502 Shares 5324 views

„Kalina krzyż”: specyfikacje techniczne i opis

W ubiegłym roku na początku jesieni, trafił do sprzedaży nowy model „Łada Kalina Krzyża” – nowego rozwoju producentów samochodów Wołgi. Samochód otrzymał najnowsze osiągnięcia techniczne i spełnia modę, wyświetlanie wzorów producentem. Pojęcie „praktyczności” pomógł ten samochód do wysokiego poziomu, i bardzo zrozumienie szatni.


Niektóre producent udoskonalenia

„Kalina Crosse” ma bardzo wysoki stopień przepuszczalności. Zawieszenie zmodernizować w ciągu wcześniejszych odpowiedników. Nowe opony z rozszerzonym profilu pozwala na wykonywanie posunięcie jeszcze bardziej komfortowe. Dla stabilności i kontroli jakości „Kalina” odpowiedzialni są zaktualizowane ustawienia zawieszenia węzły. Podczas testów samochód otrzymał najwyższą ocenę, a inspiracją dla wielu specjalistów. Przed nami jest prawdziwy rozjazd zwarta konstrukcja. Od zwykłego dużego SUV to samochód różni się tylko napęd na przednie koła.

Auto „Kalina Krzyż”: specyfikacje techniczne

W sercu uniwersalnej maszyny jest konwencjonalne i znane nam cały sprzęt. W „Kalina 2” ( „Krzyż”) specyfikacje ma trochę inny. Boca zderzak wykonany z łuku nowy, koła nieznacznie przekształcone. Eleganckie owiewki stali patrzeć na progu podłogowego. Na drzwiach umieszczone czarne listwy. Klocki Zderzak są srebrne. To zasługuje na szczególną uwagę sytuację wewnętrzną samochodu. Pomarańczowy można znaleźć wszędzie. Ta kierownica i fotele, a także panele na drzwiach. Ponadto, w tym roku rynek otrzymał nowy samochód „Kalina krzyż”, którego cechy są uzupełniane przez pakietu izolacji akustycznej. Nowy nowoczesny wspomaganie kierownicy. Lepsza poduszka sprawia, że samochody bardziej wiarygodne. Jest to teraz możliwe do ogrzania foteli. Między innymi „specyfikacje Kalina krzyż uzupełnienie wbudowanego ABS oraz nowy system audio. Zmiany zostały dokonane i jednostka napędowa. Silnik jest wyposażony w zawór 16, gdy prekursor – 8. Jego całkowita pojemność wynosi 106 KM. Oszczędny silnik uzupełnia samochód „Kalina krzyż”, właściwości techniczne, które są godne pochwały. Teraz objętość wynosi 1,6 litra, co czyni maszynę korzystny nie tylko na torze, ale również w obszarach miejskich.

pod maską

Silnik ma rozproszony system elektroniczny wtrysk paliwa. Maksymalna moc dostępna jest na 5100 obr./min Z cyklu mieszanym samochód spędza maksymalnie 7 litrów paliwa na 100 kilometrów. benzyna silnikowa. Jeśli jesteś zainteresowany w „Kalina” krzyża, parametry techniczne, z których możemy opisać, należy również wiedzieć, że samochód ma dużą prędkość. Jest to 175 kilometrów na godzinę. Poprzedni analogiem „Kalina” osiągnęła w sumie 164 kilometrów. Silnik jest sterowany przez pięć skrzynią biegów.

Podwozie i zawieszenie

Dokonano zmian i zawieszenie. Przednie amortyzatory są zawór z odbioru nowego projektu. Sztywność sprężyny wzrasta. Kompresja Buforowej tylnego zawieszenia 70 mm. Nie stabilizatora większej średnicy. Teraz, prześwit pojazdu wzrosła o 23 mm. Większe koła rozmiar przyniósł zmian w układzie kierowniczym. Rake spadła. Odbywa się to tak, że koła nie dotykały skrzydła podczas włączania samochody. Dlatego promień skrętu „Kalina” nieznacznie wzrosła. Wszystkich urządzeń elektronicznych pojazdu powinna zostać wywołana przed blokowaniem hamulców, zatrzymania awaryjnego zasilania. To również powinno zawierać uaktualnioną airbag oraz hamulec pomocniczy. Z zaawansowanych urządzeń, „Łada Kalina Krzyż” staje się jeszcze bezpieczniejsze i bardziej komfortowe, że zabiera go do następnego poziomu progresywnym. Jedna wada samochodu – to długo oczekiwany napęd na cztery koła, który jest wciąż, niestety, nie. W północnych szerokościach geograficznych, funkcja ta będzie znacznie poprawiły samochód i uczynił go jeszcze bardziej popularne. Nadal trzeba czekać i mieć nadzieję, że napęd na cztery koła będzie w najbliższej przyszłości. Do tej pory, musimy zadowolić się tylko z przodu. W ogóle, samochód można uznać za opłacalne i niezawodne.

Innowacyjny „Kalina Krzyż”: specyfikacja techniczna, cena i wnioski

Do tej pory samochód jest dostępny tylko w jednej postaci sprzętu – „Norma”. „Kalina” posiada łączną wartość 470.000 rubli z rynku rosyjskiego. W porównaniu z poprzednim modelem wynosi 40 tysięcy więcej. Jednak cena jest uzasadniona. Wprowadzenie nowoczesnych technologii w unikalnym samochodzie miał wpływ na ceny. W przyszłości, eksperci przewidują, że cena spadnie trochę. Po raz pierwszy sprzedaż „Kalina Krzyża” już otrzymał znaczne uznanie i popularność w Rosji i Kazachstanu w szczególności.