710 Shares 7982 views

Jak zaktualizować kartę graficzną na Windows 7? Karta graficzna dla systemu Windows 7

Czasami po udanej instalacji, użytkownik może zastanawiać się, dlaczego nowa gra jest tak opóźnia? Po zainstalowaniu karty graficznej na swoim PC łatwo poradzić sobie z bardziej wymagających graficzne aplikacji intensywnie. Często zdziwienie ośrodków użytkownika do w zasadzie bezużyteczne manipulacji, z których jeden jest, aby ponownie zainstalować ponownie proces „kapryśne” oprogramowania. Jednak dla osoby, posiada wiedzę na temat sposobu uaktualniania karty graficznej w systemie Windows 7, powyższy problem jest elementarnym rozwiązanie. Tak więc, jeśli jesteś zmęczony „kłopoty wizualnej,” dowiedzieć się, jak umieścić rzeczy w ilustracjach porządkowych na komputerze.


Co trzeba wiedzieć, zanim zaktualizować sterownik karty graficznej?

Oczywiście, użytkownik musi posiadać dokładne informacje na temat rodzaju i modyfikacji zainstalowanej na jego karty graficznej komputera. Jakiś czas później możemy przewidywać, jak zidentyfikować GPU. Następnie należy upewnić się, że wersja sterownika graficznego odpowiada stanowi „true”. Oznacza to, że trzeba sprawdzić, czy producent nie wydała nową wersję swojego filmu specjalnego oprogramowania. Jak to zrobić, będzie również świadomy poniższym materiale. Po wykonaniu powyższej kompleks działań przygotowawczych, na pytanie: „W jaki sposób mogę zaktualizować kartę graficzną na Windows 7” można uznać za częściowe rozliczenie. Sprawa pozostaje niewielka – znaleźć „świeże” sterownik i zainstalować go poprawnie.

Jaka jest moja karta graficzna i kontrola wersji oprogramowania jest?

Istnieje wiele sposobów, za pomocą których można określić, jakie konkretne modele stacji graficznej zainstalowane na komputerze. Oprogramowanie dla tego mnożą się dzisiaj. Ale nie sądzę mężczyzn i włączyć do standardowego Windows-agenta – „Menedżer urządzeń” na

 • Zaloguj się w menu startowym.
 • Trzymając uchwyt akapitu „Ten komputer” i długim naciśnięciu prawego przycisku myszy wyświetli listę skrótów, w którym będzie można znaleźć obszar zainteresowania łatwo.
 • aktywować „Karty graficzne” w oknie „Menedżer urządzeń”, które zostanie otwarte.
 • Podkreśl, nazwa karty graficznej, i za pomocą prawego przycisku manipulatora, zadzwoń menu rozwijanego.
 • Kliknij na przycisk „Właściwości”.
 • Zakładka "Driver".

Oczywiście, aby uaktualnić zarówno najbardziej właściwy sposób, trzeba zebrać pewne informacje, czy nie da się uniknąć błędów! Rekord modelu sprzętu grafiki, wartości cyfrowe ustawione przez kierowcę i przejść do następnego kroku.

Gdzie znaleźć niezbędne oprogramowanie?

Tu dochodzimy do kluczowego punktu w rozwiązywaniu pytanie: „W jaki sposób mogę zaktualizować kartę graficzną na Windows 7,” Znajdź wykonalne kierowca może być tylko na oficjalnej stronie producenta. Jednak podczas pobierania nowej wersji wymaganego oprogramowania należy rozważyć system nieco operacyjny zainstalowany. Od 32-bitowego systemu Windows 7 instalacja wymaga identyczną zmianę sterownika karty graficznej, ponieważ należy pamiętać w procesie selekcji. Warto zauważyć, że nie zawsze „świeże” wersja oprogramowania – działa idealnie miękkie. Czasami zdarza się, że oczekiwanie na „cud” obraca się w przeciwnym kierunku. Tak, gościł na naszej stronie wsparcia beta wersji oprogramowania czasami określać nie tylko nie poprawić wydajność karty graficznej, ale również mogą tworzyć niezgodna z systemem operacyjnym. Dlatego też nie należy zapominać o tzw natychmiastowego wycofania problemy kierowcy do bardziej stabilnej wersji.

O oprogramowania szczególnych przypadkach i nie tylko

Cóż, jak uaktualnić karty graficznej w systemie Windows 7, teraz już wiesz. W większości przypadków, zalecenia są wyzwalane na „hurra”, jak opisano powyżej. Jednak czasami są sytuacje nieprzewidziane, a nowy sterownik jest odpowiedni dla danego systemu operacyjnego jest zainstalowana, ale też nie chce działać. Dzieje się tak najczęściej w wyniku nieprawidłowo produkowane przez system bezpośredni proces odinstalowania starego oprogramowania. Nowy sterownik zaczyna kolidować z systemów operacyjnych. W związku z tym, przed uruchomieniem pliku instalacyjnego pobranego z oficjalnej strony wsparcia technicznego dla swojej karty graficznej (nVidia lub ATI), usunąć niewykonalna lub nieaktualnych wersji oprogramowania, zrobić czyszczenie rejestru i uruchom ponownie system Windows. Następnie przystąpić do bezpośredniej instalacji procesowej.

Jak to zrobić: algorytm

 • Zaloguj się do swojego panelu sterowania.
 • „System” Aktywuj skrót.
 • Po lewej stronie okna roboczego widać linku „Device Manager” – kliknij na nią.
 • Wybierz aktywną kartę graficzną, a prawy przycisk myszy wywołać menu kontekstowe.
 • Włącz opcję „Usuń”.

Niestety, podczas deinstalacji oprogramowania systemu operacyjnego Windows 7 (a także inne wersje maykrosoftovskih OS) nie usuwa pozostałe wpisy w rejestrze. Dlatego wskazane jest, aby użyć specjalistycznego oprogramowania od innych deweloperów. Jako niezbędnego narzędzia do rozwiązywania problemów tego rodzaju można uznać za mały, ale skuteczny aplikacja CCleaner.

Aktualizacje oprogramowania i sprzętu: Aktualizacja GeForce i więcej

Często zdarza się, że w celu osiągnięcia najwyższej wydajności GPU, użytkownik wykorzystuje różne optymalizujące grafiki. Ale nie zapominaj, że nie wszystkie karty wideo mają zasobów sprzętowych, które mogą być zaangażowane w tak zwanym procesie podkręcania.

Jeśli komputer jest wyposażony w zintegrowany GPU typu, znaczący wzrost wydajności podczas przetwarzania grafiki ty, niestety, nie zostanie osiągnięty. Z takiej sytuacji może być jeden – instalując kartę graficzną (wystarczająco silne, aby radzić sobie z konkretnymi problemami).

Reasumując

Karta graficzna dla systemu Windows 7 – jest jednym z najważniejszych elementów konfiguracji systemu. Nawet jeśli, drogi użytkowniku, nie zamierzamy grać wymagających gier i angażować się w przetwarzaniu plików wideo na komputerze, charakterystyka sprzętu graficznego musi spełniać wymagania systemowe siódmym OS. W przeciwnym razie, Windows 7 nie będzie w pełni sprawny. Co do reszty, wszystko jest takie same jak w innych wersjach eksploatacji zastrzec produkt: opóźniającego nową zabawkę – wymienić nowszą sterownika wideo. Twój komputer nie ciągnąć grafiki zasobochłonne? Uzyskać bardziej wydajne GPU-moduł. Powodzenia i wizualne przyjemności korzystania z siódmego OS!