818 Shares 5860 views

Jak wymówić słowo goście jubileuszowe reagowania: wierszem lub prozą? Najważniejsze – dusza!

Kiedy przyjeżdżają do odwiedzenia, pogratulować, dawać prezenty, powiedzieć miłe słowa i życzenia, to z pewnością bardzo miłe. Zasady etykiety wskazują, że przyjemność z wypoczynku trzeba wyzdrowieć i zaprosił przyjaciół i krewnych. Dlatego obchody odpowiedź musi brzmieć słowo jubileuszowych gości. Jeśli rocznica się zbliża, i jesteś gotowy przyjąć gratulacje, nasz artykuł jest właśnie dla Ciebie, powie Ci, jak przyjmować prezenty i podziękowania gościom.


Poezja – sposób przekazać uczucia

Jubileusz – wspaniała okazja, aby zgromadzić wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć. Ta data jest nie tylko podsumowanie ostatnich latach, ale także nowy punkt odniesienia. Triumf powinny rozwijać się na jego planie. W nim nie ma miejsca wokół pieśni, tańców, dowcipów, toasty, gratulacje i prezenty. Punktem kulminacyjnym święta powinna być odpowiedź na bohatera dnia. Wersety może wyraźnie pomóc wyrazić swoje emocje i pragnienia, rytm i emocjonalny wydajność, po prostu przyciągnąć uwagę wszystkich obecnych, a zabrzmiało z ust bohatera na dzień, będzie dotrzeć do serca każdego z gości. Proponujemy Państwu poetycki fragment:

Ja to tak miły wieczór

Tu spędzić z przyjaciółmi.

A wszystko, oczywiście, jest zrozumiałe,

Jestem szczęśliwy dla wszystkich ludzi.

Wokół mnie faworytem osoba:

Przyjaciół, kolegów i krewnych.

Być może to tylko sen,

Ponieważ szczypać mnie!

Wszędzie blask rodzina oczy

Uśmiechy słodkie taniec,

Vengeance zabawy i festyny,

Ale teraz nie jest Nowy Rok.

O tak, dziś rocznica

Przyszłam ci pogratulować,

Chcę to teraz, jak mogę,

reakcja na słowa.

Dziękuję, drodzy goście,

Na co ty tu,

Że takie pozdrowienia

Dziś mnie znalazł.

O tego dnia nie zapomnę,

Musieli długo pamiętać.

Tu na stole, napoje posiłków,

Traktuję pan miły.

Płyty Zbliż

A smakołyk

Oni umieścić. Co widzę?

Okulary pusty? Po prostu szok!

Napełnij mnie zapytać, goście,

Pić silny filiżankę.

I wszystkie problemy upadłego

Dziś tu, w tej godzinie.

Toast zaprosić,

Błagam pić surowy

I tosty zadeklarować

Dla ciebie, dla naszych drogich gości!

Jeśli nie poezja, proza

Poetic wydajność nadaje się do jasnych natury twórcze, mają artyzmu i ekspresji mowy. Jeśli znaki nie nadają się do sprawy, to może dobrze być wymawiane słowo Response jubileusz w prozie. Słowa mogą wybrać dla siebie, wyrażając wszystko, co jest w twoim sercu. Ale w takim ekscytującym doświadczeniem czasu może go zniszczyć. Gdzie nagle mam do właściwych słów, a wszystko, co chciałem powiedzieć, zapomniane. Jest to typowe dla człowieka w szczytowej stanie emocjonalnym, więc najlepiej jest przygotować wcześniej frazy. Proponujemy kilka opcji do wyboru.

