755 Shares 1307 views

Porsche 911 – legenda motoryzacji niemieckiej

Legendarne Porsche 911 po raz pierwszy pokazany publicznie w 1963 roku, podczas gdy nikt nie mógł nawet twierdzą, że samochód będzie produkowany więcej pół wieku. Oczywiście, samochód został zmodyfikowany, ulepszony, zmieniła swój wygląd i farszu. Jednak niemieccy projektanci byli w stanie utrzymać charakterystyczny oryginalny legendarnej „żaba”. A dzisiaj, jeśli spojrzeć na Porsche 911 2012 można znaleźć podobieństwa z tym energiczny i zwinny płazów. Jakie są osiągane przez niemieckich samochodów, a dziś można dostać się szczęśliwym posiadaczem modelu 911? Jeśli mówimy o dynamikę przyspieszania, pokonywanie 100 km / h dla wersji standardowej jest już dzieje się w zaledwie 4,8 sekundy, a dla Porsche 911 Turbo opłata to znak prędkościomierz idzie wszystko w 3,4 sekundy. Na tych samych mechaników kochankowie powinni obiektywnie rozpoznać korzyści z Porsche-Doppelkupplung zrobotyzowanego PPC marvel (PDK). Wyposażony w jego wydaniu podczas przyspieszania do 100 km / h w trybie sportowym wyprzedzić swoich konkurentów mechaniczne średnia 0,3. Kolejną zaletą korzystania z PDK w Porsche 911 jest optymalizacja zużycia paliwa. Ze względu na jego bezpośrednim wtryskiem i projektanci osiągnęli całkiem akceptowalny figurę do tego potężnego samochodu – 10,8 litrów na setkę w cyklu mieszanym.


Moc zaktualizowanego silnika Porsche 911 zostaje zwiększona o 20 KM i moment obrotowy – do 390 N • m. Że w porównaniu z wcześniejszymi wersjami zwiększenie stopnia sprężania, zmniejszonym skoku cylindra, zwiększając ich średnicy, zmniejszenie całkowitej masy silnika stosowany układ smarowania z „suchą” zbiornika. Ciągu silnika równomiernie i optymalnie rozmieszczone w całym zakresie prędkości obrotowych. producent samochodów oferuje swoim klientom samochód z tylnym kołem i napędem na wszystkie koła. Ponadto, mimo zapewnień twórców, że wszystkie koła wersja napędu momentu obrotowego może być w pełni przenoszone na przednią oś, jednak zachowanie samochodu na drodze bliżej napędem na tylne koła.

Wykończenia wnętrz nawet podstawowe wyposażenie jest na najwyższym poziomie. Jest to sfera elitarnego drewna i wysokiej jakości skóry. Zastosowanie polimerów we wnętrzu Porsche 911 jest minimalny. Ergonomii elementów wnętrza trudno znaleźć usterkę. Na szczególną uwagę zasługuje adaptacyjne siedzenia. W związku z regulacją elektryczną bocznej poduszki wsparcia i oparcia można regulować do kierowców praktycznie każdej kompilacji. Jedyną rzeczą, która psuje ogólne wrażenie – uninformative prędkościomierz. Pomimo faktu, że wnętrze jest zaprojektowane dla czterech foteli, tylne siedzenie jest najlepszy używany sporadycznie, ponieważ nie jest tłoczno i gorąco. Zarządzaj całą funkcjonalność samochodu, korzystając z Porsche Communication Management (PCM), jest to dość łatwe dzięki intuicyjnemu interfejsowi i ekranu dotykowego w obsłudze.

Prowadzenie samochodu jest dostępna w specjalnie przygotowane dla niego do kierowców, więc zwykłych kierowców. Dla tych, którzy nie są przygotowane do zawiłości i niespodzianek potężną maszynę, to lepiej, aby nie odłączać PSM System stabilizacji i aktywne zawieszenie PASM przekładają się na trybie sportowym. Inteligentne elektronika dla zachowania stabilności na zakrętach drogi i stacjonarnym jednocześnie wraz ze wzrostem prędkości aktywuje tylny spoiler, ograniczyć dopływ paliwa, aby zapobiec ślizganiu dowolny.