569 Shares 9396 views

Organizacja państwa „rosyjskich dzieci Szpital Kliniczny,” Ministerstwo Zdrowia: opis, adres. Rosyjski dla dzieci Szpital Kliniczny w Moskwie: zdjęcia i opinie

Szpital Kliniczny rosyjskich dzieci – zakład medyczny, który jest znany w całym kraju. Jakie plusy i minusy tej instytucji należy zwrócić uwagę? A może ten szpital nie ma żadnej z tych wad? W jakich przypadkach należy traktować tutaj? Wszystkie te informacje są zawarte w licznych opinii na temat instytucji. W niektórych przypadkach, opinie różnią. Zaskoczony nie jest to konieczne. Wszyscy rodzice jego widzenia instytucji medycznej. Tak jak dobry jest szpital kliniczny rosyjskich dzieci? Gdzie się znajduje i jak ją osiągnąć?


opis

Ten szpital – to największe dziecięce publiczne placówki medyczne Rosji. W nim, jak pokazuje praktyka, są wysyłane do leczenia dzieci z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niektórzy zauważają, że szpitala klinicznego rosyjskich dzieci – ostatnia nadzieja rodziców i dzieci.

Instytucja ta składa się z wielu oddziałów. Istnieje również przychodnia i szpital. W niektórych sytuacjach rodzice mogą być w murach szpitala, razem z dziećmi. Agencja specjalizuje się w różnych operacjach i innych skomplikowanych procedur.

Dość często przyjeżdżają tu na leczenie z całej Rosji. W obszarach wolnych od opłat. Jednak w murach instytucji zapewnia płatną usługę. Oznacza to, że rodzice sami mają prawo do decydowania, w jaki sposób jest ona traktowana i zbadane.

Wielu rodziców wskazują, że szpital kliniczny rosyjskich dzieci oferuje szeroki wachlarz możliwości. Niektóre operacje i procedury, jak również badania do zrobienia, nawet za darmo, w prywatnych klinikach. Czynnik ten powinien być brany pod uwagę. Nie częściej niż tutaj specjalnie tłumaczyć tych lub innych pacjentów. Lub proszeni są o kontakt ze szpitala klinicznego rosyjskich dzieci na własną rękę.

lokalizacja

Gdzie jest instytucja? Gdzie powinien udać się do dzieci i ich rodziców, aby uzyskać pomoc medyczną? Ta placówka medyczna znajduje się w stolicy Rosji, Moskwie. To właśnie tu, jak już zostało powiedziane, wielu rodziców z dziećmi wysłał do leczenia lub dokładnego zbadania.

Co Szpital Kliniczny adres rosyjskiego dla dzieci? z Moskwy, Prospekt Lenina, dom 117. Na dużym obszarze istnieje kilka oddzielnych budynkach. Każdy – to wyspecjalizowany dział. W sumie szpital jest 10 przypadków. Wszystkie z nich znajdują się pod tym samym adresem. I to nie podoba wiele trzeba podróżować po stolicy, aby uzyskać pomoc w konkretnej dziedzinie.

Nawiasem mówiąc, teren szpitala jest bliżej obrzeżach miasta. Niektórzy klienci wskazują, że jest to wada. Ale w rzeczywistości, lokalizacja nie jest w centrum Moskwy – jest plus. Po tym wszystkim, na skraju dużo miejsca. I tak można umieścić wszystkich oddziałach szpitalnych w tym samym obszarze, zamiast budować osobne oddziały w całej wsi.

Znajdź miejsce, gdzie istnieje szpital kliniczny rosyjskiego zabaw (Leninsky Prospect), to nie jest tak trudne. Tuż obok instytucji jest stacja metra „Troparevo”. Dosłownie po drugiej stronie ulicy potencjalni odwiedzający mogą zobaczyć duży teren ogrodzony. To jest badany w szpitalu. Tutaj możesz poprosić o pomoc medyczną. Lub na wniosek lub kierunku.

struktura

Mówi się, że rosyjskie dzieci Szpital Kliniczny – to największa placówka medyczna. Jaka jest jej struktura? Co dział istnieją? Po tym wszystkim, nie wszyscy rodzice wiedzą, można poprosić o pomoc w tak dużej organizacji, z których choroby. Na przykład, bez żadnych kierunkach.