Friends – pomoc w życiu

Moi drodzy goście! Od wielu lat poszedłem do tej pory, a tu przyjdzie. Dziś stoję tutaj i nie mogę uwierzyć, że to jest to – pięćdziesiątą (lub inną datę)! Dzisiaj powiedział mój adres tak wiele ciepłych słów i życzeń, a teraz nadszedł czas, aby powiedzieć swoje jubileuszowe odpowiedź gości. Ścieżka życie , moje nie było proste i gładkie, spotkał się na nim i wybojów i zakrętu. Upadł i znów wstał, zdjął i ponownie spadły, ale wspinać się zawsze pomagał tym, którzy są blisko mnie – moje bliskie ludziom. Chcę powiedzieć znajomym (można odwołać się do siebie po imieniu), jak bardzo cię kocham i doceniam fakt, że jesteś zawsze w radosnych i smutnych chwil. Mimo że rzadko widujemy, wiem, że są ludzie, że mogę zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i słyszą w odpowiedzi: „Teraz przyszedł” Ta pewność daje mi siłę, inspiruje mnie do dalszego zrobić. I jak dobrze, że są święta, kiedy wszyscy możemy się spotkać tutaj tak na świąteczny stół i mówić o tym, o tym. Często mówimy, do tych, którzy są drodzy, tej miłości. I nie mówimy o tym, ale wiemy i czuć się sobą. Chcę pić teraz dla wszystkich moich przyjaciół, którzy przybyli dziś dzielić radość uroczystego wydarzenia, zauważył kolejny kamień milowy w drodze mego życia. I proszę was wszystkich, aby wspierać moje tosty. Za przyjaźń! I dla przyjaciół, którzy są zawsze gotowi do pomocy.

Odpowiedz przez bohatera dnia Goście mogą zawierać konkretne odniesienie do żony lub męża, dzieciom, rodzicom. Dajemy przykłady takich wypowiedzi.

najdroższy osoba

Chcę zwrócić się do bliskiej osoby, mój połowę. Dziękuję za miłość, czułości i opieki. Kiedy jesteś blisko, to nie uda. Nowych osiągnięć i osiągnięć – to Twoja zasługa. Mogę żyć, pracować, tworzyć, bo wiem, że w domu czeka na mnie wiarygodnym tył. Jest to osoba, która zawsze słuchać dowolnej z moim nonsensem, zrozumieć, a nawet coś doradzić. Dziękuję za to, co się dalej! Kocham cię bardzo i dzięki Bogu każdego dnia za to, co masz! Bez ciebie, nie odbędzie się, a dzisiejsze święto. Dzięki jubileuszowe słowa teraz skupia się tylko na twoją cześć! Chcę prosić was wszystkich, drodzy goście, napić ze mną moja ukochaną osobą, dla mojej bratniej duszy, na miłość mojego życia!

Tych, którzy oddali życie

Drodzy moi goście, jestem szczerze zadowolony (a), aby zobaczyć was wszystkich! A przede wszystkim chcę powiedzieć dzięki ludziom, którzy dali mi życie. Drogi Mamo, tato! Dziękuję, wychowany i wykształcony mnie. Gdyby nie moja mama, że pięćdziesiąt (inna data) lat temu urodziła mi wielką ucztę dziś po prostu nie odbyć. Zawsze byłaś przy moim boku, wspierana i pomógł mi, bez względu na to co się dzieje. Chciałbym powiedzieć Kindest słów, aby przekazać głębię swoich uczuć i całą wartość mojej wdzięczności, ale obawiam się, że nie mogę ich znaleźć, więc pozwól mi przytulić i pocałunek (następnie dotykając pocałunki i uściski). Drodzy rodzice! Wszyscy nauczyli (LAS) w tym życiu, jestem zobowiązany (a). Żyć długo, być zdrowy i szczęśliwy, a ja postaram się pomóc i mniej zdenerwowany! Drodzy Goście, dziś dzień rocznicy moich urodzin i moje zdrowie nie jest odprowadzana Ci jeden kieliszek, a teraz pytam podnieść kielich na cześć mojego drogiego i ukochanego ojca i matki!

Radujcie się wakacje i zabawiać gości

Zbliża się termin swojej uroczystości i jesteś gotowy, aby zaprzyjaźnić się i otrzymywać prezenty i gratulacje? Serdecznie radować się w tym momencie. I nie zapomnij, aby przygotować z wyprzedzeniem odpowiedzi, bohater gości dziennie.