287 Shares 6547 views

Jak usunąć Antivirus i wszystkich jego składników

oprogramowanie antywirusowe do ochrony naszego komputera i pozwala na pracę dla nich bez ryzyka złapania infekcji. Ale mogą stworzyć wiele problemów. Być może poradzić sobie z kilkoma konsekwencje instalacji programów antywirusowych jest trudniejsze niż do obliczenia i wyeliminować wirusa. A pierwszy i drugi czasem trzeba zrobić ręcznie. Zainstalowane oprogramowanie antywirusowe nie zawsze jest zadowolony z użytkownikiem. Być może nie jest on wystarczająco wiarygodne, że brakuje pewnych zagrożeń lub zajmuje zbyt wiele zasobów systemowych, dzięki którym praca podczas skanowania nie jest możliwe.


Następnie użytkownik jest pragnienie, aby spróbować czegoś innego i zmienić swój program ochrony do innego, pozornie bardziej atrakcyjne i doskonałe. A potem, jeśli chodzi o sposób, aby usunąć Antivirus z komputera, uruchom poważny problem. Użytkownik znajomy sposób dla siebie uruchamia program do odinstalowywania, proces zakończy się powodzeniem nawet. Ale potem zaczynają się pojawiać błędy, mówi coś przeciwnego. Należy rozpocząć instalację innego programu, a pojawiają się na ekranie napisów takich jak „Usuń stare antywirusowe nie powiodło się.” Problem polega na tym, że ani ustawić nowy program, lub powrócić do starego następnie kończy się niepowodzeniem.

Cała sprawa jest to, że prawie każdy dobry anty-wirus program jest zintegrowany głęboko w systemie. Jest to konieczne dla jego sprawnego funkcjonowania i dostępu do profili zamkniętych normalnie. W ten sposób przeniknął do oprogramowania systemu operacyjnego mogą z powodzeniem szukać wirusów. Ale chodzi o jak usunąć wirusa, i sprawiają, że nie działa. Konwencjonalne instalacji oprogramowania, nawet specjalne deweloperzy wspierające, w większości przypadków, nie są w stanie znaleźć i oczyścić wszystkie ogony, które pozostają po realizacji antywirusowego. Pozostaje szukać innych sposobów, aby rozwiązać ten problem. Co zrobić i jak usunąć Antivirus całkowicie?

Znajdź program na oficjalnej stronie internetowej

Na szczęście, wielu twórców programów antywirusowych uwzględniać trudności napotykanych przez użytkowników. Jeśli wizyta oficjalnych stron programistów, znajdziesz tam specjalnie stworzonych programów, które pozwalają na „prawo”, aby usunąć oprogramowanie antywirusowe. Znajdź ta strona jest łatwa. nazwa zwyczajowa zainstalowanych programów antywirusowych i wybrać najwłaściwszą odpowiedź wystarczy wpisać w polu wyszukiwania. Jest też inny sposób. W sekcji pomocy w każdym programie zawiera informacje na temat twórców. Tamże (wiersz „Program”) powinien być adres oficjalnej strony.

Jak usunąć stare oprogramowanie antywirusowe i wszystkie jego składniki ręcznie?

Aby to zrobić, należy uruchomić program wyszukiwania, które są dostępne na każdym komputerze. W polu wyszukiwania wpisz nazwę zwyczajową dla serii programów antywirusowych, z których jeden jest wykorzystywany do ochrony. Na przykład, avast lub drweb. Wyszukiwanie jest konieczne tylko wtedy, gdy nie został on zainstalowany, a wszystkie sekcje komputerowe, zwłaszcza w Program Files. Po zakończeniu wyszukiwania, wszystkie znalezione foldery związane z oprogramowaniem antywirusowym może być usunięty. Ale może się zdarzyć, że niektóre pliki będą chronione przed usunięciem. W ten sposób program antywirusowy zabezpieczane w przypadku sabotażu.

Aby usunąć zabezpieczenie, należy wyłączyć mechanizmy bezpieczeństwa utworzonych przez program. W „biegu” wprowadza services.msc, a następnie otwiera okno ze wszystkimi służbami operacyjnymi. Należy wybrać te, które są wyraźnie nawiązuje do zdalnego antywirusa i je zatrzymać. Często takie działania nie są wystarczające, aby pomyślnie zainstalować nowe oprogramowanie antywirusowe.

Usuwanie odpadów przeróbczych z rejestru

Jeśli powyższe metody nie pomagają, a potem nadszedł czas, aby przejść do bardziej poważnego przełomu. Dokonać zmian w rejestrze jest zawsze obarczona konsekwencjami, to lepiej i bezpieczniej jest używać do tego celu specjalnych programów. Najprostszym z nich jest łatwy i zautomatyzowany CCleaner jest w porządku. Istnieje również Vit Registry Fix o zwiększonej funkcjonalności. W rzeczywistości wybór takich programów jest ogromna, a każdy może wybrać to, co im się podoba. Zazwyczaj po pracy programu czyszczenia, problem został pomyślnie rozwiązany. Jednak w niektórych przypadkach może to nie wystarczyć.

Jak usunąć Antivirus z samego rejestru

Aby to zrobić w sekcji „run”, wpisz „regedit” polecenie. Otworzy się Edytor rejestru. W sekcji „Edytuj”, wybierz „Znajdź” i wprowadź nazwę w oknie programu antywirusowego. Ważne jest, aby nie zapomnieć, aby umieścić wszystkie pola wyboru. We wszystkich wpisów przedstawiono wyniki, które są podobne do komputer uzna żądanie. Zadaniem użytkownika jest upewnienie się, że zapis dotyczy antywirusa, a dopiero potem usunąć ją. Aby kontynuować poszukiwania za pomocą przycisku F3. Po zakończeniu rejestracji wymaga ponownego uruchomienia. Głównym zagrożeniem tej metody jest to, aby wyeliminować ryzyko czegoś prawo.