W rzeczywistości, Organizacja State „rosyjski dzieci Szpital Kliniczny Ministerstwa Zdrowia Rosji” zapewnia pomoc we wszystkich dziedzinach medycyny. Tak więc, dla każdej choroby, każdy ma prawo do ubiegania się tutaj. Jak pokazuje praktyka, szpital otrzymuje głównie osoby z poważnymi problemami z całej Rosji. Ale klinika, usytuowany w obiekcie są mieszkańcy Moskwy i regionu.

Struktura zakładu opieki zdrowotnej składa się z następujących działów:

 • poliklinika (regularne kliniki w szpitalu, otwarte dla wszystkich);
 • mikrochirurgiczne;
 • neurochirurgii;
 • Chemioterapia i hematologicznych;
 • reumatologia;
 • Nefrologia;
 • zakażenie;
 • transplantacji nerek;
 • gastroenterologia;
 • Pediatrics;
 • genetycznej (tutaj diagnozowania i leczenia choroby genetycznej);
 • intensywnej opieki medycznej;
 • okulistyka;
 • neuropsychiatryczne;
 • ENT;
 • ginekologiczne;
 • urologia;
 • klatki piersiowej;
 • chirurgia;
 • urazy;
 • Endocrinology;
 • radiodiagnostyki;
 • transfuzji krwi;
 • dentystyczne;
 • Rentgenowskie;
 • chirurgia;
 • chirurgii laserowej;
 • immunologicznym.

Ponadto, szpital zapewnia szpital. Oba dni i normalne. Rodzice wskazują, że rosyjskie dzieci Szpital Kliniczny (Leninsky Prospect, 117, – adres instytucji) specjalizuje się w leczeniu niemal wszystkich chorób. Niektóre problemy są obserwowane z rekordem, ale są – nieco później.

Jak skontaktować i zapisać

Niektórzy ludzie zastanawiają się w jaki sposób można skontaktować się z kliniką badania. Po tym wszystkim, zanim zapytasz o pomoc, rodzice często znają szczegóły pobytu w szpitalu, jak również nagrywanie niektórych ekspertów. Dlatego wsparcie dla połączenia z instytucji odgrywa ważną rolę.

Na szczęście spotkanie nie jest tak trudne jak się wydaje. Miasto, w którym mieści rosyjskich dzieci Szpital Kliniczny – Moskwa. Mieszkańcy obszaru łatwiej niż inni dostać się do lekarza. Na przykład, aby zarejestrować się poprzez osobiste wizyty w szpitalu. Dość polityki i adres snils dziecka w rejestrze. Pracownicy szybko zapisać na wizytę u konkretnego lekarza.

Ale cała reszta, zwłaszcza mieszkańcy innych miast, to zaleca się stosowanie innych metod. Na przykład, za pośrednictwem połączenia internetowego również utrzymany jest w szpitalu. Wiele podkreślić, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Aby umówić się na spotkanie, więc trudno. Proces może być opóźniony przez długi czas. Ale można podać wszystkie niezbędne informacje pisząc [email protected] email.

Wejście do kliniki znacznie łatwiejsze. Na oficjalnej stronie internetowej tej organizacji jest tak zwana postać zwrotnego. To pozwala łatwo zapisać się do fachowca. Mówimy o płatnego wstępu i darmowe. Najważniejsze – być ostrzeżeni wcześniej o tej sprawie. Wielu rodziców wskazują, że Organizacja State „rosyjski dzieci Szpital Kliniczny” (Moskwa) wykonuje obywatelom zapisu elektronicznego, ale błędy nie mogą być wykluczone. Dlatego zawsze zalecane jest, aby zadzwonić do rejestru i dowiedzieć się, czy rekord dokładnie za pośrednictwem strony internetowej gospodarzem.

