224 Shares 1540 views

Jak malować ogrodzenia drewnianego dawna tanie: ciekawe pomysły, metody i opinie

W drewna jako materiału budowlanego ma wiele zalet, które nie pozwalają jej do opuszczenia rynku pod presją nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie kompozytów i tworzyw sztucznych. Wśród tych zalet wyróżnić przystępność, bezpieczeństwo środowiska i właściwości dekoracyjne. Wszystkie te cechy przyczyniły się do faktu, że drewno stało się jednym z najbardziej popularnych rozwiązań do budowy ogrodzeń. Na wiejskiej obecność tego ogrodzenia jest z pewnością najlepszym rozwiązaniem. Jednak estetyczne zalety drewna przez lata użytkowania są tracone w plenerze. W związku z tym pojawia się pytanie: „Jak malować ogrodzenia drewnianego na długi czas, tanie i piękne?”. ustawić nieco sprzeczne, ale wykonalne wymagania, jeśli sprawa jest zbliżył się twórczo i kreatywnie.


Jakie związki mogą być malowane drewno?

Pierwszy określa wymagania, które z zasady powinny spełniać drewno farba agenta powłoka. Biorąc pod uwagę warunki, w których działa. powinien to być środki zdolne do zapewnienia ochrony mechanicznej i ochrony biologicznej od różnych owadów i grzybów. Ponadto, powinien on być odporny na zmiany światła słonecznego, temperatury i wilgotności bezpośrednie. Teraz konieczne jest, aby przejść do odpowiedzi na pytanie, co do malowania drewniane ogrodzenia. Rodzaje materiałów i metod malowania są ściśle powiązane, ale większość z nich wiążą się z użyciem preparatów na bazie oleju, mieszaniny alkidowych i akrylowych funduszy. W zakresie metod stosowania dane farby prawie nie różnią się od siebie. Każdy z tych mieszanin mogą być układane i szczotek i wałków, a dysze pneumatyczne, jeśli jest to odpowiednie urządzenie ze sprężarki. Warto zwrócić uwagę na obecność w takich preparatach składniki antyseptyczne. Są one przydatne, ponieważ oni po prostu mają ochronę biologiczną, chroniąc naturalne drewno z rozbiórki.

Zastosowanie farby na bazie wody

preparaty farby woda – dobre rozwiązanie dla powłoki materiału drzewnego, ale ma kilka ograniczeń. Takie zabarwienie jest pożądane w celu wytworzenia w ciepłym mróz. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, początkowo, aby uzyskać wynik złej jakości z peelingiem spowodowane formacji. W okresie zimowym, zaleca się stosowanie styrenowoakrylowy i farb lateksowych. Nie możemy powiedzieć, że są one różne znakomity efekt dekoracyjny, ale są to jedyne rozwiązanie, jeśli w zimie nie było pytanie o to, co by pomalować drewniany płot. Rodzaje atramentów, w tym silikonowe i lateksowe dodatków i sugerują konkretnej techniki aplikacji. Robić notatki w instrukcji, że w zimnym okresie połowę roztworu powinno być przygotowane do stosowania na zewnątrz procedury, a druga – na ciepły dom. To poprzez łączne zastosowanie tej samej kompozycji, ale w różnych stanach, to jest możliwe, aby zapewnić niezawodną przyczepność powłok malarskich z silną ochronę struktury.

Smarowanie

Dzięki impregnacji oleju możliwe jest utrzymanie podstawowych cech drewna jako materiału budowlanego, zachowując swoją strukturę. Takie kompozycje są dobrze, że praktycznie nie ma szkodliwego działania toksycznego w przeciwieństwie do tego samego kwasu akrylowego lub farby alkidowe. Z drugiej strony, mam nadzieję na radykalną zmianę cech dekoracyjnych powierzchni również nie jest konieczne. A jeśli nie jest to kwestia, co budżet na pokrycie drewniane ogrodzenie, ale przez długi czas bez konieczności wkrótce uaktualnienia warstwy, pożądane jest, aby dać pierwszeństwo do preparatów z naturalnych składników. W szczególności, olej lniany odpowiednie środki zapewniające efekt filtrowania przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Środki do przechowywania drewna tekstury

