590 Shares 4364 views

Cła na „strefy”, lub dlaczego nie upuścić Prison mydła

Prison rosyjski – instytucja publiczna, gdzie głównym czynnikiem rządząca jest wewnętrzne przepisy i kodeks karny. Ale dla każdego zatrzymanego ważniejszego niż więzienie lub kodu milczącego więźnia że więźniowie nazwany „koncepcji”. Zgodnie z tą definicją, żargon żyje każdego więźnia, lecz wolni obywatele ona zasady wydają się po prostu przerażająca.

Jako zwykły obywatel szanowany kraju może zrozumieć, dlaczego w więzieniu nie upuszczać mydła? Dla tych, którzy nigdy nie napotkał zasady więźnia nie ma sensu.

kontrole

Nowo przybyłych więźniów czeka na specjalnej kontroli więźniów. Podstawowym jest „podlyanka”. Obok początkujących weteran więźnia może spaść żadnej rzeczy, na przykład ręcznik lub ubranie. Jeśli przybysz znane praktyki więzienia, to nie będzie podnieść upadłą obiekt. Wskazane jest, aby ominąć coś, krok nad nim, a można nawet przyjść i deptać. Takie działanie jest uważane za normalne, jak głupie, jak się może wydawać.

Dlatego łatwo zrozumieć, dlaczego nie można upuszczać mydła w więzieniu. Jeśli więzień będzie go podnieść, co określa jego złożenia. Każdy szanujący con pewien, czy to nie spadło nic, a żeby go dotknąć, nie jest konieczne.

Ponadto, jeśli więzień spada mydło, którego potrzebuje w tej chwili, trzeba je odebrać w szczególny sposób, a nie, jak to zwykle na zewnątrz więzienia. Kolejna odpowiedź na pytanie, dlaczego w więzieniu nie upuścić mydła.

Oczywiście, więzienie przemoc są trudne do zwalczenia raz, ale w areszcie każdego więźnia, początkujących lub przyprawione, możliwe jest przezwyciężenie nie jest fizycznie i moralnie, że jest przebiegły. „Rekruci” nie jest tylko testowane, ale również uzyskać pseudonim. Podlyanki wynalazł minusy do określenia stopnia początkujących sugestie.

Znak więzienie z mydłem

Więc dlaczego nie upuścić więzienie mydła? Więzienie jest zabronione podnieść kwestię higieny osobistej od podłogi. W przeciwnym wypadku działanie może być uznane z podtekstami seksualnymi, i są w stanie psychicznie niezrównoważonych i osób homoseksualnych. Więźniowie wykluczających spadła higiena przedmiot lub nie zwracają na niego uwagi.

Niektórzy więźniowie mogą nawet demonstracyjnie wyszedł na zwalonym sztukę odzieży lub higieny. Ale dla zwykłych obywateli, takie zachowanie jest uważane za nienormalne.

Ale w tym przypadku, więzienie ma swoje tajemnice: minusy przed pójściem pod prysznicem zabrać ze sobą jeszcze jeden kawałek mydła. Ale jeśli nie ma żadnego marginesu, a jedyny bar w dół, można go podnieść, tak że nikt nie może zarzucić. Wskazane jest, aby po prostu usiąść i podnieść mydło, ale powinno się to odbywać tylko zmierzyć się z resztą więźniów. Dlatego łatwo zrozumieć, dlaczego w więzieniu nie upuszczać mydła.

Bezprawie nie lubią nikogo – w tym więźniów. Kilka lat temu, gdy osoba jest podniesiona w więziennej mydło z podłogi, mógł zgwałcić, bicie i roześmiał się. Ale nawet jeśli nie masz mydło con obfitują „zapasy”, przemoc przychodzi znacznie wcześniej.

I wreszcie,

  • Początkujący musi znać przynajmniej niektóre zwyczaje i reguły więzienia.
  • Jeśli zdanie brzmiało, to lepiej wymyślić pseudonim sobie sam, a nawet jeśli to nigdy nie zdarzyło się wcześniej.
  • Godność – ważna cecha u człowieka, więc nie zawsze go stracić.
  • Prowokacja doprowadzi do niczego dobrego, więc trzeba być bardzo czujnym.
  • Coś z podłogi, nie należy podnosić, szczególnie kogoś innego. Dlatego w więzieniu nie powinny być podnoszone mydła.

I najważniejsza rada dla wszystkich czytelników – nie ma potrzeby wykonywania takich czynów w życiu, na które musieli odpowiedzieć przed sądem, a potem do innych więźniów.