399 Shares 6497 views

Jak wypróbować wędkę w "Maincrafter": instrukcja

Dzisiaj dowiemy się z tobą, jak prowadzić łódź wędkarską w grze zwanej "Maincrafter". To pytanie jest interesujące dla wielu graczy, zwłaszcza dla początkujących. W rzeczywistości nie jest to takie trudne. Wystarczy zgromadzić pewne zasoby w świecie gier i połączyć je ze sobą. Więc co może być przydatne? Jak wypróbować wędkę w "Maynkraft"?

Kije

Pierwszym zasobem, któremu musimy wdrożyć dzisiejsze pomysły, są laski. Być może ten przedmiot jest najczęściej spotykany w wirtualnym świecie. I aby to nie jest takie trudne.

Jak wypróbować wędkę? W tym celu w "Maynkraft" musisz szukać kijów. Będą potrzebne tylko 3 sztuki na jeden produkt. Z kolei ten zasób może być tworzony niezależnie. W tym celu na stole warsztatowym należy połączyć dwie płyty. Nieważne, jakieś dopasowanie. To znaczy, początkowo aby odpowiedzieć na pytanie o sposobie rzucania wędki, musisz wziąć 6 desek i zebrać 3 z nich na ławeczce. Po przejściu do wyszukiwania innych zasobów.

Wątki

Co innego możesz potrzebować od gracza? Szczerze mówiąc, nie tyle. W końcu, oprócz kije, musisz zdobyć wątek w świecie gier. Z pomocą tych obiektów można zrozumieć, jak wypróbować wędkę w grze "Maincrafter".

Nici będą wymagane w ilości 2 sztuk. Jednocześnie pamiętaj, że nie możesz tworzyć ich samodzielnie, jak kije. Jedynie w skrzyniach skarbowych (tam jest ich 4), a także kopać w opuszczonych kopalniach z sieci. Albo ten zasób może być podany po zabiciu potworów. W takim przypadku musisz polować na pająki. Po morderstwie otrzymasz do 2 kręgów wątku naraz.

Jak wypróbować wędkę? Używając stołu roboczego, połącz 2 nici i 3 kije. Sporządzono! Teraz możesz łowić ryby! Jak widać, w tym procesie nie ma nic trudnego lub szczególnego. Ale to nie wszystko. W "Maynkraft" jest pręt z marchewką. Dość użyteczny przedmiot. Warto więc wiedzieć, jak je zdobyć.

Wędki z marchewką

Jak działa łódź z marchewką? W tym nic specjalnego ani trudnego. Pierwszą rzeczą jest, aby zrobić wędkę bezpośrednio. Jak dokładnie? W tym celu, jak już dowiedzieliśmy się, trzeba zebrać 3 kije i 2 nici połączone na stole warsztatowym. Co dalej?

Teraz nie trudno zgadnąć, musimy dostać marchewkę. Może być uprawiana na łóżku. W wiosce poszukiwane są marchewki. Albo jest wybrane z mobów jako bardzo rzadki zasób. W ogóle, w jakikolwiek sposób, dostać ten warzywa.

Jak tylko okazuje się, na stole roboczym połączyć wędkę i jedną marchewkę. Bardziej od ciebie nic nie będzie wymagane. Następnie można użyć wędki z marchewką do tego celu. To jest wielka przynęta dla oswojenia niektórych zwierząt.

Teraz jest jasne, jak wypróbować wędkę w grze "Maincrafter". Widzisz, to nie takie trudne. Najważniejsze jest wiedzieć, gdzie iw jakich ilościach wyodrębnić te lub inne zasoby. Rod do połowów – jest to jeden z najprostszych elementów w całym świecie gier "Meincraft". Jest to również bardzo użyteczne. Od tej pory jesteśmy w stanie stworzyć wszelkiego rodzaju wędki – proste lub marchewkowe.