Ale jak to zrobić? Wystarczy korzystać z wielu numerów telefonicznych. Większość użytkowników wskazują, że po prostu dotrzeć do szpitala jest bardzo problematyczne. Przed otrzymania reszty – nie, ale w oddziale ambulatoryjnej dawna zadzwonić. Wszystko to jest uzasadnione poważnym obciążeniem rejestrze.

Aby dotrzeć do badania organizacji, należy użyć następujących kombinacji:

 • 8 (495) 936-90-45 i 8 (495) 936-93-45 – odbieranie komory;
 • 8 (495) 936-92-30 i 8 (495) 936-91-57 – kliniki;
 • 7 (495) 434-11-77 – naczelny lekarz.

Można dzwonić z każdego miasta, ale zastanawiam się, czy nie przejść, nie ma potrzeby po raz pierwszy. Jak pokazuje praktyka, szef lekarz kontakt nie jest zbyt trudne. I to się podoba. Wszystkie skargi i propozycje można składać do kierownika organizacji.

umeblowanie

Co jeszcze wyróżnia FGBU „Rosyjski Dziecięcy Szpital Kliniczny” (Moscow)? W rzeczywistości, rodzice zgłaszają wiele funkcji, które pomogą Ci zrozumieć, jak instytucja w dobrej wierze zachowania wobec pacjentów.

Wiele zwrócić uwagę na sytuację w szpitalu. W tym obszarze, opinie są podzielone na kilka kategorii. Pojedyncze opinia nie jest tutaj. Niektórzy twierdzą, że organizacja „Russian State Szpitalu Dziecięcym Kliniczna” oferty nie są najlepsze warunki. I że, ogólnie rzecz biorąc, sytuacja jest tragiczna. Jak już wskazano, że niektórzy pacjenci leczeni w tej instytucji – ostatnią nadzieję na wyleczenie. Naprawa nie jest najlepsza, w ambulatorium obywateli zakłopotanie. Zwłaszcza dzieci.

Inne opinie wskazują, że sytuacja w szpitalu nie jest zła w ogóle. Tak, do poziomu prywatnych klinikach pory. Ale nie ma nic strasznego. Pozytywne emocje w powietrzu nie szybować – naprawdę czuł pewną ociężałość w poszczególnych działach. Ale w tym samym czasie pojawienie się w szpitalu nie robi przerażona. Średnia, nic specjalnego ośrodki zdrowia publiczne. I nic więcej.

Więc w co wierzyć? Raczej druga opinii kategorii. Naprawy w szpitalu dziecięcym odbywa się regularnie, w miarę możliwości zarządzania próbuje wymienić stary sprzęt na nowy. Tak, sytuacja nie jest tak łatwy i przyjazny, jak w prywatnych klinikach. Ale rosyjskich dzieci Szpital Kliniczny (RCCH) do instytucji państwowej wygląda dobrze.

lekarze

Indywidualne podejście, lekarze praktykujący. Po tym wszystkim, ich praca często zależy od stanu zdrowia dziecka, a także jego życia jako całości. Dlatego dość często rodzice wyostrzyć jego skupiona jest na personel medyczny.

Że rosyjskie dzieci Szpital Kliniczny ma do zaoferowania w tej dziedzinie? Lekarze, którzy tu pracują, wszyscy z wyższym wykształceniem i bogatym doświadczeniem. Oznacza to, że można bezpiecznie powierzyć swoje dziecko i nie bój się, że personel nie będzie w stanie poradzić sobie z pracy powierzonej im. Szanowni lekarze i lekarze wyższej kategorii (np pediatrycznej, departament chirurgiczne i neurologiczne) – to jest większość pracowników. Zwłaszcza w szpitalu.

W klinice, rodzice mówią, że są młodzi pracownicy. W tym przypadku, jakość usług nie wpływa na wiek. Nawet nowe lekarze są stale zaangażowane w samokształcenia. Wiedzą też, co robią.

