639 Shares 7841 views

Niezbędny w kuchni rzeczy – Parowar Tefal

Jeśli głównym priorytetem jest zdrowy styl życia i właściwa dieta, to trzeba podwójnej kotła Tefal. Na stole pojawia się tylko potrawy zawierające produkty „na żywo” składniki odżywcze i witaminy. Gotowane w podwójnej kotła warzyw są znacznie zdrowsze niż w puszkach lub pieczone w piekarniku. Tylko że jedzenie zawsze będzie zdrowe i żywe.

Parowar Tefal jest idealny dla każdej rodziny. Smakosze mogą gotować pyszne soczyste mięso o delikatnym skorupy, wegetarianie pyszny gulasz z warzywami, młoda matka zawsze daje dziecku ogrzewa zacier lub owsiankę. Jeśli wybierzesz wielopoziomowe parowego, to jest wygodne, aby gotować kilka potraw jednocześnie mają zdolność do całkowicie kontrolować proces gotowania.

Urządzenie wybór dla pary Tefal naprawdę duże, można wybrać elektrycznych, nieelektrycznych (na gaz lub piec elektryczny), jednej warstwy lub wielowarstwową lub podwójnej kotła z wbudowanym blender, silikonem lub plastikowych koszy, a także dodatkowych zbiorników o różnych rozmiarach. Zasada działania jest bardzo prosta dno jest zbiornik wody umieszczony jest nad tacę specjalne otwory, przez które unosi się para przechodzi przez wszystkie produkty. Zwykle dolna komora umieścić mięsie, a następnie naczynie boczną i warzywa, i tak dalej. E., w odróżnieniu od dolnej gorących par, a zatem temperatura jest znacznie większa.

Każdy zestaw zawiera szczegółową instrukcję obsługi, a niektóre z najbardziej popularnych receptur. W podwójnej kotła, można gotować prawie wszystkie posiłki, z rosyjskiego tradycyjnych do egzotycznych chińskim. Wszelkie warzyw: kalafior kapusta, brokuły, marchew, kukurydza i fasola – moc tego wspaniałego urządzenia. Na przykład, zamiast pieczonych jabłek i gruszek w piekarniku, można bezpiecznie stosować podwójnej kotła.

Tefal-parowiec ma kilka ważnych zalet:

– To ma tak pomyślnie skonfigurowana tak, że jest łatwy do prania ręcznego lub w zmywarce;

– zużywa mało energii;

– nie tworzyć w kuchni takiego jak żar z pieca lub elektrycznym;

– niezłożone zajmuje niewiele miejsca, więc miska umieszczona na siebie …

Wygodny podwójny bojler Tefal ma nieograniczone możliwości. To może być gotowane w trybie automatycznym, a zestaw z prostego programu manipulacji gustu. Produkty dla potraw można kruszyć plastry lub pokroić na duże kawałki. Jest to łatwe i proste do zrobienia kotlety, a nawet „upiec” ryby dla pary.

Dobra gospodyni w kuchni muszą dostarczyć kolejny ważny instrument – szybkowaru Tefal Blender. Zgodnie z normą, w zestawie znajduje się kubek z pokrywą do szlifowania, usuwalny blendera stóp zlewki tarką i kilka dodatkowych termoemkostey. Mogą być wykorzystywane do wykonywania w jednym urządzeniu kilku krokach: szlifowanie, ogrzewanie, rozmrażanie i gotowanie na parze. Pełen zestaw przyborów kuchennych w arsenale sprawi, jogurt, parowiec Tefal i wbudowany mikser, i za bardzo rozsądną cenę.