225 Shares 9001 views

Uważaj na Androida: przegląd widżetów

Platforma Android telefon ma dużą funkcjonalność. Te smartfony zastąpiły wiele starszych komputerów stacjonarnych. Z systemem Android, można odczytywać i wysyłać pocztę, przygotowanie prezentacji, dokumentów procesowych i innych. Smartfon ma możliwość instalowania widgetów, które pomagają uzyskać szybki dostęp do pewnych informacji. A dzisiaj będziemy badać zegar dla Androida. Albo raczej, widżety aplikacji. W artykule zostaną przedstawione w małym badaniu z najlepszych programów w tej kategorii.


opis

Zegar widżety dla Androida może wydłużyć normalny zrozumienie tych zastosowań. Czasami użytkownicy wystarczających informacji na temat czasu w formacie hh / mm. Ludzie chcą zobaczyć szacowany opadów na dziś, temperatura powietrza, wszelkie dodatkowe informacje, i tak dalej. Common zegar D. dla Androida nie jest bardzo łatwy w obsłudze. Po tym wszystkim, co do zasady, są one zlokalizowane w prawym górnym rogu. I o czasie informacje podawane są w małym drukiem. Widget może zajmować całe okno ekranu. W tym przypadku, wszystkie informacje są łatwe do odczytania. Spójrzmy na najbardziej popularnych aplikacji, widżetów wymienionych kategorii.

ClockQ Premium. Ten program jest wykonywany w stylu Nexus. Funkcjonalność tego widgetu ma ogromną listę różnych ustawień. Na przykład, można zmienić czcionkę i kolor wyświetlanej informacji. Jest możliwe, aby zmienić rozmiar widżetu. Niestety, oprócz, jak wyświetlać godzinę i datę, ten program jest nic innego nie może.

3D Sense Zegar i pogoda. Jeśli jesteś znudzony standardowym zegarem dla Androida, a chcesz przekształcić swój telefon, na pewno zwrócić uwagę na ten produkt. Stylizacja zewnętrzna widget jest podobny do jednego z najbardziej znanych skorupy sens. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji wymienionych aplikacji, musisz mieć połączenie z internetem. Jeżeli warunek ten jest spełniony, zawsze można obserwować zmiany pogody w Twoim mieście. Oprogramowanie automatycznie wykrywa lokalizację. Trójwymiarowa grafika wyświetla różne ikony, wiele skórek i wiele więcej czeka na Was już w tym widgecie. Dodatkowe tematy rozważane programu można pobrać za darmo.

widget wClock. Jak wiecie, zegarek dla Androida mogą być wyświetlane nie tylko w pasku stanu. I, oczywiście, można używać nie tylko format cyfrowy. Że Ten widget pozwala zobaczyć na ekranie telefonu, zwykłej okrągłej tarczy. Można zmienić rozmiar, typ i kolor samych strzałek godzin. Wybór podano ponad 10 różnych skórek projektowych. Istnieje nawet możliwość łączenia godzin cyfrowych i regularne, by tak rzec, osławiony 2 do 1.

Super Zegar Tapety pro. Classic jest zawsze w modzie. Aplikacja ta jest dokonywana w zwykłym stylu klasycznym. W tym programie nie ma żadnych skomplikowanych ustawień. Jest tylko możliwość zmiany czcionki: Można wybrać dowolny z 18 zaproponowanych opcji. Ten widget jest wyrównany z tapety na żywo, który tworzy bardzo ciekawy efekt.

Ice Cream Sandwich Zegar. Ten zegarek jest dla Androida zostały zapożyczone ze standardowego firmware 4.0. Ponieważ nie każdy smartfon może zainstalować tej wersji aktualizacji, ta aplikacja jest „prowadzona” przez siebie. Prosty sposób, aby ozdobić swój telefon i przedłużyć normalnej funkcjonalności. Program posiada szereg standardowych ustawieniach.