Niemniej jednak, istnieje zawsze pacjenci niezadowoleni. Na szczęście, nacisk kładzie się na klinice. I tylko na konkretnych lekarzy. Na przykład, pewna niezadowolenie jest stosunkowo dział chirurgiczne, jak również niektóre ginekologów dziecięcych. Rodzice wskazują one przekazywane z pewnym chamstwa i pogardy. To jest naprawdę? To nie jest znana, ale ze względu na fakt, że takie reakcje nie występują tak rzadko (choć bez konkretów i dowodów), potencjalni odwiedzający im wierzyć.

W rzeczywistości, z niezadowolenia lekarzy nie są doskonałe. Tutaj roli czynnika ludzkiego. I rosyjskiego dla dzieci Szpital Kliniczny z rosyjskiego Ministerstwa Zdrowia nie ma nic wspólnego z nim. Od chłód lekarzy nie może być ubezpieczony. Mimo to, personel nadal dostaje zadanie jakościowo. Niektórzy rodzice zwracają uwagę, że pomimo pewnych wad usług (takich jak nieprzyjaznych poszczególnych ekspertów), leczenie jest podana na czas i bez wątpienia. Wynik leczenia dla lekarzy naszego szpitala FGBU prawie wszystko szczęśliwe. Tak, negatywne doświadczenia, niektóre również dostępna. Ale przede wszystkim rodzice chorych zadowolony z obsługi.

Pobyt w urzędach

Jakie są warunki pobytu w szpitalu oferuje rosyjskie dzieci Szpitalu Klinicznym (Moskwa)? W tym obszarze, poglądy rodziców też nie zgodzić.

Pierwszym, co jest często koncentrują uwagę – to jest to, co umieszcza w małym szpitalu. I dzieci muszą być w innych biurach. W przypadku instytucji publicznych jest całkiem normalne. Najważniejsze jest to, że nikt nie jest pozostawiony w korytarzach i bez opieki, jak wskazują niektóre z widokiem.

Druga rzecz: sytuacja w oddziałach, rodzice powinni monitorować siebie. Niektóre zazwyczaj odnoszą się do faktu, że mycia i czyszczenia siedziba dzieci muszą we własnym zakresie. Stanowią cały program czyszczenia, zgodnie z którymi rodzice z tych lub innych pacjentów przeprowadzić komór czyszczących. Niektórzy uważają, że to barbarzyństwo. Po tym wszystkim, początkowo rodzice nie muszą posprzątać w oddziałach. Zdecydowana większość uważa taką zasadę ruchu. Odkurzacze, oczywiście, przeprowadzić czyszczenie komór, ale nie w pełni. Dokładniej, a nie 24 godziny na dobę: dużym szpitalu, a proces przebiega zgodnie z harmonogramem. Jeśli chcesz przeprowadzić czyszczenie przed, to powinno zrobić rodzicom.

Co do reszty, nie ma skarg. Sytuacja, jak zostało powiedziane, jest normalne. Lekarze i pracownicy – też. Choć czasami istnieją precedensy do obsługi niektórych pracowników. Ale to nie powód, aby mówić negatywnie o utrzymaniu dzieci w ogóle.

żywność

Inną kontrowersyjną kwestią – to jedzenie, które oferuje rosyjski Szpitala Klinicznego dla dzieci. Moskwa – jest to dość duże miasto, stolica Rosji. Ale w tej dziedzinie szpitale obsługujących najczęściej żywności. Bez fanaberii lub studiować preferencje każdego pacjenta.

Instytucja jest dla wszystkich dzieci otrzymujących leczenie, istnieje specjalna dieta menu. Zasilanie nie wszyscy mają do smaku, można zauważyć w wielu opiniach. W tym przypadku sama menu oferowane dzieciom, sporządzony tak, aby nie zaszkodzić organizmowi. Przydatne, odżywczy i pomaga ustalić metabolizm.

