620 Shares 1018 views

Błąd bazy danych „Kolejność sortowania jest różny od systemu”: jak to naprawić?

Co do zasady, większość użytkowników, znalezionego w błąd systemu, wskazując, że porządek jest różny od systemu, pojawia się na pracę z pakietem „1C” wersja 7.7. Że jest to najbardziej wrażliwy nawet w warunkach narażenia na wirusy, ale również w zakresie błędów i porażek, które są osadzone w pakiecie kodu programu. Jednak, gdy pojawi się komunikat o błędzie informujący, że porządek jest różny od systemu, nie panikuj. Istnieje kilka prostych rozwiązań, które pozwalają szybko i trwale rozwiązać ten problem. W tym przypadku, dwa rozwiązania mogą być stosowane jako minimum.

Błąd bazy danych „Kolejność sortowania jest różny od układu”: Na czym polega problem?

Bardzo problemem jest to, że główny program to plik wykonywalny na komputerze serwera lub klienta nie może wykonywać inicjalizacji bazy danych (SQL).

Z tego powodu niestandardowego wtyczką (dziecko) zaciski nie mają dostępu do samej bazy danych (choć główny trzon programu działa bez problemów). Uważa się, że dostęp do aplikacji znajduje się na poziomie wersji serwera, który jest odpowiedzialny za połączenie komputerów innych użytkowników w sieci lokalnej. Ponieważ jest to właśnie to, czego wynikają problemy.

Następny oferuje rozwiązania do wyeliminowania tego błędu. Rozważmy dwie podstawowe metody, które może opanować każdy użytkownik początkujący lub administratorem systemu.

Kolejność sortowania jest różny od systemu (Windows 7). Co zrobić najpierw?

Uważa się, że w wydaniu numer 26 zawiera możliwość ignorowania pliki bazy danych. Ale nie opierają się na tę usługę.

zerowy obiektu

Zdarza się, że po uruchomieniu aplikacji odnosi się do rzekomego nieistniejącego obiektu w pliku OrdNoChk.prm formy, które rzekomo powinny być umieszczone w folderze BIN programu zainstalowanego w plikach oprogramowania systemowego.

Jeśli otrzymamy komunikat systemowy, że porządek jest różny od systemu, nie ma nic prostszego niż stworzenie w tym katalogu pusty plik o tej samej nazwie i zastąpienie, przy zachowaniu, na przykład, w tej samej „Notatniku”, część standardowego zestawu dowolnej aplikacji Windows -system. Tutaj pytanie jest nadal na tym, że standardowe ustawienia edytor tekstu, który zawiera wstępne dane, nie działa w jego bezpośredniej edycji i późniejszego stosowania w akcji.

Zmiana struktury bazy danych w oparciu o lokalną wymiany danych

Z drugiej strony, problem, który jest przerwany z pojawieniem się wiadomości, które ustawić kolejność sortowania różni się od systemu, może być rozwiązany za pomocą nawet najbardziej ustalonych programów.

Ale nie powinno początkowo pomyśleć, o ile to właściwe, aby zastosować dodatkowo opisane środki i narzędzia.

Jeśli wystąpi błąd, gdy mówi się, że kolejność sortowania bazy danych różni się od systemu, w zakresie stosowania „1C”, wybierz sekcję Konfiguracja, w którym trzeba iść do administracji, stoły strony kodowej i pkt IB aktualnych ustawieniach systemowych.

wniosek

Zasadniczo, komunikat, że porządek w bazie porządek „1C” data różni się od systemu mogą zostać usunięte dość łatwo (lub pozbyć się go na zawsze). Jak pokazuje praktyka, w najprostszym przypadku można po prostu utworzyć pusty obiekt, wyżej wymieniona powyżej. Po tym błędzie, sygnalizując, że porządek jest różny od systemu, nie będą już wyświetlane.

W rzeczywistości, tylko te rozwiązania, aby rozwiązać problem nie jest ograniczona. Faktem jest, że w środowisku samego „1C”, można pisać skrypty lub utworzenia dodatkowych apletów zarządzania całego systemu w oparciu o to samo w języku Visual Basic z wykorzystaniem baz danych w formacie DVB. Reszta błędu związanego z pojawieniem się powyższego komunikatu, aby usunąć bardzo prosta, jeśli nie brać w obliczaniu defektów w kodzie programu lub wirusowego uderzenia. Ale myślę, że to nie jest najgorsze. Czasami „krivorukost” użytkowników, którzy nie wiedzą jak zorganizować bazy danych i połączyć go z ustalonym programem, może doprowadzić do tego, że tego typu błąd wystąpi ponownie i ponownie.

Należy również zwrócić uwagę na tego stopnia, że gdy automatyczna wymiana danych platformy z innymi bazami danych, muszą one wszystkie mają dokładnie takie samo kodowanie. Jeśli to nie jest ustawiona staje się, delikatnie mówiąc, bez sensu dla wszystkich baz danych, odpowiednio, a sama kwestia importowania i eksportowania danych. W skrajnym przypadku, jak wspomniano powyżej, kodowanie powinno być wyłączone. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do sytuacji, gdy różne terminale instalowane są różnią się od wersji systemu Windows, ale z inną architekturą. To też może doprowadzić do nieprzewidywalnych następstw, do tego stopnia, że i praca z programem, jednocześnie dostęp do informacji byłoby niemożliwe.