstwa. Lek ten należy do liczby en-sorbentów. Ma właściwości detoksykacyjne, sorpcyjne, stabilizujące membranę i przeciwutleniacz. Medycyna "Polysorb" adsorbuje nie tylko toksyny, ale także żyjące patogenne bakterie i produkty ich aktywności życiowej. Lek sam nie wchodzi w reakcję z substancjami, nie jest wchłaniana w jelitach i jest naturalnie eliminowany w niezmienionym stanie.

Preparat ma postać proszku o barwie białej, niebieskiej, przewiewnej i lekkiej, pakowanej w duże plastikowe słoiki. Do konsumpcji jest hodowany w wodzie pitnej aż do powstania zawiesiny. Należy zwrócić uwagę, że tylko lekarz zaleca odbiór "Polysorb".

Skład preparatu jest prosty. Zawiera koloidalny ditlenek krzemu.

Wskazania dotyczące wyznaczenia leku Polysorb

Instrukcje dotyczące produktu zawierają następujące wskazania do podawania leku:

  • Zatrucia przewlekłe;
  • Upośledzenie zatrucia;
  • Stany sorpcyjne;
  • Alergie pokarmowe;
  • Dizbioza;
  • Biegunka niezakaźna;
  • Infekcje jelitowe;
  • Hiperbilirubinemia;
  • Hiperemia.

Opowiedz o rezydentach narkotyków w regionach o dysfunkcyjnej sytuacji środowiskowej. Lek jest skuteczny, gdy jest stosowany w terapii związanej z napromieniowaniem. Jest stosowany jako główny środek terapeutyczny lub uzupełniający.

Przeciwwskazania dla Polysorp

Instrukcja dla lekarza jako ograniczenie przyjmowania wskazuje nadwrażliwość i niedrożność jelit, a także wrzody trawienne i krwawienie z przewodu pokarmowego. Lek może być podawany dzieciom i osobom starszym. Doskonale wydziela toksyny w alkoholu i zatruciu narkotycznym.

Skutki uboczne

Podczas stosowania leku można manifestować tylko reakcje alergiczne. Taki wąski zakres negatywnych wpływów wynika z obojętności substancji w kompozycji.

Specjalne instrukcje użycia

Pacjenci stosujący Polysorb powinni wziąć pod uwagę jego zdolność do adsorbowania i zmniejszania działania innych leków. Dlatego przy stosowaniu go w złożonej terapii szczególnie ważne jest zwrócenie uwagi na tryb odbioru. Dawkowanie leku jest ustalane przez lekarza, jednakże nie zaobserwowano żadnych negatywnych efektów ze wzrostem normy. Producenci zalecają szczególnie ostrożne stosowanie leków do osób z tendencją do zaparowania. Lek "Polysorb" stosuje się w leczeniu kobiet w ciąży, małych dzieci i kobiet karmiących.

Przechowywanie i pozostawienie aptek

Lek jest nietoksyczny i dlatego jest uwalniany bez konieczności posiadania recepty od kupującego. Nie nadużywaj środków zaradczych. Ponadto nie należy nakładać leku po upływie terminu ważności, a jeśli został wystawiony na działanie wilgoci. Przechowywać w proszku w pojemniku fabrycznym, w chłodnym i suchym miejscu. Przygotowana zawiesina jest używana natychmiast, nie może być przechowywana.

Lek "Polysorb" jest nowoczesnym analogiem sorbentu, takiego jak węgiel aktywowany. Efekt ten jest jednak znacznie silniejszy.