347 Shares 5075 views

Pierwsze narodziny. Jak przygotować się?

Wiele kobiet w ciąży, szczególnie tych, którzy stawiają pierwsze dziecko poczucie strachu i niepokoju. Ich doświadczenia mają mniej do czynienia z narodzinami okruchy, podobnie jak w procesie dostawy. Niektóre przerażający ból, inni – nie rozumieją zawiłości tego procesu fizjologicznego, inni są przerażeni na myśl, że nie jest w stanie rodzić do siebie w ogóle. W rzeczywistości, proces narodzin dziecka nie jest tak źle, jak wiele osób o tym myśleć. Wystarczy długo przed rozpoczęciem pracy w celu zebrania informacji o sobie , jak przygotować się do porodu, jak zachowywać się w sposób najbardziej odpowiedzialny za chwilę mama jak drętwienie i walczyć prób. Ważne jest, aby przygotować się do tego, że wszystko idzie dobrze, i myśleć o dziecku. Po tym wszystkim, dziecko w momencie wyjścia z łona matki jest znacznie cięższy niż większość kobiet w połogu.

Tak więc, w jaki sposób przygotować się i co trzeba wiedzieć o pierwszych pokoleń?

Po pierwsze, nie bójcie się, aby dowiedzieć się, jak to wszystko się dzieje. Błędnie uważają, że lepiej jest, aby dowiedzieć się wszystkiego o procesie iw pełni ufa lekarzom. Brak zaufania do lekarza, odbioru, muszą być co matek. Ale warto pamiętać, że to z kolei zależy, jak będzie pracy.

Otrzymać informacje o tym, jak rodzi się kobietą, i co zrobić, macierzyństwo, lepiej mieć wykwalifikowanych konsultantów i lekarzy. nie jest zbędny do udziału w kursach dla przyszłych matek. Na tych sesjach zwykle powiedzieć wiele przydatnych rzeczy, zwłaszcza o pierwszym porodzie. Tutaj uczymy jak zachowywać się podczas walki, próbuje oddychać, dzięki czemu dziecko nie cierpi dużo, gdy na świat przychodzi. Kursy te przygotowują przyszłość matka doskonale moralny. I to jest bardzo ważne dla nowych matek.

Po drugie, nie trzeba myśleć o bólu. Ból podczas porodu – naturalne uczucie. Tak, nie jest to przyjemne uczucie. Ale wiem, ten ból jest ulotne i krótkotrwałe. Wystarczy trochę cierpliwości, tak szybko jak to możliwe, aby spotkać się z okruchów, że długi okres mama nosiła pod sercem.

Po trzecie, pilne pytanie: Jak długo są przy pierwszym porodzie, a jak nie przegapić początku porodu? Każda kobieta jest miejsce urodzenia indywidualnie. Dokładnie powiedzieć, ile czasu kobieta będzie procesem generic niemożliwe. To wszystko zależy od cech fizjologicznych. W niektórych otwarcie szyjki macicy, pęknięcie płynu owodniowego i bezpośredniego punktu dostawy jest szybciej, podczas gdy inni muszą czekać około dzień lub więcej. Często zależy to od tego, czy kobiety, czy to ona urodziła pierwsze dziecko. W każdym przypadku należy pominąć lub przegapić początek pracy jest niemożliwe. Nawet jeśli nie wody płodowe, ona nadal czuje rozpoczęcia skurczów. Te kawałki mięsa, z niczym nie może być zdezorientowany.

Po czwarte, wiele kobiet uważa, że jeżeli przekroczyły 30 lat, rodzi dziecko jest trudne i trudne. To nie jest do końca prawdą. Tak, pierwszy poród po 30 są uważane za dość późno, ale twierdzą, że są one trudniejsze do przewidzenia lub złożoność, nie pozwoliłby sobie każdy lekarz. Nawiasem mówiąc, mówią, że 30-letnia kobieta (i starszych), który rodzi się po raz pierwszy lekarze łatwiej pomóc. Po tym wszystkim, była bardziej świadoma świadomie podchodzić ciążę, bardziej dokładnie przygotowane.

Po piąte, jeśli nadal boi się procesu z pojawieniem się dziecka urodzonego, a następnie pomyśleć o partnerstwa porodu. Wierzcie mi, to znacznie ułatwia los kobiet w pracy. Mama, będąc z moim chłopakiem, czuje, że nie jest sam, że jest obsługiwany i stale monitorować to, co dzieje się wokół. I to jest bardzo ważne. Więc nowy matka będzie w stanie skupić się na samej urodzenia, a nie na to, co stanie się z nią. A partner pomoże uśmierzyć proces. Najczęstszym gładząc plecy i talii w czasie walk naprawdę działa cuda i zmniejsza ból.

A w ogóle, nie powinien bać się jak pierwsza dostawa odbędzie. Wszystko to musi być dobry. Spotkanie z dzieckiem przyniesie ogromne szczęście i ból zostanie zapomniane natychmiast.