595 Shares 8579 views

Pieprz tynk w osteochondroza kręgosłupa szyjnego: gdzie klej, przeciwwskazania, opinie

Do tej pory, ból pleców jest bardzo powszechne. Przyczyny tego są złe postawy, siedzący tryb życia i niezdrowe. Ponadto, problem ten występuje częściej u osób z nadwagą. Każdy z tych faktów jest bardzo złe dla kręgosłupa i prowadzi do jej deformacji.


Jeśli masz do czynienia z problemem, o nazwie, nie stają się zniechęcać. Po tym wszystkim, istnieje kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. Możesz pomóc fizykoterapia, leki i plaster pieprzem.

W tym artykule opisano, jak używać patcha pieprz z osteochondroza szyjki macicy dziale. Taki atrybut medyczny – prawdziwa ucieczka z silnym bólem w szyi. Należy pamiętać, że ta metoda leczenia nie może zastąpić leki, ale aby pozbyć się bólu jest najlepszym sposobem. Nawiasem mówiąc, bardzo często, to łatka pomaga nawet w przypadkach, gdy leki przeciwbólowe i fizykoterapia nie mają pożądany efekt.

Co to jest patch pieprz w osteochondroza kręgosłupa szyjnego

Tytuł środki ma stosunkowo niską cenę, więc dostępne dla wszystkich. W aptece można zobaczyć szeroką gamę Capsicum tynków, które różnią wymiarową konfigurację sieci i producentem. Więc można wybrać lek, który jest idealny dla Ciebie.

Pieprz plaster reprezentuje pewną mieszaninę leku, która jest stosowana do kawałka tkaniny z klejem krawędzi. Preparat zawiera wiele użytecznych składników:

 • papryka;
 • kauczuk naturalny ;
 • belladonna;
 • Nalewka z arniki;
 • Wazelina;
 • kalafonia sosny ;
 • lanolina.

Chili ma właściwości drażniących, które poprawia krążenie krwi w zagrożonym rejonie szyjki macicy. Ale Belladonna bardzo dobrze łagodzi ból i eliminuje skurcze mięśni w okolicy.

Sądząc po licznych opiniach, plaster pieprz w osteochondroza kręgosłupa szyjnego radzi sobie z obrzękiem tkanek, które powstają wokół ściągniętej nerwu. Te właściwości leku poprawia odżywienie chrząstki i zwalnia pacjenta z nieznośnego bólu.

Badanie w celu określenia tolerancji

Przed przykleić plaster, trzeba sprawdzić jak organizm weźmie ją. Weź kawałek tynku i przykleić ją na każdym neutralnym skóry. Jeśli w ciągu dnia nie czuje żadnego dyskomfortu, a następnie można go używać bezpośrednio na obszarze zagrożonym.

Należy również zwrócić uwagę na stan skóry w miejscu, gdzie można wykorzystać środki tytułowe. Jeśli zauważysz Mole znamię lub rany, to lepiej nie stosować. Choć nawet w takiej sytuacji istnieje sposób – można wyciąć w patch małe otwory do obszarów problemowych stykają się z mieszaniny medycznej.

Główne cechy aplikacji

Pieprz tynk w osteochondroza kręgosłupa szyjnego mogą być wykorzystane dopiero po przejściu testu tolerancji składników, a po upewnieniu się, że ze skórą problemy zostały rozwiązane.

Tak więc, zanim przykleić plaster na bolesny obszar, oczyścić skórę z alkoholem w każdym preparacie. To musi być zrobione w celu uwolnienia porów brudu, tłuszczu i kurzu. Następnie wytrzeć do sucha.

Na przygotowanej powierzchni i zastosować pieprz poprawki w osteochondroza kręgosłupa szyjnego (zdjęcie z tego narzędzia, można zobaczyć w artykule), ale jest to konieczne z wyprzedzeniem, aby usunąć folię ochronną

Sposoby stosowania leku

Zdaniem ekspertów, pieprz patch można stosować na dwa sposoby:

 1. Plaster nakleja się wyłącznie do obszaru dotkniętego i jest noszona przez około dwa dni. Tak więc, pod wpływem narkotyków jest nie tylko słabym punktem, ale przestrzeń wokół niego.
 2. Plaster nakleja się na okres około tygodnia. W tym przypadku nie można korzystać cały arkusz. Trzeba wyciąć małe kwadraty, i trzymać je na odparzenia. Taki zabieg ma trwały efekt. W medycynie nazywa się to pieprz refleksologii.

Po usunięciu plastra do ciała smarować wiele tłuszczu śmietanę. Jest dobrze nawilża skórę i łagodzi go z irytacją.

