186 Shares 8222 views

Jak ładować iPhone bez opłat? Ładować ayfon bez ładowarki

Dziś jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie współczesnego człowieka bez telefonu komórkowego. Jednakże, jak nie można sobie wyobrazić i elektroniczny gadżet bez pełnej współpracy w procesie dodatkowych urządzeń, których obecność jest obowiązkowa koniecznością. Na przykład, nie udało ładowarka pewno Doom „zależny” na maszynie „śmierci energii”. Jednak pytanie, w jaki sposób naładować iPhone bez opłat, ze względu na wielką popularność „uzyskując” markę firmy Apple wymaga specjalnego oświetlenia. Twoja uwaga będzie reprezentowana przez niektóre z najbardziej oryginalnych innowacji technologicznych, które pozwalają „pompa” gadżety Kalifornia ile potrzeba ich elektrycznej energii baterii, oczywiście, bez „udział” standardową ładowarką usług.


W poszukiwaniu zaawansowanych technologii

Przede wszystkim kwestia wymaga specyfikę. Po tym wszystkim, każdy z nas wie, że bez wpływu pewnego rodzaju energii, żadna ze znanych wynalazków „geniuszu ludzkiego” nie jest w stanie funkcjonować. W związku z tym pytanie, jak do ładowania iPhone bez opłat do pełnej odpowiedzi. Oczywiście, niektóre próby twórców zmienić zasadę „life-support” telefon były nieudane. Nie trzeba dodawać, standard pamięci w niedalekiej przyszłości ulegnie radykalnym zmianom. Problem z „odpowiedniej elastyczności” ma już kilka fundamentalnie różne rozwiązania. Dziś jednak nadal nie można „globalnie oddzielić” od jednostek mobilnych zwykle używać gniazdek. Ale potem, jak naładować telefon iPhone lub inne „dziecko” przemysłu elektronicznego, gdzie nie ma dostępu do „korzyści płynących z cywilizacji” jest już realną rzeczywistością. Jednak niska sprawność (wydajność) i przeznaczone, między innymi, dostępnymi w handlu urządzeniami, a jeszcze dokładne rozsądny „urządzenie” jest zdefiniowany ładunek dostarczania energii z wielu odłożyć się cenne alternatywne źródło 220 W lub inna nazwa przyjęta standardowego centralnego elektryzacji. W rezultacie widzimy rosnące zapotrzebowanie na alternatywne źródła energii i prawdziwego zainteresowania producentów … że te fakty są popychanie programistom, aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązania technologiczne.

Przegląd najbardziej skutecznych sposobów, aby „energozapravki” bez użycia standardowego zasilacza

metoda №1

Może zacząć od najbardziej podstawowych, ale nie zawsze dostępna opcja energii do zasilania urządzeń przenośnych. Może nie wiesz, jak naładować telefon iPhone z komputerem. Więc przyjrzyjmy się tej metody ładowania, który, jak wiadomo, wiąże się z wykorzystaniem laptopa, tabletu lub innego urządzenia wyposażonego w złącze USB. W przypadku, gdy pracownik stał się krytyczny poziom baterii, a urządzenie jest „zmęczony” tego wpisu – mrugnął ekran jest wyłączony, trzeba go podłączyć do dowolnego dostępnego urządzenia, które posiada niezbędną portu. W związku z tym będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób naładować iPhone bez działania ładowania.

Nie wymagający sposób №2

Na dzień dzisiejszy można dostać pokrywę z ładowania. Oznacza to, że cecha konstrukcyjna tego urządzenia będzie obecność wbudowany akumulator, którego pojemność waha się od 1500 do 3200 mAh. Co sprawia, że dość długi czas korzystania z telefonu bez ładowania. Wygodny futerał nie tylko ergonomiczne i estetyczne. Twierdził, urządzenie będzie skutecznie rozwiązać ten problem, w jaki sposób naładować iPhone bez opłat, a także dać personelem na urządzenie wstrząsoodporny. I ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi do tyłu iPhone gwarantuje pokrycie wszelkich wydajności ładowania. LED z przodu urządzenia wskazuje poziom baterii, przez który użytkownik może zawsze wizualnie określić stopień pomocniczego wydajności baterii.