Zdarza się, że szczególne wymagania dotyczące utrzymania stanu technicznego i fizycznego tam ogrodzenie, oraz potrzebę zmiany w swoim rodzaju – też. Jednak drewno jest nudny i traci swoją naturalną, szczególnie szlachetny i jasny kolor. W tym przypadku optymalnym rozwiązaniem będą miały na celu utrzymanie naturalną fakturę drewna. Aby to zrobić, można zastosować impregnację ochronną i dekoracyjną, powrót naturalny wygląd desek. Ważne jest, aby pamiętać, że struktura jest po prostu naturalne – to, co charakteryzuje oryginalny wygląd materiału. Jak malować ogrodzenia drewnianego przez długi czas, tanio i zachowując naturalną fakturę? Grupa narzędzi ochronnych i dekoracyjnych można włączyć i impregnacja farb i lakierów.

Niektóre modyfikacje wodnego akrylowego nie wpływają na zmianę w cieniu drzewa, oprócz przywrócenia dawnego koloru. Podobny efekt ma nitrovarnishes, ale są one również najbardziej toksyczne, więc należy być ostrożnym w stosowaniu takich środków. Zwykle porad na temat wyboru i impregnacja farby do drewnianego płotu ignorować kwestie bezpieczeństwa ekologicznego. Jednak głównym wymogiem dla obszarów uprawianych roślin uprawnych, jest toksyczny dla bezpieczeństwa.

Oryginalne pomysły dekoracji

Jeśli jednak zdecydowano się skupić na pełnej modernizacji kolorach ogrodzenia, możemy zaoferować niezwykłe pomysły i jasne w kolorze:

  • Wolnostojące tablice w odstępach można malować Męska trzymając się za ręce.
  • Jeżeli płyty są blisko siebie, ma to sens, aby zrobić imitację paczki ołówków – w tym przypadku, a wymagane są specjalne umiejętności artystyczne. Wystarczy postępować zgodnie z konturów dla różnych obszarów i malować je w różnych kolorach.
  • To jest nadal aktualne i sceny ze znanych dzieł – bajek, kreskówek, komiksów itp Odtworzyć te historie, można użyć szablonów malarskich.

Pomimo wszystkich zalet jasnej konstrukcji ogrodzenia, ma jedną wadę. Takie dekoracje wymagają odpornych receptury farb. Jak malować ogrodzenia drewnianego przez długi czas, tanio i jasny, ale bez konieczności regularnego malowania? Dla takiego zadania odpowiedni kolor atramentu, na bazie oleju, wstępnie określone na wysokiej jakości podkładu.

Dodanie inne elementy ogrodzeniowe

Dużo w stylu dekoracji będzie zależeć od budowy ogrodzenia – tym aspekcie, w szczególności, pomoże określić wystrojem. Uniwersalne rozwiązanie może być nakładka Spila cylindryczny kształt drewna. Mogą też być pomalowane w różnych kolorach, tworząc efekt mozaiki. Ciekawym rozwiązaniem jest eksperymentowanie z rzeźbionymi inkrustacji, których aspekty również zostaną pomalowane w różnych odcieniach. Fani naturalnej strukturze i powinien odnosić się do wprowadzenia zieleni. W tym przypadku ważne jest, aby ustalić kolejność kolorów, w których wykonywana jest obraz drewniany płot. Jako farba dłuższego czasu wydania ogrodzenie, tak że wyglądało to organicznie połączone z ziół? Z jasnym nasyconej palecie powinno być zaniechane. Najlepiej dopasowana opcja utrzymania naturalnych lub sztucznie stworzone faktur przy użyciu tego samego składu oleju. Akrylowy alkidowa mieszaninę użyć, nie jest konieczne, ponieważ ich toksycznych dodatków szkodliwego działania na rośliny.

