302 Shares 3369 views

Co o tym wszystkim chodzi? Znaczenie i interpretacja snu

Jak wiemy, w nocy można zobaczyć wiele obrazów i przedmiotów. Przez długi czas ludzie chcieli wiedzieć, co oni symbolizują. Dziś oferujemy, aby zrozumieć, co dobrze marzy. Czy ten obraz obiecuje beztroską przyszłość, czy wręcz przeciwnie, powinieneś przygotować się na kłopoty? Odpowiedzi na te i inne pytania sugerowane są do przeszukania w najbardziej popularnej i wiarygodnej kolekcji interpretacji marzeń nocnych. Więc co robi się dobrze o tym marzyć?


Kolekcja Interpretacji Gustava Millera

Zdaniem tego amerykańskiego ezoteryka sen, w którym używasz studni ostrzega, że ryzykujesz, że nie wytrzymasz niekorzystnej sytuacji, spowodowanej przez nadużywanie własnej siły i wpływu. W rezultacie interesy innych osób wpłyną na twoje zachowanie. Co robi się dobrze o tym, w którym upadasz? Być może wkrótce zostanie cię schwytany rozpacz. Jeśli sam zejdzie na to, to będziesz w stanie uniemożliwić wrogom zrozumienie ich skandalicznych planów. Spoglądać w studnię i nie widzieć w niej wody – do potrzeby zachowania ostrożności i nieufności wobec obcych. W przeciwnym razie można się spodziewać poważnych problemów. Jeśli jesteś we śnie obserwując wiadro wody, wkrótce będziesz mieć wspaniałe możliwości i perspektywy. Najważniejszą rzeczą nie jest ich przegapić i skorzystać z danej szansy. Według artysty, Gustaw Miller, przewiduje również z powodzeniem zbieg okoliczności. Aby dostać wodę z studni – do satysfakcji namiętnych pragnień. Jeśli okazało się, że jest brudna, to wszystko może stać się wiele problemów i złożoności.

Dream Hasset

Dlaczego marzysz o pełnej studni, z której narysujesz wiadro z wodą? Ta wizja, zgodnie z interpretacją tej kolekcji, obiecuje osiągnięcie bogactwa. Jeśli zdołałeś wpaść w to, w niedalekiej przyszłości powinieneś przygotować się na wiele trudności i problemów. Jeśli jest dużo wody i dosłownie rozpryskuje, to taki sen jest postrzegany jako symbol przyszłych strat. Nowy, dobrze wyposażony sprzęt obiecuje cenny prezent. Jeśli woda w niej jest czysta, będziesz miał dobre perspektywy, a jeśli jest brudny – wtedy ktoś może cię powstrzymać.

Najnowsza książka o snach

Dowiedz się, jak kompilatory tej kolekcji traktują dany obraz. Co o tym marzy o wodzie? Taka wizja autorów źródła jest interpretowana jako pojawienie się potrzeby ukrycia niektórych ich działań. Jeśli marzyłeś, że pijesz ze studni artezyjskiej, to w wyniku długiej i ciężkiej pracy możesz osiągnąć to, czego chcesz. Dla tych, którzy są chorzy, taka wizja obiecuje szybki powrót do zdrowia. Jeśli wykopiesz studnię, zostaniesz powolany do wykonania bardzo ważnego i odpowiedzialnego biznesu.

Kolekcja wskazówek otrzymanych we śnie

Dlaczego marzysz o studni czystą wodą? Zdaniem kompilatorów tej kolekcji ta wizja jest bardzo korzystna. Takie marzenie oznacza, że masz rezerwy wewnętrzne, które pomogą Ci radzić sobie w każdej sytuacji. Być może nawet nie podejrzewasz niektórych swoich możliwości i uprawnień. Jednak we właściwym czasie przyjdą Ci na ratunek. Jeśli w prawdziwym życiu staną się martwe, starając się zrozumieć pewne niejasne sytuacje, wtedy sen, w którym pojawia się studnia, wzywa cię, abyś głęboko wykopał. W rezultacie, patrząc na samą istotę problemów, prawdopodobnie będziesz w stanie je rozwiązać.

Wysuszone studnie są postrzegane jako znak, że wyczerpałeś swoje ukryte rezerwy. Może stać się spadkiem siły, apatii, poczucia wewnętrznej dewastacji. Prawdopodobnie nadszedł czas, aby odpocząć od firmy, aby mogła odzyskać zdrowie.

Jeśli marzyłeś o studni z błotnistą wodą lub innym nieprzyjemnym płynem, to czas zwracać uwagę na zdrowie. Być może jesteś w niebezpieczeństwie jakiejś choroby. Więc nie zwlekaj z podróżą do lekarza.

Sonny Taflisi

Ta kolekcja mówi o tym, co dobre sny reprezentantów obu płci. Tak więc kobieta taka wizja obiecuje wczesne małżeństwo. Jeśli jednak marzysz, że próbujesz wykopać studnię i pomagać przychodzić do innej pani, to w prawdziwym życiu będziesz musiał zmierzyć się z niebezpiecznym rywalem. Zrobi wszystko, aby prowadzić wybranego i zniszczyć plany.

Jeśli dobrze widzie się przez człowieka, to też wkrótce będzie żonaty. Jeśli jednocześnie napije się wody, a następnie, aby przekonać ukochanych do poślubienia go, będzie musiał dużo wysiłku i poważnie spróbować. Zimna i pyszna woda obiecuje wiele korzyści dla sypialni. Jeśli jest ciepło i nieprzyjemne dla smaku, być może grozi Ci utrata jakości finansowej.

W Dreamerze Wędrowca

Ta kolekcja traktuje opisany obraz jako wkład do podświadomości i świata wewnętrznego. Dlaczego marzysz o studni pełnej wody? Ta wizja jest postrzegana jako wzrost witalności, energii. Najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości czekają na przyjemne imprezy. Jeśli studnia w śnie jest pusta, to ryzykujesz doświadczanie poczucia delikatnej wewnętrznej dewastacji. Jeśli woda z niego bije fontanną, to oczekujesz finansowego dobrego samopoczucia, a nawet bogactwa. Z drugiej strony, zatłoczona studnia obiecuje straty, a zarośnięta i stara ostrzega o sprawiedliwszym seksie, że mogą być przeznaczeni do bycia dziewczętami starymi.