Jeśli ktoś nie podoba mi się sposób, aby nakarmić dzieci, można przynieść własne jedzenie z domu. Ale z pewnymi ograniczeniami. Zależą one bezpośrednio na diagnozę dziecka. można powiedzieć na pewno: brak chipsy i inne szkodliwe słodycze. Wszystkie inne ograniczenia zaleca się znać numerów podanych powyżej.

o klinice

Szczególną uwagę zwraca się na organizację o nazwie rosyjskich dzieci Szpital Kliniczny Kliniki. Ona, jak już wspomniano, jest w szpitalu. Lekarze pracujący tutaj są dobre, ale czasami może on spełniać pewne lekceważenie ich lekarzy. Od niego nikt nie jest odporny.

Poliklinika jest stabilny, odbiera wszystkie skierowana obywateli. Być może serwis i przez program MLA i LCA. Że jest za dodatkową opłatą oraz bezpłatny odbiór odbywa. W taki sam sposób jak w szpitalu.

Rodzice często wyrażają swoje niezadowolenie odnośnie realizacji powołania. Swobodnie dostać się do niektórych ekspertów jest to trudne. I ktoś musi odbyć się w kolejce. Problemy pojawiają się, gdy nagrywanie bezpłatny i płatny. Jest to normalne, zwłaszcza dla przychodni publicznej. Biorąc pod uwagę fakt, że instytucja służy nie tylko mieszkańcy Moskwy i regionu, a wszystkie osoby, które zastosowano, zaleca się wcześniej tylko napisane do lekarzy. I skręcić ekspertom z góry. Podobne sytuacje występują we wszystkich szpitalach publicznych. Dlatego ludzie nie są zaskoczeni.

Ogólnie obsługa ambulatorium medycznego rodzice szczęśliwi. Niektóre roszczenia są dostępne, ale są one nieistotne. Na przykład, kontrola lub dużych w odniesieniu do napełniania. Ogólna jakość obsługi i diagnozy nie jest naruszona. Dlatego wielu rodziców przyznać, że ostatecznym leczenia i kontroli są prawidłowo. I zapłacił za chorych i za darmo. Wszystkie możliwe staram się traktować ze szczególną uwagą.

Najczęściej wyraża wdzięczność skierowana do pediatrów. O nich mówić jako opiekuńczy i troskliwy lekarzy, którzy próbują spojrzeć na indywidualne podejście do każdego dziecka. Jednak te same poglądy można usłyszeć w adresie całego personelu rosyjskiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

odkrycia

Co można podsumować? W oparciu o powyższe, należy podkreślić, że szpital kliniczny rosyjskich dzieci – jest to jedna z największych organizacji opieki zdrowotnej w kraju. Służy do leczenia poważnych chorób. Istnieje również przychodnia, które są obsługiwane przez regularne pacjenta.

Nie istotne szpital są uwalniane. Zatrudnia wykształconych i doświadczonych pracowników, którzy mogą być z zaufanych życia i zdrowia dziecka. Wady opieki nad pacjentem dostępne, ale są one nieistotne. I jakości leczenia i rehabilitacji dzieci nie mają żadnego wpływu.

Najczęściej w naszym szpitalu od innych miast przyjść na pokładzie. Lekarze starają się pomóc każdemu dziecku. W szpitalu warunki są dobre: są płacone Komory przeznaczone dla dzieci 1-2 i bezpłatny – dla 5-6 osób. Pielęgnacja odbywa się prawidłowo, zasilanie jest dostarczane zgodnie ze wskazaniami medycznymi. Jeśli dziecko jest kategorycznie odmawia jedzenia, co jest oferowane, można przynieść jedzenie z domu.

Rosyjski dla dzieci Szpital Kliniczny (Leninsky Prospect, 117) – miejsce, gdzie traktują każdy i prawie każda choroba. Dla wielu, instytucja ta jest ostatnią nadzieją na normalne życie w przyszłości. Jeśli lekarze zalecają, aby zająć w naszym szpitalu, nie wątpię. Najprawdopodobniej ten obiekt będzie pomóc dziecku, aby odzyskać od choroby.