346 Shares 4638 views

Jak zrobić kuszę z papieru? Papier Kusza swoje ręce

Dzisiejsze dzieci większość mojego wolnego czasu przy komputerze, tablecie lub smartfonie. Grają już na ulicy, tak jak poprzednio, nie obejmują swoją wyobraźnię, a nie wymyślać coś niezwykłego. Oczywiście, czasy się zmieniły, pokolenie, zbyt, więc nie powinno znacznie zdenerwowany, ponieważ jest to naturalny proces. Ale masz szansę, aby dać dziecku możliwość poznania, jak coś zrobić z rękami, zapewniając go o nowe zabawki. Na przykład, można go pokazać, jak zrobić kuszę z papieru.


Zastosowanie klasy dla dziecka

Wielu rodziców są oburzeni, bo majstrować coś z rękami – to nie ma znaczenia, to zajmie tylko czas nad dzieckiem i zabrać cenne chwile swoich rodziców, ponieważ ten zawód muszą jeszcze nauczyć, aby pomóc, aby ocenić wyniki. Ale nie można się martwić – oczywiście, istnieją rękodzieła, których produkcja może trwać wiele godzin lub nawet dni, ale nikt nie zmusza do wyboru dokładnie je. W celu prowadzenia syna lub córkę, jak zrobić kuszę z papieru, trzeba maksymalnie pół godziny, ale potem dziecko będzie mieć pełną zabawki i dużo radości, wiedząc, że zrobił to sam. Można go używać, gdy chcemy trochę odpocząć od dzieciaka, który ciągle domaga się uwagi – dać mu rzeczy i on entuzjastycznie zanurzyć się w procesie produkcji, tak aby później, z rozpromienioną twarzą przybiegnie do ciebie, pokazując wynik. Więc nie doceniać korzyści z klasy – w każdym razie, nikt nie zatrzymuje się spróbować. Próbka jest idealny do stworzenia kuszy.

Czego potrzebujesz?

Jeśli jesteś zainteresowany, jak zrobić kuszę z papieru, pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, co jest potrzebne do jego produkcji. Oczywiście główny składnik – papier, to trzeba co najmniej 10 arkuszy formatu A4 jest pożądane, ponieważ od nich, aby kusza będzie dużo łatwiejsze. również są najłatwiej dostępne, tak, że problemy ze znalezieniem materiału powinien powstać. Ale jak zrobić kuszy papieru bez zszywania go? Do wykonania łączników trzeba zwykłej taśmy klejącej, która jest również bardzo łatwo dostać. Kolejny obowiązkowy element – ołówek, który będzie pełnić rolę strzałki w kuszy w trakcie ładowania. Jako ciąg będzie trzeba użyć wątku, ale trzeba się upewnić, że jest wystarczająco gruba i mocna. Aby dać szczegółowości niezbędnej formę potrzebujesz nożyczek, i do podjęcia proces więcej zabawy, powinieneś dostać lody. Ale kiedy go jeść, nie spiesz się wyrzucić pozostałe kije drewno – będą przydatne do tworzenia pełnoprawnym kuszę wykonaną z papieru i ołówka. To wszystkie składniki, które są potrzebne – jak widać, nie ma nic nadprzyrodzonego, wszystkie elementy można znaleźć, czy w domu lub kupić w sklepie.

Tworzenie kuszy ramiona

W celu uczynienia kuszę z rąk z papieru, trzeba przejść przez trzy etapy, pierwszy z nich – jest produkcja broni. Aby rozpocząć, trzeba cztery arkusze papieru, które trzeba złożyć na pół wzdłuż i cięcia, przylegającą do linii zagięcia. Następnie podejmuje wynikające małe arkusze i przewinąć je do probówki za pomocą ołówka, jeśli to konieczne. Gdy rurka jest gotowa, zabezpieczyć go z krawędzi taśmy, aby uniknąć możliwości rozwijania, a następnie powtórzyć proces z pozostałej połowy małych ulotek. Ale to dopiero początek – dać wytrzymałość ramion kuszy, trzeba będzie umieścić w probówkach papier z patyczków do lodów. Z jednej strony, pomiar czterech centymetrów rury i na kij, kij wklej do poziomu i rozbić go tak, że pozostaje wewnątrz rury. Następnie wygięcia rury, a drugi jej koniec innego kija, a następnie powtórzyć z drugim ramieniem. Do kuszy z papieru i ołówka był bardziej niezawodny, bezpieczny całą taśmę wynik.

Drugi krok: utworzyć fundację

Gdy ramiona są gotowe, można zacząć kłaść kuszę ziemnych, zwane także łóżko, a tam umieścić strzałki. Aby to zrobić, trzeba pięć arkuszy papieru, co ty znowu gorąco, za pomocą ołówka dla lepszego efektu i zabezpieczone taśmą klejącą. Od obszaru, który ma zostać ustalona ramiona rura spłaszczona zrobić – są spłaszczone i będą przylegać. Ponownie, wszystkie bardzo bezpiecznie przymocować za pomocą taśmy do kuszy nie jest zwinięty i służył przez długi czas i był jednocześnie niezawodne. Tutaj można również od pozostałej części arkusza zrobić trochę sight-rurkę, która jest nieco większa niż średnica ołówka – to przejdzie przez boomu na emisję. Pozostały papier jest używany do dwóch małych rurek u podstawy kuszy – strzałka pozostanie tam.

Ustawianie spust spust

Ale kusza łucznictwo różni się od tego, że ma za spust, który automatycznie zwalnia cięciwę i wysyła strzałę w locie swobodnym. Aby uczynić go, należy najpierw dołączyć do krawędzi kuszy strun ramieniu. Następnie wyciągnij ją przez całą drogę w miejscu, które jest w kontakcie z założeniem kuszy, zrobić mały otwór, dolny powinien być nieco szerszy niż na górze. Tutaj będą się spust, można dostrzec niewykorzystane saldo patyczków do lodów. Rezultatem jest dość mechanizm zwalniający pracy, które mogą być wykorzystane do uruchomienia strzały. Przed zamknięciem, należy sprawdzić wszystkie elementy kuszy są bezpieczne, a jeśli coś, gdzieś, czujesz chwiejny – nie trochę taśmy klejącej na to, w jaki sposób rozwiązać ten element.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Więc nauczyłem się , jak zrobić papier kuszę, która może produkować strzały z ołówkiem. Oczywiście, to nie jest prawdziwy pistolet, ale nieostrożne obchodzenie się może również wyrządzić szkody dla zdrowia dziecka i uszkodzenia nieruchomości. W związku z tym, że dziecko powinno uczyć się nie tylko jak zrobić kuszę, ale także, jak radzić sobie z nim. Wykazać to wszystko wyraźnie zaznaczyć obszar, w którym może on grać z kuszy, a następnie będzie to absolutnie bezpieczne.