Recenzje farby „Belinka Toplazur”

Praca z projektowania krajobrazu, wiele zaleca się stosowanie kompozycji „Toplazur”, ponieważ zapewnia kompleksową ochronę drewna. Zestawu i jego komponenty są filtrami UV, i modyfikatory do ochrony fizycznej i dodatki odporne na zimno. Świętując użytkowników tego farby i efekt jedwabistego połysku, dzięki czemu można liczyć na atrakcyjne odbicie słojów drewna. Jeśli nie jest to pytanie o to, co do malowania drewnianych ogrodzenia przez długi czas, tanio i przy maksymalnym zachowaniu strukturze materiału, mieszanina z firmy „Belinka” będzie musiał być stosowany w dwóch warstwach. Praktyka pokazuje, że trwałość powłoki jest w ilości 1 litr na 8 m2.

Recenzje farby „HoltsLazur Gel”

Raczej nietypowe kompozycję, która sama w sobie nie zmienia strukturę, tak jak ekspresyjny naturalny wygląd samego drewna. Użytkownicy, że struktura ta jest również w stanie utrzymać integralność struktury przez 7 lat. W zestawie składników również zawierają wysokie filtry UV i dodatki ochronne na wypadek mrozu. Struktura ta jest korzystna pod względem kosztów finansowych. Ponieważ kwestia co do malowania drewniane ogrodzenia ekonomicznie, zależy nie tylko od kosztów samej farby, ale również objętość przepływu, opcja ta jest całkowicie zadowolony z praktycznych domów i ogrodników. Zatem, sugestie okładka tarcica z obliczeniem 1 litr na 10 m2. Jednak w przypadku strugane, wartość ta wzrasta do 12 m2.

Recenzje farby Pinotex Ultra

Ta kompozycja jest ceniony i zwykłych użytkowników jak i profesjonalistów. Zawiera on również kompleksowy zestaw dodatków ochronnych – od grzyba, zgnilizny, mrozu i słońca. Ale co ważniejsze, zapobiega procesom zmian w naturalnej strukturze. Odnosi się to do modyfikacji lakier, dając efekt przezroczystej warstwie. Ale również Pinotex pochwały i różnorodność kolorów w palecie, w których można dokonać z ogrodzenia wykonane z drewna. Jak malować ogrodzenia drewnianego, więc nie traci właściwości sztucznie wytworzonej kolor – to także ważne pytanie dla tych, którzy chcą raz na długi czas, aby zakończyć ogrodzenie. Pinotex zapewnia niezbędne do tego celu umożliwienia wykorzystania pojedynczej warstwy farby Ultra techniki, ale powłoka powinna być wystarczająca. W takim przypadku schemat przepływu oblicza 1L 8 m2.

Jak zastosować farbę?

Pre-ogrodzenie powinno być oczyszczone poprzez usunięcie uszkodzonych odcinków startera do drewna. Następnie wybierz narzędzie do zastosowania kompozycji. Jak malować ogrodzenia drewnianego tanio i skutecznie? Najtańszym sposobem jest użycie pędzla lub wałka. Warstwy powinny być powoli i równomiernie, eliminując terminowo tworząc plamy. Jeśli to możliwe, możliwe jest zastosowanie pistoletu z natryskiem pneumatycznym. To narzędzie tworzy równomierną powłokę na całej powierzchni.

wniosek

Przy wyborze odpowiednich narzędzi malarskich dla konstrukcji ogrodzenia powinna budować na tym, co jest potrzebne wynik. Co najlepiej jest pomalować drewniany płot, chyba że wymagany efekt dekoracyjny? W takim przypadku wskazane jest użycie związków nasyconych alkidowych. Charakteryzują się jasnym, długotrwałe i oryginalny efekt po malowaniu. Jeśli zadaniem jest utrzymać naturalną konsystencję, zapewniając jednocześnie ochronę drzewa biologicznej, wskazane jest, aby skontaktować się z oleju przyjaznych dla środowiska rozwiązań.