371 Shares 1514 views

Ile PS3? Konsole PS3 – cena

Po sukcesie gry w PlayStation i PlayStation 2 konsole z „Sony”, opublikowanej w 1994 i 2000 odpowiednio, pojawienie się nowego modelu wydawało się tylko kwestią czasu. Pierwsze plotki o nowej konsoli pojawił się w 2004 roku, ale dopiero wiosną 2005 roku przez japońskiego producenta nie ma żadnych informacji.

PS3 konsola pod nazwą oficjalnie został przedstawiony w maju 2005 roku podczas targów Electronic Entertainment Expo. Rok później firma „Sony” powiedział o ile to kosztuje PS3, a data rozpoczęcia sprzedaży konsol. Po raz pierwszy do przetestowania produktu z japońskiego producenta został zaprezentowany na TGS 2006, gdzie goście mieli możliwość oceny szereg gier na nowej konsoli.

Opis konsole „Sony”

Warto powiedzieć, że PS3 wygląda świetnie: wyrafinowany design, przyjazny dla użytkownika joystick, wysoką wydajność – co trzeba na ciekawą rozrywką dla swoich ulubionych gier wideo?

Podstawą tego urządzenia jest procesor komórkowy – całkowite rozwoju firmy Sony, IBM i Toshiba, pracujące z częstotliwością równą 3,2 GHz. Jako karty graficznej konsoli do gier w Japonii służy RSX, który sięga od architektury G70, który został opracowany przez firmę specjalnie dla NVidia kart graficznych GeForce 7. działa linia Chip wideo z częstotliwością równą 550 MHz, podczas gdy ona ma 256 MB pamięci , Pozwala to na wyświetlanie HDTV jakości strumienia jednocześnie 2.

Wymiary konsol do gier od firmy „Sony” jest dość duży – 3,25 2,74 0,98 centymetra na jednostkę masy 5 kg. Jak widać, trzecia część popularnej konsoli okazało się znacznie większe niż jego poprzednik w obliczu PlayStation 2. poziom hałasu w PS3 jest prawie taka sama jak w poprzednim modelu konsoli do gier „Sony”. Pragnienie, aby zmniejszyć jego założycieli doprowadziły do tego, że urządzenie jest całkowicie ogrzewany, choć wydawałoby się, nie jest niebezpieczny do niczego złego nie może prowadzić. Jednak w małych niszach zamknięte konsola lepiej nie, ponieważ może się przegrzać.

korzyści PS3

Przed dowiedzieć się, ile PS3 Slim, zalecane jest zapoznanie się z jego meritum. Oczywiście, jak każdy inny produkt, to konsola do gier w Japonii ma swoje zalety i wady. Zacznijmy z jego atutów. Po pierwsze, jest to ogromne możliwości multimedialne konsol, tak że iloczyn „Sony” można uznać najtańsze data odtwarzacza płyt Blu-ray. Po drugie, w konsoli do gier jest dość duży potencjał, który umożliwia programistom tworzenie bardziej wymagających parametrów systemu gier wideo.

Konsola wady gry

Przed dowiedzieć się, ile PS3, warto również wspomnieć, że ta konsola ma swoje wady. Wśród nich jest zapewnienie stosunkowo wysokie koszty, które zostaną szczegółowo opisane poniżej, jak również stosunkowo niewielki zakres akcesoriów. Ponadto, wielu konsumentów tych konsol może zakłócić jej dość imponujące rozmiary.

Ile PS3 w Rosji i WNP?

Teraz nadszedł czas, aby mówić o wartości tej konsoli do gier. Kwestia ile PS3, wiele z nich jest zainteresowany miłośników gier wideo. Jak wspomniano powyżej, cena konsoli z firmy „Sony” jest dość duży iw krajach WNP rozpocznie, począwszy od znaku 600 dolarów – sporo w porównaniu do analogicznego Xbox360 czy Wii od Nintendo.

Ponadto, każdy konsument, aby dowiedzieć się, o ile to kosztuje PS3 w krajach WNP, aw szczególności na terenie Rosji, można kupić oddzielnie za zupę konsoli do gier, w tym czytnik kart, który obsługuje najbardziej popularne w dzisiejszych formatów kart video – Memory Stick, MMC, CompactFlash, joysticki i pilot zdalnego sterowania urządzeniem.

Podsumowując, chciałbym dodać, że jest to prefiks z „Sony” jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy kupują konsolę do gier do długotrwałego użytkowania. To samo Xbox360 korzysta teraz z ich najlepszą zdolności i Nintendo Wii i ma ledwie uznać za głównego konsoli.