701 Shares 7999 views

Rynek Anapa: opis i adresy

Miasto Anapa jest jednym z najpopularniejszych rosyjskich kurortów. Corocznie spędza wakacje tutaj około czterech milionów turystów z Federacji Rosyjskiej, dalekiej i bliskiej zagranicznej. W służbie turystów – pensjonatów i hoteli, hoteli i sanatoriów, kawiarni, stołówek i restauracji. Rynki Anapa działają w przemyśle wypoczynkowym. Na półkach znajduje się szeroki asortyment produktów i produktów nieżywnościowych – zarówno lokalnych, jak i europejskich. Weźmy wirtualny spacer po tych unikalnych rynkach i zobacz co możesz tam dostać!


Rynek Centralny

Największy rynek w Anapa znajduje się przy ulicy Krasnoarmejskiej, 13a. Sprzedawcy pracujący tutaj oferują gościom uzdrowiskowych przysmaków mięsnych i serów. Tutaj można kupić świeże mięso – jagnięcina, wołowina, wieprzowina i drób. Pleased wypoczynek i wędkowanie: wielki flądry, słynna kutra, smoka, a nawet czarny rekin katran – to co można tu dostać! Na tym rynku jest Anapa i stragany z wyrobami cukierniczymi. O każdej porze roku można kupić warzywa i owoce, jagody i przyprawy! Czy chcesz odświeżyć się na miejscu? Ugotujesz kurczaka z grilla, przygotuj szaszłyk z ziemniaków i różne dodatki z ciasta! Rynek centralny jest uważany za połączony, tzn. Oprócz produktów spożywczych można znaleźć sklepy z pamiątkami o tematyce morskiej, odzieży i obuwia.

W szczycie sezonu rynek Anapa odwiedzany jest codziennie przez tysiące turystów i mieszkańców miasta. I nikt nie wyjeżdża tutaj bez zakupy!

Rynek północy

Rynek Anapa "Severny" położony jest przy ul. Północnej. Tutaj jest wiele towarów. Tutaj można ubierać się od głowy do stopy. Nawet jeśli spieszyłeś się tak szybko, że nie udało Ci się mu przynieść niczego, to nie ma znaczenia! Tutaj można znaleźć łupki, stroje kąpielowe, stroje plażowe, panamy, ręczniki, płetwy i wiele więcej. Dla tych, którzy nie chcą wracać pustymi rękami z tego kurortu, na rynku są eleganckie ubrania, pamiątki i zegarki. Możesz tu mieszkać świeże owoce i warzywa.

Rynek południowy

Kilka minut spacerem od Rynku Głównego, przy ulicy Astrakhanskaya, znajduje się rynek Southern Anapa. Arkady handlowe są tu zamknięte z powodu złej pogody. Kup tutaj możesz ryby, mięso, warzywa i owoce. Szeroko prezentowane półfabrykaty – kotlety, bułeczki z kapusty, kluski. Kilka rzędów zajmują towary przemysłowe, odzież, perfumy, biżuterię, produkty plażowe.

Pilnie naprawić zegar czy zrób duplikat kluczy? Ty na rynek południowy! Podczas obserwacji zegarek można spróbować wypić ryby, krewetki i raki.

Rynek wschodni

Jaki jest wschodni rynek Anapa? Jest to prawdziwy raj żywnościowy! Znajduje się on na rogu ulicy Parkovaya i autostrady Anapa. Najbardziej popularnymi produktami są jagody, warzywa, owoce i orzechy. A bliżej upadku na rynku są prawdziwe gruz z pachnących melonów i słodkich arbuzów!

Turyści będą zadowoleni z sklepów marki Anapa na tym rynku, oferujących mięso, ryby i produkty mleczarskie.

Jednak na rynku wschodnim wystarczy na rynek i wyloty z towarami domowymi. Jeden z najpopularniejszych miejsc otwiera się w weekendy: produkty miasta Pyatigorsk są wprowadzane na rynek. Koszulki, dresy, skarpetki, golfki, ubrania dla dzieci, koszule – możesz kupić nową rzecz za niską cenę.