161 Shares 7953 views

„Hitman: Agent 47”: recenzja filmu, aktorzy i rola

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier w sierpniu 2015 – thriller "Hitman: Agent 47". Recenzje filmu pojawiły się w prasie we wrześniu tego samego roku. O tym, co nam mówi nowe stworzenie Spółki 20th Century Fox widzów, a który otrzymał kołowrotek przeglądów filmowych z krytyków?


filmowcy

Co ludzie mówią o filmie „Hitman: Agent 47”? Recenzje filmu jest słaba. Aleksandra Baha debiut reżysera obrazu Nie znaleziono żadnego poparcia wśród amerykańskich krytyków, ani rosyjskim. Ponadto, publiczność w opinii tego filmu film podzielony na dwa nieprzejednane obozy: fanów i zagorzałych przeciwników. Co tym razem poszło nie tak?

Wszelkie Film zaczyna się od pomysłu, który następnie musi uzyskać jego rozwój. Nad scenariuszem „Hitman” pracował Maykl Finch Kayl Vard i pominąć Vuds. Spośród tych trzech, tylko ostatni znany w Hollywood, napisał scenariusz Agenta 47 w 2007 roku (wtedy obraz został wyprodukowany przez Luca Bessona), także ze względu na jego pracę na działce z filmu „X-Men. Start. Wolverine "" Szklana pułapka 5 "i" Sabotage”.

Pomysł na pisarzy służył jako komputer „Hitman” gry, która jest uważana za bardzo popularny wśród graczy. W celu realizacji projektu przez 20th Century Fox przyciągnęła reżysera o polskich korzeniach Aleksandr Ba, który nie zdjąć przed jakąkolwiek pracą.

Tytułowy utwór z „Hitman: Agent 47” skomponował Marco Beltrami. Ze względu na jego ścieżkach dźwiękowych do filmów „Scream”, „Dracula 2000”, „Resident Evil” i wiele innych znanych projektów Hollywood.

"Hitman: Agent 47": aktorzy. Rupert Friend

Centralną postacią, wokół której cała akcja odbywa się w filmie Aleksandra Baha – to zabójca o nazwie kodowej „Agent 47”. Został on stworzony przez inżynierii genetycznej radzieckich naukowców Litvenko. Hitman teraz pracuje dla Międzynarodowej Agencji umowy, a powinien szukać córki naukowca, który kiedyś uczynił go niezniszczalny zabójcę. W działce, wydaje się, że nieznana dziewczyna – pół-siostrą Agenta 47, w rzeczywistości – jest to udoskonalona kopia. Oczywiście, bohaterowie czekają na całe mnóstwo strzelanin i walk scen.

Thriller „Hitman: Agent 47”, którego data premiery zaplanowano na sierpień 2015 roku, była szansa na brytyjski aktor Rupert Friend „dostać się w Królewskich. Pomimo faktu, że Rupert pojawił się w filmach od 2003 roku, w jego filmografia było bardzo mało współ-gwiazdą i najbardziej znanych obrazów można uznać chyba że „Duma i uprzedzenie” z Kiroy Naytli i „The Young Victoria” z Emily Blunt. Jednak triumf Rupert nie jest określony: w 2016 roku nie należy spodziewać się nie mieć premierę z aktorem.

Zakari Kuinto w roli Dzhona smita

Jeśli film „Terminator” walka „wybrany” odbywa się pomiędzy „zło” „dobrych” i maszynach „Hitman” toczy się między „dobrymi” i „złymi” najemników. Antagonista umownie "dobry" Agent 47 był Dzhon Smit grał przez Zakari Kuinto.

Smith – genetycznie zmodyfikowane zabójca, pracujący dla „Syndicate”. „Syndicate”, z kolei, jest konkurentem Międzynarodową Agencję umowy w walce o Katarzynie – bardziej wyrafinowany rozwój lekarza genetycznego Litvenko. Krótko mówiąc, wszystko jest bardzo mylące. A jeśli zagłębić się w zawiłości fabuły, staje się jeszcze bardziej skomplikowane i kłopotliwe. Może dlatego że film nie został przyjęty przez publiczność.

Jak dla Zakari Kuinto, aktor jest bardziej wyspecjalizowana w serii. Wśród prac pełnometrażowych można wyróżnić biografii „Snowden” oraz thriller „Star Trek:. Nemesis”

Hanna UER jako Katarzyny Litvenko

Rola Ekateriny Litvenko – wzmocnione genetycznie zmodyfikowane ludzkie, na które teraz ścigany przez agencje wywiadowcze i zorganizowane syndykaty zbrodni na całym świecie – śpiewali Hanna UER. W tej historii, bohaterka jej długo i bezskutecznie szukając ojca. A wynik jest pół-brat w obliczu Agenta 47. Po tym modyfikowanych genetycznie krewnych, odpieranie ataków wielu grup zbrojnych, nadal szukać jej „twórcy” – dr Litvenko.

Hanna UER w zawodzie działających niedawno. Przed swoim debiucie filmowym w 2010 roku, pracowała jako modelka przez długi czas. Potem zdecydowała się studiować w Actors Studio Lee Strasberga i rozpocząć karierę aktorską.

W 2010 roku, Hannah był w stanie uzyskać niewielką rolę w komedii „Cop Out” z Brucem Willisem w roli głównej. Następnie poskitatsya aspirująca aktorka w serialu do roli w „Hitman”. Więc możemy założyć, wizerunek Katie Litvenko debiutanckiego Hannah Ware.

