346 Shares 3287 views

Lek „Imaverol”: instrukcje użytkowania. „Imaverol”: opinie i analogi

dzisiaj zdrowie zwierząt cierpi z powodu pogarszającej się sytuacji na świecie ma mniej niż zdrowie ludzi. infekcje skórne, włącznie z grzybicą, stały się bardzo powszechne i coraz trudniej radzić sobie z nimi. Że grzyb jest przyczyną grzybicą. Istnieją trzy grupy organizmów zdolnych do powodowania. Porozmawiajmy o wszystkim w szczegółach.


Aby poradzić sobie z tym nieprzyjemnym choroby, trzeba wybrać dobry lek przeciwgrzybiczy, który będzie mieć jak najszerszy zakres działania i skutecznie trafić wszystkie możliwe czynniki chorobotwórcze. Jak pokazuje praktyka, jeden z najskuteczniejszych leków w tym zakresie jest „Imaverol”, która charakteryzuje się znaczną skuteczność w leczeniu choroby. Formuła jest założona przez grupę doświadczonych i szanowanych amerykańskiego dewelopera austriackiej firmy farmaceutycznej – instrukcje obsługi.

„Imaverol” jak wynika z informacji zwrotnych jest wystarczająco skuteczny lek. Który zapewnia skuteczność tego narzędzia? W takim przypadku należy je stosować? Jakie jest dawkowanie musi być dobrany do leczenia konkretnego zwierzęcia? Wszystko to zostanie omówione w tym artykule.

Ogólne informacje na temat przygotowania

Lek jest bursztynowy żółty roztwór, który jest zapakowany do fiolek, w dwóch dawkach: sto mililitrów oraz jeden litr. Preparat zawiera enilkonazol (jako główną substancję czynną), polisorbat i laurynian sorbitanu (jako dodatkowe środki pomocnicze).

Farmakologiczne działanie leku

Uważany za lek jest niezwykle skuteczny lek anty-grzybicze jest niezwykle szerokie spektrum. Oznacza substancję działającą jak już wspomniano, jest enilkonazol. Składnik ten ma destrukcyjny wpływ na błony komórkowej drożdży i grzybów. Skuteczność leków potwierdzone przez praktykę.

Lek jest całkowicie usuwana z organizmu w ciągu dwanaście do szesnastu godzin, korzystnie razem z moczem i kałem. Hit elementy rozkładu leku w mleku krowim jest bardzo ograniczona.

wskazania

Informuje, że w instrukcji obsługi? „Imaverol” może być używany nie tylko dla bydła i koni. On powołuje i psów i kotów w leczeniu zakażeń grzybiczych skóry – dermatofitozov.

„Imaverol”: instrukcje użytkowania

Do leczenia, trzeba najpierw przygotować emulsję roboczą, która będzie używana w leczeniu choroby. W tym celu konieczne jest, aby rozpuścić część leku do pięćdziesięciu części ciepłej wody (stosunek powinien być koniecznie zachowane, podczas gdy całkowita objętość emulsji, pracującego w zależności od wielkości zwierzęcia). Leczenia zwierzęcia musi być czterokrotnie odstęp między stosowaniem leku w trzech lub czterech dni. Czasami w ciężkich przypadkach choroby, konieczne jest, aby przedłużyć przebieg leku. Przedstawiciele bydła musi być czysta i wolna od strupami na skórze przed podaniem leku „Imaverol”.

Instrukcja użytkowania dla psów i kotów obejmuje również czyszczenie przed zabiegiem. Przedstawiciele długowłosych ras powinny być ogolone. Powinny być stosowane, pocierając skórę przed ziarna, czyli „Imaverol”.

Instrukcje użycia kotek zbyt radzi przygotować roztwór delikatnie zanurzać zwierzęcia w końcowej emulsji roboczej.

Efekty uboczne oznacza: instrukcje użytkowania

„Imaverol” bezpośrednie negatywne skutki zarówno podczas użytkowania, a gdy jej zniesienie nie. Jedynym bezpośrednim przeciwwskazanie do stosowania leku jest indywidualne nietolerancji lub reakcje nadwrażliwości dowolnego elementu, część środków. W tym przypadku, może powodować reakcje alergiczne, które powinny być leczone miejscowo, objawowo.

Nie należy stosować leku wraz z innymi środkami grzybobójczymi.

funkcje

Instrukcja obsługi „Imaverol” nie zapobiegają ciąży i karmiące samice, a także pozwala na dalsze użytkowanie produktów wytwarzanych przez leczonych zwierząt (bydło), bez obawy, jednak wytrzymać pewien okres czasu. Na przykład, mleko może być repasted ludzi tylko czterdziestu ośmiu godzin (lub cztery dojenia) po podaniu. Rzeź zwierząt leczonych „Imaverolom” jest możliwe tylko cztery dni po zastosowaniu leku.

Ludzie powinni unikać bezpośredniego kontaktu z „Imaverolom”. Tak więc konieczne jest, aby przeprowadzić procedurę w rękawice gumowe. Zabronione jest również palić, jeść żadnego pokarmu lub napoju w trakcie procedury.

Ważne jest, w każdym razie nie używać pustych pojemników, w których można przechowywać lek „Imaverol” dla wszystkich celów domowych. Opakowania te mają być usuwane tylko w połączeniu z innymi odpadami.

Warunki przechowywania leku

Lek może być przechowywany w zabezpieczonych przed wilgocią i bezpośrednie światło słoneczne. Temperatura w miejscu przechowywania leku powinna być w zakresie od trzynastu do dwudziestu pięciu stopni. Instrukcje użytkowania „Imaverol” radzi, aby zachować nie więcej niż pięć lat w hermetycznie zamkniętym opakowaniu i nie więcej niż sześć miesięcy po jego otwarciu.

Nie można zapisać tego leku w połączeniu z wszelkich produktów spożywczych i higieny osobistej.

Lek ten jest niezwykle skuteczny w swoim zakresie. Jednakże, jeżeli ze względu na stosunkowo wysoki koszt jest zbyt drogie, aby kupić „Imaverol” analogi krajowej produkcji, takich jak „Zoniton” stają się godnym wymiana i będzie w stanie pomóc zwierzęciu.

wyniki

Do przygotowania „Imaverol” instrukcji użycia dla kotów, psów i bydła jest niemal identyczny. Część leku jest łatwo obserwować i obsługiwać zwierzęta często również bardzo wygodne (duże zwierzęta mogą być traktowane z wężem, a nawet psy i koty mogą być zanurzone bezpośrednio do emulsji roboczej). Lek ten będzie prawdziwym zbawieniem dla zwierząt cierpiących na infekcje grzybicze, a ich właściciele. Nigdy nie przestawaj dbanie o swoich ulubieńców!