145 Shares 6357 views

"Bates Motel". Obsada dwa PREQUELE

Psychoza Hitchcock stworzył nieskończoną liczbę kontynuacji (w szczególności starzenie wystąpił Perkins) i przeróbki (prawie każdej klatki odtwarzającej oryginalnego, w tym projekcie kolorowego filmu Gus Van Sant). W 1987 roku NBC kanał telewizyjny nadawany odcinek "Bates Motel" (aktorów: B. Court, L. Petty, M. Gunn G. Henry) – prequel słynnego obrazu. Został wprowadzony w odcinku pilotażowym serialu wydarzeń wokół motelu i złowrogiego osobowości swojego menedżera. Ale ocena była zatrważająco niskie, a następnie nie dostać. Ale w roku 2013, A & E kanał wyda 10 odcinków serialu "Bates Motel" (aktorzy: V. Farmiga, F. Highmore, M. Max Thieriot, G. Cooka, N. Carbonell) bez jakichkolwiek grup fokusowych, pilotów i innych opóźnień.

telefilm 1987

Richard Rothstein, mówiąc jednocześnie w roli reżysera i scenarzysty, wziął film telewizyjny „Bates Motel”, który jest pozycjonowany jako spin-off filmu „Psychoza” nie krzyżują się z trzech istniejących sequeli. Taśma została postrzelona w oryginalnej scenerii pierwszym zdjęciu. Film „Bates Motel” (aktorzy i role, które są dopasowane do siebie producent George Linder i Ken Tolopski) był początkowo pozycjonowany jako pilota do długiej serii, która, jak już wspomniano, wynik nie został usunięty. Główny bohater – Norman Beyts, pojawiła się na początku filmu dłuższą chwilę. Rola postaci granej przez Kurt Paul, znany jako dubler Entoni Perkinsa w filmie „Psycho 2” i „3 Psycho”. Perkins, nie wyjaśniając przyczyn, odmówił wzięcia udziału w tym projekcie.

Działka przez Richarda Rotstayna

Po zakończeniu imprezy, oświetlone film „Psycho”, główny bohater Norman Bates upekli w szpitalu psychiatrycznym. Tam spotkał się z dzieckiem pacjenta Alex Zachodniej, który zabił jej gwałciciel ojczyma. Norman przepojona ojcowskich uczuć do Alex, chłopak staje się drugim ojcem. To trwa 27 lat, Norman umiera Zachód przekazując swój dom i niefortunne motel. Próbując wdrożyć wynikowy szansa Alex (Bad mapie), wraz z młodą dziewczyną Willie (Lori Patty) zdecyduje się przejść do biznesu i otworzył motel. Ale teraz w pustym budynku zaczyna widzieć sylwetkę Standardów Bates. Nie jest jasne, czy to jest prawdziwa kobieta lub jej duch, ale istotą uporczywie próbuje pozbyć Zachód Bates domu i nie pozwól, aby facet ponownie otworzyć motel. Aktorzy z filmu „Bates Motel” zapoznał się ze scenariuszem, inspirowane i prorokowali projekt Richarda Rotstayna więcej niż jeden sezon i wysokie oceny. Ale reakcja publiczności była nieprzewidywalna i załogi przewidywania się nie sprawdziły podano.

Dramatyczna opowieść o dzieciństwie i młodości Normana Batesa

Ponowne uruchomienie serii „Bates Motel” aktorów, którzy brali udział w filmie, zwany dramatyczny thriller o dzieciństwie, młodości i dojrzewania bohatera Hitchcocka Norman Bates i jego trudnej relacji z matką Normą. Wszystkie dotychczasowe prace filmowe oparte na „Psycho” nie udało się osiągnąć sukces w rozwoju charakteru bohatera. Powodem tego, być może, był fakt, że tylko Hitchcock zbadaliśmy cienkiej linii szaleństwa i strachu. Wszyscy inni autorzy po prostu starał się powtórzyć sukcesu komercyjnego hitu, ale tylko to, co jechał konia Entoni Perkinsa. Jego początkujący i obiecujący talent aktorski pozostała nieodkryta, a Perkins pozostał zakładnikiem pojedynczej roli. Później aktor grający zarówno w sequelu oryginalnego filmu, horroru lub niskobudżetowych. Film z 1987 roku całkowicie usunięte z serii, a Bates działał Młody dorosły. W tym projekcie, ćwierć wieku później zdecydował się na powrót, bo w 2013 roku odbyło się pierwsze z pięciu sezonów serialu „Bates Motel”. Podmioty zaangażowane w prace już światową renomę i imponującą filmografię.

odlewania żeliwa

Młody Norman Bates w serii odgrywanej przez Freddi Haymor, znany publiczności jako wykonawca roli Charliego w „Charlie i fabryka czekolady” Tima Burtona. Udało mu się nie kopiować kuznechikoobraznuyu łatwość Entoni Perkinsa, ale okresowo zrobić referencje. W roli matki, które Hitchcock w swoim potomstwem pokazała zmumifikowane zagrał nominowanym „Oscar” aktorka Vera Farmiga. Ona doskonale udało się przyzwyczaić do roli dominujących kobiet, silnie zatruwają życie jego syna-nastolatek. Aktorka znana jest publiczności w filmie Scorsese „Infiltracja”. Rola starszego brata Dylana i najstarszy syn norm grał Maks Tiriot. Ciemne sekrety Guardian, zastępca szeryfa Zaka Shelbi zawarte na ekranie Maykl Fogel, znany z ról w „pan” i „Miami Medical”. Nester Carbonell, znany widzom o swojej roli jako Richard Alpert z „Zagubionych”, miał odgrywać starannego i podejrzane szeryfa Romero. Aktorzy „Bates Motel” seria otrzymała głównie pozytywne oceny jego umiejętności, a przez krytyków, a od zwykłych obywateli.

triumfujący shift

Dlaczego akcja serii został przesunięty do dziś nikt nie wie, z wyjątkiem autorów. To dość śmiałe i eleganckie przesunięcie cinematic nacisk spowodował największą ilość gorących sporów i sprzecznych opinii. W przemyśle filmowym miał podobne doświadczenia, udawanie rzucił Robert Altman w filmowej adaptacji Chandler, „The Long Goodbye”. Twórcy serialu „Bates Motel” powtórz tę technikę, urzeczywistniającym ponadczasową atmosferę, twierdząc, że nawet jeśli terminy kalendarza i wymieniać, w okolicach motelu, nic się nie zmieniło.