392 Shares 9762 views

Co jest drugim światło w projekcie w domu: Jakie są cechy takiego planu

Ostatnio, w budynku mieści się bardzo powszechne użycie tej architektonicznych technik, takich jak rozmieszczenie drugich światłach. Konstrukcja ta odmiana pochodzi przestrzeni wnętrza budynku w czasie budowy królewskich chór, pałaców i dworów średniowiecza.


Dzisiaj wiele osób nadal nie wiem, co drugi w projekcie światła w domu, ale pierwsze nowoczesne budynki tego typu już udało się wywołać burzę kontrowersji nad jego znaczenie dzisiaj. Jakie są różnice między tymi projektami i jakie funkcje mają one?

Cechy wyróżniające domy z drugim światłem

Po pierwsze, należy rozważyć co drugi światło w projekcie w domu. W sercu tego pomysłu architektonicznego jest sumą przestrzeni dwóch lub więcej kondygnacjach w jednym lub kilku pomieszczeń budynku. W prostych słowach, w tych obszarach nie ma pomosty między sąsiednimi poziomami z domu, dzięki czemu ponad wypełnione pokój z naturalnego światła słonecznego, staje się znacznie większy i airier.

W większości przypadków, domy z drugiego projektu światła uzupełnia ogromne panoramiczne okna, wysokość dwóch lub trzech kondygnacjach. Wnętrze jest urządzone z dużymi żyrandolami Parade, kinkietów i punktowe. Z drugiej podłogi (w małej części pomieszczenia), występ osiadać w balkonu, która zapewnia przejście pomiędzy poziomami w domu i może być wyposażony w miejsce do odpoczynku.

Atrakcyjne budynki takie projekty

Najczęściej te decyzje architektoniczne zaangażować ludzi, którzy nie wiedzą, co ze słyszenia drugie światło w projekcie w domu, i są w stanie ocenić wszystkie zalety tego planu. Główne korzyści z dwoma rzędami okien pokoi to:

  1. Okazja, aby podkreślić wysoki status właściciela domu sprawiają, że budynek luksusu i poważanie.
  2. Zwiększenie naturalnego oświetlenia w pomieszczeniu w ciągu dnia, na lekkości i przestronności.
  3. Możliwość realizacji najbardziej śmiałych pomysłów projektowych dla instalacji sztucznego oświetlenia. Ogromna wysokość sufitu pozwala skupić się na masową żyrandol wykonany ze szkła, kryształu lub lamp wiszących, urządzone w różnych stylach.
  4. Eleganckie drabiny zapewniające dostęp między podłogą, służyć jako doskonały dekoracji wnętrza domu.

Niezwykły układ budynku, witraże, kominków i innych elementów dekoracyjnych wypełnić pokój z nutami powagi i elegancji, która jest bardzo odpowiednia dla elitarnych domów klasowych.

Jakie są negatywne aspekty takiego planowania?

Analizując na pytanie, co jest drugim projektem w świetle domu, to można nie zauważyć, że taki plan nie może być uznane za efektywne kosztowo. Ze względu na fakt, że pokrywają się z drugim piętrze jest praktycznie nieobecny, przyszły właściciel domu traci co najmniej 1-2 pokoi, a to jest głównym argumentem przeciwników tych projektów. Ponieważ użyteczna powierzchnia jest znacznie zredukowany, dwa rzędy okien nie jest pożądane, aby wyposażyć pomieszczenia w budynkach, w których powierzchnia co najmniej 120 m².

Druga wada jest nazywany złożoność obliczeń systemu grzewczego, który wiąże się z koniecznością stworzenia takiej atmosfery w pokojach z różnych wysokości sufitu. Obliczenia te są ważne i termiczne właściwości materiału, z którego wybudowanym budynku.

Dziś do tych celów, jest aktywnie wykorzystywana przez cegły i bloczków silikatowych gazu, ale najbardziej popularne są do domu z baru. „Second Light” – nowe projekty nie są tak doświadczeni specjaliści mogą kompetentnie wykonywać obliczenia i osiągnięcie optymalnej równowagi temperatury we wszystkich pokojach.

W niektórych przypadkach wskazane jest, aby wybrać plan z drugim światłem

Jak zrobić taki pokój, jak drewnianym domu, drugi światło? Istnieją różne projekty, również mogą być wykonane indywidualnie, dla siebie. Architekci zaleca, aby dać pierwszeństwo do takich decyzji jedynie w przypadkach, gdy otwarta przestrzeń w pomieszczeniu jest więcej niż 7 razy wysokość pułapów, więc jest to ogromny budynek.

Tak, niech podsumować. Jaki jest drugi projekt w świetle domu? Przede wszystkim jest to okazja, aby pozbyć się nudzić standardowych układów i uczynić ich domy niezwykłe i jasny. Jeśli umiejętnie podejść do procesu budowy i rozmieszczenia systemu ogrzewania, budowa budynku zadowoli ich właściciele nie tylko piękno, ale także ciepło i komfort.