97 Shares 9588 views

Suchość, Opinie lekarzy użytkowników

Nowe produkty kosmetyczne – pralnia pralnia dezodorant, który podsumowuje teraz obfitują a zatem różnią się znacznie od siebie, przyciąga wiele uwagi. Co jest sucho sucho? Zbawienie problemu lub problemu, a nie zbawienia?


Suchość: Opinie tych, którzy niedawno zaczęli używać funkcji

Zdecydowana większość nowo przybyłych, niedawno otwarty dla siebie magiczną kulę, pozostawiając w nim entuzjastyczne recenzje jako dezodorant, pięknie przytłaczającą pocenie się i pozbyć się nieprzyjemnego zapachu przez dłuższy czas. Ten cudowny lek, ich zdaniem, doskonale pomaga sprawnie, a co najważniejsze, szybko przezwyciężyć problem nadmierne pocenie (pocenie się). Grupa ta zachęca użytkowników z dobrym skutkiem stosować dwa razy antyperspirantu zapomnieć o problemie na tydzień.

Suchość: referencje od tych, którzy są od dawna znane z pomocą

Ta grupa użytkowników wyraźnie uznaje, że urządzenie pracuje. Tak, to skutecznie pomaga pozbyć się potu, ale zamiast jednego problemu, masz dwa. Po pierwsze czasy stosowanie dawało radość i inspirować uwielbione zaufanie reklamy. Ale stosowanie środków raczej problematyczne, ponadto zapach alkoholu i zapachu potu z wyświetlonym jeszcze czas, choć pach pozostać suche. Konieczne do osiągnięcia świeżość stosowania na sucho Dry także zwykły dezodorant. Środek może powodować swędzenie i zaczerwienienie skóry i uszczelką pod pachami.

Suchość: Opinie lekarzy i naukowców

środki odnosi się do grupy antyperspiranty na bazie aluminium i denaturowanym alkoholu. Niezawierające dezodoranty glinu działa przez kilka godzin, a w tym samym czasie, gdy nie są w stanie spowodować hidradenitis (ropienie powodu zablokowania gruczołów potowych wydalniczy kanału, która wymaga zabiegu chirurgicznego).

Struktura oznacza Suchość aluminium zawarte w bardzo dużych ilościach. Jest to w większości tradycyjnych dezodorantów, ale zawartość tego składnika jest kilkakrotnie niższa. Aluminium ma tendencję do gromadzenia się w organizmie, zatyka przewodów, bez konieczności zatrzymywania wydzielanie potu, co prowadzi do tworzenia uszczelnienia w pach (hidradenitis miejscach przyłożenia), a nawet powodować raka piersi.

Najnowsze badania przeprowadzone przez brytyjskich naukowców wykazały związek pomiędzy aluminium i rozwijającego się raka zawartego w organizmie. Element ten jest najbardziej złożona w gruczołach sutkowych, co prowadzi do rozwoju nowotworu. Na długo przed tym, naukowcy bił na alarm, że pachy są najbardziej aktywnie absorbować aluminium, zwłaszcza jeśli stosuje się go jako część dezodorantu natychmiast po goleniu. Jeśli wyobrazimy sobie przenośni efekt zatykania porów i gruczołów potowych, co czyni niemożliwym naturalna konkluzja szkodliwych substancji może zrozumieć, jak niebezpieczne jest stosowanie antyperspirantów.

Suchość: Opinie i ekspertyzy

Marina Georgievna Borgoyakova (lekarz-dermatolog, MD) tak powiedział. Jeśli naprawdę masz pocenie się problemu, należy wiedzieć, że to może być wyeliminowane jedynie za pomocą leków. Brak kosmetyki (w tym Suchość) nie są w stanie pozbyć się przyczyny problemu. antyperspiranty działania mające na celu zneutralizowanie przejawy problemu. Co więcej, „działa” zatykają gruczoły potowe i w ten sposób uniemożliwia cofnięcie płynów z organizmu. Z medycznego punktu widzenia jest to wpływ na organizm nie może być uważane za bezpieczne.

Zmniejszyć pocenie się jest dieta, która wyklucza z diety kawy, czekolady, napojów gazowanych, alkoholu, smażone, pikantne i słodkie. Substancje te przyczyniają się do szybkiego tworzenia łoju i potu, oprócz dają nieprzyjemny zapach. Można zrobić balsam do pachy używając hipertoniczny roztwór soli fizjologicznej, a wywar z kory dębu.

odkrycia

Zastosuj Suchość opinie doświadczonych użytkowników tego narzędzia zalecane szczególną ostrożność, nie częściej niż raz lub dwa razy w miesiącu. Rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”, a dopiero potem kupić ten antyperspirant. Recenzje Suchość, jak widać, są ze sobą sprzeczne, tak jak to się mówi, że dla siebie, decydować o sobie …