198 Shares 6605 views

Co należy wziąć z naturą: wskazówki

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do wielomilionowych armii turystów, którzy wolą pozostać na rzece, jeziorze lub w lesie, pierwsza myśl, trzeba będzie prawdopodobnie tak: „Co trzeba wziąć na naturze” W tym artykule, będziemy chętnie daje pomocnych wskazówek. Być może będą przydatne do znajomych, więc należy podzielić się z nimi.


Wycieczka piesza: co zabrać z naturą

Do chodzenia najważniejszym elementem jest buty! Powinno być wygodne, zużyte z grubą podeszwą falistych. Następny Odzież: sport, nie ogranicza ruchów. Powinna ona obejmować ramion, nóg i głowy, czyli trzeba mieć kurtkę lub lekką wiatrówkę, obcisłe spodnie, czapka lub chustka. Nadal potrzebują plecaka, to pobierana jest z góry, a wszystkie rzeczy są ułożone w taki sposób, że nie spoczywać na plecach. Plecak powinien być następujący: śpiwór (świerk będzie z dnia na dzień), środek odstraszający owady, strój kąpielowy lub pni (jeśli masz zamiar zatrzymać się w rzece), naczynia (nóż, łyżka, talerz, kubek – wszystko albo z tworzywa sztucznego lub metalu), garnek (na wszystkie), dostawa żywności na czas trwania podróży (plus małym marginesem), apteczka (jod, bandaże, leki przeciwbólowe, itd. – .. jeden w ogóle), dostawa wody (biorąc pod uwagę, będzie można wypełnić go, czy nie). I nie zapomnij o takich przydatnych drobiazgów, takich jak zapałki, igły i nici, papieru toaletowego, chusteczek nawilżanych. Można, oczywiście, wziąć coś innego, ale należy pamiętać: każdy gram nadwagi musiałby przeciągnąć siebie. Dlatego podwyżka jest konieczna do podjęcia minimum rzeczy, ale coś bez czego nie można zrobić.

Pikniki na samochód, co zabrać z naturą

Wszystko jest bardzo proste – można zrobić wszystko, co zmieści się w bagażniku samochodu. Witamy grill, marynowane mięso i składane meble. Apteczka w każdym tam samochodem, ale woda pitna będzie musiał zadbać wcześniej: jest to niezbędne do podjęcia około 3-4 litrów na osobę (na podstawie faktu, że mycie rąk lub produktów), a to powinno wystarczyć na odpoczynek pięcio- lub sześcio-godzinnego.

Pobyt dwudniowy, co zabrać z naturą

Jeśli nie chcesz być ograniczony na piknik i spędzić na świeżym powietrzu przez cały weekend, powinieneś być bardziej racjonalne podejście do przestrzeni bagażowej. Więc wziąć namiot, kilka koców, kilka poduszki poliuretanowe (ochrona wieczorem i poranna rosa), dostawy żywności, naczynia, siekiery, małej podaży drewna opałowego, ubranie na zmianę (obuwie), stroje kąpielowe, ręczniki, środki higieny osobistej, zapałki, coś od komarów. Nie zapomnij o rezerwy wody (5 litrów na osobę dziennie), powitanie mały zapas drewna opałowego.

Jakie produkty nabierają charakteru

Oprócz wody, trzeba zabrać ze zboża (ryż, gryka, Pshenko), makaron, kilka puszek wołowiny, cukru, soli (opcjonalnie), pieczywo, świeże owoce i warzywa, kawę i herbatę. Jest to minimalny zbiór produktów, które można dodawać różne gadżety. Ale oto co nie brać, więc jest łatwo psujących się i produkty mleczne, ciastka z kremem, gotowe sałatki z domu (szybko pogorszyć, więc przygotować się na miejscu). Wszystkie te ograniczenia nie mają zastosowania, gdy masz chłodnicy worek, w którym to przypadku lista przysmaków jest ograniczona tylko przez jego zakresu.

Tak więc możemy powiedzieć, że przy odbiorze w naturze, z uwzględnieniem formatu reszty. I ostatni. Staraj się unikać lub minimalizować wykorzystanie napojów alkoholowych. Natura zbyt wiele potencjalnie niebezpieczne czynniki: otwarte wody (rzeki, jeziora, morze), ogień, Burrows zwierzęce (można łatwo złamać nogę), więc nie należy dodawać do nich kolejne.