601 Shares 1686 views

Gazpacho Soup: Przepisy i technik gotowania

Lato – czas, kiedy wiele warzyw dojrzewają. Każdy wie, że są one bardzo przydatne, pożywne i bogactwo witamin i minerałów kompleksu. Być aktywnie wykorzystywane w celu wykorzystać ten okres na największej liczby surowców (nie przetworzone) warzyw. Ponadto zaleca się, aby je jeść, a nie tylko w sałatkach, ale także w pierwszych potraw. Można zrobić pyszne i pożywne letni zupę „Gazpacho”. On jest po prostu niezastąpiony w żar.

Oprócz niewątpliwych zalet tej potrawy, należy zauważyć, że, jak szybko i łatwo przygotowuje się zimną zupę „Gazpacho”. To nie wymaga specjalnej wiedzy i bogate doświadczenie kulinarne. Wystarczy mieć prosty zestaw składników. Zaczynajmy.

Aby rozpocząć określić fakt, że w tradycyjnej receptury nie ma użyć blendera. Jest to nowoczesna wersja jest ona wykorzystywana. W związku z tym, można użyć dwóch hiszpańskich metod gotowania:

  • Wszystkie warzywa pokroić na kawałki i przepuszcza przez bardzo drobnej tarce;
  • Komponenty i posiekać bardzo drobno, a następnie pokonując ich przez długi czas za pomocą widelca.

metoda przetwarzania warzyw, można wybrać dowolny. Najważniejszą rzeczą jest to, że danie było wynikiem jednolitej konsystencji.

Klasyczna zupa „Gazpacho”

Musimy trzy duże ząbki czosnku posiekane bardzo drobno i umieścić w moździerzu, wymieszać z pół łyżką średnich soli i dokładnie zgnieść. Stopniowo zaczynamy się zgłosić do wysuszonych kromki chleba (dwóch) w małych kawałkach, i nadal wymieszać z czosnkiem i 100 gramów oliwy z oliwek. Powinno to uzyskać jednolitą mieszaninę, ale nie gruby, podobny do ciekłego jogurtu.

W takim przypadku, jeśli nie można użyć zaprawy, a następnie moczyć chleb w małej ilości wody mineralnej. Pokonać razem miksera.

Chleb jest dopuszczalne zastąpienie bułkę tartą, które nie mają dodatkowych smaków.

Aby zupa pomidorowa „Gazpacho” stał się jednym, należy używać tylko dojrzałe, mięsiste i soczyste pomidory. Sześć sztuk zanurzone we wrzącej wodzie przez trzydzieści sekund, a następnie uzyskać łyżką cedzakową i delikatnie usunąć skórę. Aby to się udało, to zaleca się, aby nacięcie wokół łodygi, jest on usuwany z góry i rozpocząć czyszczenie. Następnie pokroić pomidory na małe plasterki i niszczyć je oddzielnie w blenderze.

Dwa średniej skórka ogórka i pocięto na grube kręgów. Big czerwony pieprz dzwon oczyszczone z rdzenia i jego dużego cięcia. Posiekać i zalać pomidorami.

Teraz trzeba zrobić puree do zupy „Gazpacho” stała się jednorodna. Aby to zrobić bardzo dobrze bić trochę cebulę, dodać mieszankę jej chleb i czosnek i wszystkie warzywa. Mieszać zalecane przez długi czas i pozostawić na pół godziny do pierwszego posiłku teraźniejszością.

Ale musimy pamiętać, że gryzący cebula nie pasuje do tej zupy. Musimy tylko słodkie i soczyste owoce. Dlatego też, jeżeli jest do dyspozycji tylko gorzki cięcia cebulę w plastry i wlać niewielkiej ilości 9% octu przez dziesięć minut. Konieczne jest, że zupa „Gazpacho” był bardzo słodki smak.

Następnie staramy się danie, doprawić solą do pożądanego stanu, i dodać trochę octu. Jednak zaleca się, aby używać jabłkowy cydr lub wino. Jeśli nie, następnie wlać sok z jednej cytryny.

Teraz dodać wodę mineralną do konsystencji, która jest potrzebna. I od pierwszych potraw można zrobić i pić, wlewając bardziej płynny. Następnie wysłać go w lodówce przez jedną godzinę. To wszystko: zimna zupa „Gazpacho” jest gotowy.

Służyć powinno być w głębokich talerzy i udekorować gałązką pietruszki i umieszczenie bezpośrednio do pierwszego naczynia lub obok kromki białego chleba. Okazuje się bardzo smaczne i zdrowe.

Smacznego!

559 shares 4476 views
168 shares 2858 views