Leczenie raka szyjki choroby zwyrodnieniowej dysku

Wspomniana choroba powoduje bardzo nieprzyjemne odczucia w tył głowy i szyi, a także prowadzi do bólów głowy. Poradził sobie dobrze z podobnymi objawami gimnastyki i masażu. Jednak ich stosowanie w domu nie jest warte bez zalecenia lekarza. Po tym wszystkim, źle ćwiczenia mogą prowadzić do złych konsekwencji. Dobrą alternatywą jest to łatka pieprz w osteochondroza kręgosłupa szyjnego.

Opinie potwierdzają, że to narzędzie jest bardzo skuteczne. Jednak nawet lepsze wyniki będą podlegać leczenia farmakologicznego. Ponieważ lek zaprzecza lokalnego działania, może spowodować komplikacje.

Pieprz tynk w osteochondroza kręgosłupa szyjnego: gdzie przykleić

Eksperci twierdzą, że najlepiej jest użyć narzędzia, wklejając go na specjalnych warunkach, które znajdują się we wnęce pod wyrostków kolczastych. Znajdź je bardzo łatwo. Aby to zrobić, należy pochylić głowę do przodu, starając się wycisnąć brodę do piersi.

Przesuń palcem na kręgów kręgosłupa szyjnego. U podstawy szyi, znajdziesz najbardziej wystawania kręgu. Jest to proces niezbędny do nas. Weź kawałek tynku i przykleić go pod spodem. Teraz przesuń w dół kręgosłupa, a znaleźć następny kręg i występ poniżej. Trzymać się następujący fragment tynku. Następnie znaleźć wszystkie punkty bólowe i powtórzyć proces wiązania. Wystarczy chodzić palcem po plecach i czuć się za najbardziej bolesnych miejsc.

W niektórych przypadkach nie jest konieczne stosowanie leku

Według lekarzy, pieprz łata w osteochondroza kręgosłupa szyjnego, przeciwwskazania, które muszą być brane pod uwagę we wniosku nie należy stosować u dzieci i kobiet w ciąży.

Należy zwrócić uwagę na trzech głównych punktach:

 1. Przede wszystkim upewnij się, że masz to osteochondroza. Po tym wszystkim, można pomylić go z bolesnymi doznaniami z hipotermią, zakażeniami zapalnych, a nawet raka.
 2. Nie należy stosować plastra, jeśli cierpią z powodu chorób skóry.
 3. Zrezygnować z tego leczenia, jeśli występują gorączka z powodu przeziębienia, grypy i innych podobnych chorób.

Eksperci podkreślają, że łatka pieprz mogą być stosowane w osteochondroza kręgosłupa szyjnego w czasie ciąży tylko wtedy, gdy inne środki nie pomagają, i nie ma zagrożenia poronieniem. Jednak nie można tego zrobić bez zalecenia lekarza prowadzącego.

Zasada działania

Według licznych opinii, pieprz łata lepiej jest użyć jako pomoc, a nie podstawowym sposobem leczenia. I w większości przypadków, to jest wielki substytut bólu medycyny. Działając na obszarze zagrożonym, plaster łagodzi ból, stany zapalne, poprawia przemianę materii i zmniejsza obrzęki. Preparat zawiera wyłącznie naturalne składniki, więc jest bezpieczny dla organizmu ludzkiego maksymalna.

Składniki kompozycji z gipsu, czyni ten efekt:

 • normalizuje krążenie krwi, eliminuje produkty rozkładu;
 • zmniejszenie obrzęku i regenerowanej tkanki;
 • zmniejszyć bóle głowy i szum w uszach;
 • krzepliwość krwi, zapobiegając zastojowi;
 • wygładzają uszkodzone obszary i mieć pozytywny wpływ na mięśnie.

Zapobieganie chorobie zwyrodnieniowej stawów

Zdaniem ekspertów, bóle krzyża łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Aby to zrobić, trzeba prowadzić zdrowy tryb życia. Jeśli dużo siedzieć, a następnie obserwować swoją postawę i wypracować jak najwięcej spacerowiczów, jak to możliwe, i uczynić swoje życie bardziej aktywne.

Pieprz tynk w osteochondroza kręgosłupa szyjnego, implikacje z których opisaliśmy – dobry sposób, aby złagodzić ból. Jednak, aby nie doprowadzić się do punktu, obserwować swoją wagę.

Prawidłowe odżywianie – to gwarancja zdrowia i długowieczności. Dla maksymalnego efektu, należy odwiedzić basen. Pływanie może pomóc pozbyć się złej postawy, poprawiają metabolizm i daje dobre samopoczucie.

Monitorować swoje zdrowie i jakieś leki, których nie potrzebujesz. Prawidłowe styl życia – jest kluczem do młodości i długowieczności.