316 Shares 7071 views

Krem do opalania dla dzieci – bezpieczne opalanie odbiór

Wiadomym jest, że skóra dziecka jest bezbronny wobec letnim słońcu. Nie można wytwarzać w ilościach niezbędnych do ochrony melaniny, co zapewnia zapobieganie oparzenia i reakcji alergicznych. Mogą one towarzyszyć świąd i ból, i złuszczania skóry. Z jednej strony, lekarze nie są tak bardzo martwi się o dyskomfort jako wysokiego ryzyka zachorowania na raka. oparzenia Komunikat słońcu z choroby nowotworowej od dawna potwierdzone. Ale jeśli spojrzeć z drugiej strony, dziecko wystarczy promienie słoneczne, które przyczyniają się do produkcji witaminy D, tak ważne dla jego ciała. Aby chronić dziecko podczas opalania rodzice powinni kupić ochrony przeciwsłonecznej dla dzieci.

Preparaty do ochrony dzieci przed ekspozycją na słońce, są dostępne różne rodzaje i konsystencja, i istnieje szereg zasad ich wyboru. Główne postacie to: krem, sprayu, żelu i mleczko do ciała. Krem do opalania dla dzieci z suchym rodzaju skóry będzie najbardziej odpowiednim narzędziem, gdyż nie tylko chroni je przed niekorzystnymi skutkami, ale również zmiękczają i nawilżają skórę dziecka. Wszystkie pozostałe rodzaje pomocy dystrybuować agenta przez organizm, ponieważ są one bardziej płynny konsystencja.

Zasadniczo, słońce krem dla dziecka zwolnieniu z obliczania wieku nie mniej niż 3 lata. Farmaceuci wiążą taki deficyt, że bardzo małe dzieci jest przeciwwskazane ekspozycji na słońce. Ale jeśli masz zamiar spa lub po prostu boi się narażać niebezpieczeństwa spalania dziecko na spacer, a potem jeszcze można znaleźć filtr przeciwsłoneczny dla młodszego dziecka.

Trzeba wiedzieć kilka rzeczy i symbole, które pomogą Ci poradzić sobie z tego prostego zadania. W rzeczywistości, filtr jest łatwo kupić, ale wybierz to, co jest konieczne dla ciebie – to jest problem. Po pierwsze, zawsze pamiętaj: nie ma oznaczenia na opakowaniu limitu wiekowego oznacza, że aplikacja jest możliwe dla dzieci powyżej 3 lat domyślnie. Jeśli Twoje dziecko ma ponad 5 lat, a następnie można bezpiecznie korzystać ze wspólnego ochrony przeciwsłonecznej, ale nie powinny zawierać substancji zapachowych, zwłaszcza alkohol, jak dziecko może od razu przejść reakcję alergiczną. Aby przetestować reakcję skóry do śmietany, stosuje się go na ręce, a podczas zegarek dzień. Jeśli jest pieczenie i podrażnienie, oznacza, że można bezpiecznie kupować. Leczenie skóry powinna wynosić co najmniej pół godziny przed wyjściem na zewnątrz, powodując małe sprawy, ale nawet warstwa.

W celu określenia skuteczności kremu, na tyle, by go przetestować współczynnik ochrony przeciwsłonecznej. Na opakowaniu wskazują, SPF, a przede wszystkim wartości zakresów indeksu od 2 do 100. Który filtr jest najlepszy i jak długo dziecko może bezpiecznie zatrzymać się w słońcu, można łatwo obliczyć formuły. 1 SPF wynosi 5 minut, następnie należy pomnożyć SPF przez 5 minut. W ten sposób otrzymujemy dozwolony czas ekspozycji dzieci na słońce pokrytej krem.