Thomas Kretschmann jako Le Clerc

Thomas Kretschmann – niemiecki aktor, który ma długie i wystarczająco silne „zarejestrowany” w filmach hollywoodzkich. Rolę odgrywa bardzo różne: w "Pianista" – nazisty w "The Young Victoria" – króla Belgii, w "Dracula 3D" – Dracula. Ale w „The Hitman” Krechman wykonany obraz na ekranie o szefa syndykatu zbrodni, który poluje na Ekaterinoy Litvenko.

W filmie „Hitman: Agent 47” aktor Rupert Friend i Thomas Kretschmann konkurować – ich charaktery są rzeczywiście walczą o prawo do siebie mają Agenta 90 (tj Ekaterinoy Litvenko ..). Udziela się zgody na wszystko w ostatnim filmie, po serii wybuchów i trwały „masakrę”.

Nawiasem mówiąc, Thomas Kretschmann jest popularny aktor nie tylko w Hollywood, często współpracowała z rosyjskimi reżyserami. W 2008 roku Thomas wystąpił w przeboju Timur Bekmambetov w „Wanted”, gdzie zagrał ojca głównego bohatera. Aw 2013 Krechman zagrała w filmie Fedora Bondarchuka „Stalingrad”, o roli niemieckiego oficera.

Inne role wykonawców

Ciarán Hinds – irlandzki aktor, który w „Hitman” odegrała rolę dr Litvenko. Jego postać – radziecki naukowiec, który spędził wiele lat ukrywał swoje pomysłowe rozwiązania w dziedzinie inżynierii genetycznej, które nie mogły być wykorzystane do zła. Ciarán Hinds jest również znany widzom z filmu „Szpieg, wynoś się!” I „Harry Potter i Insygnia Śmierci”.

Również w filmie akcji widać, Emilio Rivera, który w tym samym czasie grał niewielką rolę w filmie „Bullet” Nick Lyon i seryjnego filmu „więzi przestępcze”.

Rolf Kanis, który grał w "The Hitman" Dr Delrio 2014 sgyalsya w filmie science fiction "Timeless 2: Sapphire Book", aw 2012 ukazał się "Rommel" w niemieckim filmie biograficznym.

Ponadto w filmie "Hitman" świeci Johannes Zoom, Dzherri Hoffman, Mona Pirzada, David Bruckner i wiele innych.

Premiera i kasie

Film „Hitman: Agent 47”, którego premierę zaplanowano na rok 2015, został pokazany w USA i wielu innych krajach na całym świecie w sierpniu. W bandyta września Aleksandra Baha zobaczył Ukrainy, Azerbejdżanu i Białorusi. „Hitman: Agent 47” w języku rosyjskim został pokazany w dniu 3 września. Najnowsze nowa taśma Hollywood zobaczył mieszkańców w Hiszpanii i we Włoszech, gdzie premiera odbyła się w październiku i miesiąca.

Malowanie „Hitman: Agent 47”, data premiery jest zainteresowany przede wszystkim fani Tytułowa gra wideo, z budżetem w wysokości $ 35 mln zebranych w świecie zatrudnić 82 mln. To niewiele, biorąc pod uwagę stopień, w których film był reklamowany. I chociaż thriller „Hitman: Agent 47” ocenił na stronie IMDb jest 5,9 z 10 opinii od krytyków, głównie negatywnych. Na Rottentomatoes.com prestiżowej amerykańskiej stronie. 100 opinii zostały opublikowane, z czego 92 – ujemny. W Rosji, odsetek pozytywnych i negatywnych informacji zwrotnych o tym samym.

opinie

Więc, co mówią krytycy w swojej recenzji filmu?

Krytyk Imperium publikacje nie waha się nazwać „Hitman” drugiej klasy zawodnikiem. Powiedział, że nowy obraz okazał się lepszy niż ostatnio, podjęte w 2007 roku, ale fakt ten nie zmienia wiele, fabuła jest absurdalne, zbyt zawiłe i nieprawdopodobne. Szczególnie lubił sceny akcji krytycyzm jako przeciwnicy Agent 47 reprezentowany głupie i ustalone cele, które najemnik strzał puste. Co więcej, nie ma intrygi, jako Agent 47 w filmie jest opancerzony samochód, który nie szuka żadnego wyjścia, ale po prostu idzie do przodu.

Inni krytycy wyśmiać kolejnych masowych momentów w filmie Aleksandra Baha: ponad prymitywnego kolorze Agenta 47 i jego wizerunek jako całości; nad podobieństwem Hanna i Ware Olgoy Kurilenko które odgrywają taką samą rolę w adaptacji 2007 r.; na fakt, że nawet pot na czole nie pojawiają się po długiej i zaciętej walce, żaden z bohaterów, i tak dalej. d.

Jednak złe garnitury i tanie efekty specjalne mogą być doświadczony, ale śmieszny scenariusz – nie.

"Hitman: Agent 47": recenzja filmu

Tych 5.9 punktów widz lojalność do serwisu IMDb został „oferowane” film przez graczy, którzy byli zachwyceni po prostu przez sam fakt adaptacja filmowa swoich ulubionych gier. Jednak nie wszyscy eksperci od gier wideo backed filmu „Hitman: Agent 47”.

Recenzje filmu w większości przypadków sprowadza się do faktu, że projekty filmu wideo nie może nawet w Hollywood, na dużym ekranie znaków komputerowych wykonywanych przez aktorów przekształcić się w smutnej rodzaju „cool” facetów. Ponadto, autorzy uderzyć fanów gier wideo, które uporczywie odmawiają śledzić fabułę, dobrze zaplanowaną w oryginalnej wersji gry.

Jednak widzowie zgadzają się, że jeśli całkowicie wyłączyć jego krytyczności, następnie raz zobaczyć obraz Aleksandra Baha nadal możliwe. Jeżeli osoba przyzwyczajona do lepszego filmu, to lepiej, aby nie tracić czasu i robić więcej ciekawych rzeczy.