Niezupełnie łatwym sposobem №3

Oczywiście, technologia iQ – szczególnie innowacyjna opcja ładowania bezprzewodowego – promuje efektywne „Charge” pojemność baterii bez kłopotliwej chwili ze względu na podłączenie do złącza złącza 30-pin. Pytanie, jak do ładowania iPhone bez ładowania przestać wyrażając fałszywe nadzieje. Jednak metoda znacznie ułatwia komfortowe wiele problemów operacyjnych, aw szczególności jest najbardziej łagodny sposób, aby przywrócić potencjał elektryczny baterii. Ponieważ zużycie i uszkodzenia iPhone pad – naturalny nieuchronności powodu intensywnego użytkowania telefonu, z takim skutkiem, że urządzenie jest często niezbędne do pasz. Atrakcyjny moduł projekt stanowi element pośredniczący pomiędzy stacją ładującą i akumulatorem urządzenia mobilnego, zamontowane na tylnej części gadżet, a proces instalacji nie jest skomplikowany i nie wymaga specjalnych narzędzi oraz umiejętności montażu. Na rynku dóbr konsumpcyjnych , takich iPhone ładowania bezprzewodowego jest produktem, który jest reprezentowany w zróżnicowanej wydajności projektowania. Kolor, faktura i materiał „tymczasowych uzgodnień” dla użytkownika są dostępne w prawie każdym preferencji. Jedyną wadą tej pamięci, może być uważana jako koniecznie związana z „upgrade” urządzenia, co zwiększa „przewężenia” smartphone kilka milimetrów. Czasami jednak pytanie, jak do ładowania iPhone, jest dozwolone nie tylko w ten sposób …

Ulepszony sposób №4

Dziś projekt IQI Mobile nieco ulepszona wersja nowego standardu zasilania. Pomimo „świeżych pomysłów” na rynku urządzeń mobilnych, aby zobaczyć cały trend wzrostowy w popycie konsumentów. Zyskała szeroką akceptację w społeczności użytkowników jakościowo zmodyfikowana pamięć umożliwia bezprzewodowe „wypełnić” prąd w baterii telefonu. Główną zaletą nowych elementów jest płyta indukcyjna krytycznie zmniejszona (odbiornik). Problem jak naładować iPhone bez opłat i nie „okaleczyć” design, staje się rozwiązywalne. Ponieważ grubość kolejny element jest zamontowany tylko 0,5-1,5 mm, ledwo zauważalna przez cienką warstwą silikonu obręczy. Fakt ten jest tym, co odróżnia IQI mobilnych od poprzednio realizowane bezprzewodowej standardu zasilania. można uznać za istotny warunek połączenia: elastyczne połączenie do portu Lightning w żaden sposób nie utrudnia późniejsze działania użytkowników związane przede wszystkim z wykorzystaniem portu 30-pinowego iPhone. Zgadzam się, że jest o wiele łatwiejsze, wiele chwil obowiązkowego dostępu do systemu czasami bardzo potrzebne złącza jednostki mobilnej.

Kilka argumentów na rzecz ładowarki bezprzewodowej

  • Nie mechaniczny moment połączenia (bezpośredni kontakt).
  • Możliwość bezpiecznej pracy w trudnych warunkach (wilgotność, wilgoć).
  • Komfort użytkowania (w większości).

Trochę o wadach

  • Koszt, wielkość i przyrost masy ciała.
  • Timing sprawność parametrów energii elektrycznej znacznie przewyższa standardową wersję (w tym oryginalnego wydajności pamięci).
  • Nie ma możliwości korzystania z telefonu podczas ładowania baterii.

Reasumując, czy energia perspektywy dla iPhone

Jak ładować urządzenie z komputerem, wiesz. Ale co, gdy jesteś w kampanii lub w sytuacji, gdy brak jest dostępny standardowy zasilacz? Do tej pory nie są dostępne na rynku urządzenia, które są zdolne do ładowania urządzeń mobilnych przy użyciu alternatywnych metod wytwarzania energii elektrycznej. Te oryginalne rozwiązania technologiczne w postaci urządzeń, które przekształcają mechaniczne, termiczne, kinetyczne, magnetyczne i inne rodzaje energii w devaysu niezbędnego napięcia i prądu konwersji. Oczywiście, wady i braki w dostępnych urządzeń jest znacznie więcej niż byśmy chcieli. Cena, waga, rozmiar i inne braki przeszkód do osiągnięcia absolutnej doskonałości. Jednak z upływem czasu i rozwojem technologii …