639 Shares 4863 views

To ciekawe – to śmieszne!

Istnieją sytuacje, w których osoba dzieje zabawną historię, która jest trudno uwierzyć. Przykładem ciekawy przypadek, który od razu przychodzi do głowy jest związane ze wspomnieniami nowego roku film „Ironia losu”, gdzie bohater zdarza się dość niesamowite i zabawny incydent. Ale oprócz filmu, absurd zabawny incydent zdarzyć się w życiu codziennym.


ciekawe przypadki

Wiele witryn w internecie są pełne zabawnych opowieści z życia różnych ludzi. Są naprawdę bardzo wyjątkowe przypadki, w których się śmiać i nie można, bo nie wierzę. Ale niektórzy ludzie mają śmieszne rzeczy w życiu są podobne. A oto najczęstsze z nich:

  1. Ciekawy – to jest, gdy tłum na jakiś czas zapomnieć o jego kolegi. A potem, nie patrząc, wziąć za rękę nieznajomego.
  2. To ciekawe – jest po prostu rozmawiał przez telefon z jej przyjaciół, i wisi do góry, ponownie, aby odebrać połączenie. Mówisz, że to wyrażenie, takie jak: „No i co dalej?” I nie ma jeden na kogo się spodziewałeś.
  3. Ciekawy – to jest, gdy trzeba naprawić dom, a na korytarzu kosztuje wiele pakietów: kurzem i nowymi materiałami. I wziąć przemyślany taki, który jest bliżej do drzwi i przejść wyrzucić go do śmieci. Kiedy wróciłem do domu i zobaczyłem, że odpadów zmieszanych z drogich materiałów, można dojść do wyrzucenia, i na oczach zdumionych sąsiadów wyciągnął torbę i usunięte. Więc, co można zrobić.
  4. Ciekawy – to jest, gdy kobieta wchodzi do kuchni i widzi żonę w dziwnej pozycji: on lgnie do elektrycznego i drgały w konwulsjach. Bez myślenia, żona chwyciła drewniany mopa i dokładnie walnął jej biedaka z myślą o alienacji czajnika. Człowiek, oczywiście, rzucony na bok. Ale okazuje się, że po prostu słuchanie muzyki na słuchawkach i tańczył.

Każdy z nas ma coś do zapamiętania

Być może, w życiu każdego człowieka przypadku jakiejkolwiek ciekawości czy cokolwiek kolumny o „celu i można sobie wyobrazić.”

Nonfictional zabawne historie pielęgnować w pamięci jako coś specjalnego. Pamiętając komicznej sytuacji, mówimy to do naszych przyjaciół, przeżywając je w kółko. Znowu śmiać z serca …