521 Shares 3053 views

"Voltaren" narkotyki. Instrukcje użytkowania

„Voltaren” – niesteroidowy lek, który ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe właściwości. W sercu jej działania – diklofenak, substancji hamujących biosyntezę prostaglandyn. W rosyjskim rynku leków może spełniać różne preparaty na jej podstawie. Na przykład, środek farmaceutyczny „diklofenak Acree”, „Diklogen” i tak dalej. Poniżej opisano kroki maści i innych form uwalniania leku o nazwie „Voltaren”.

"Voltaren". Instrukcje użytkowania. Wskazania do odbioru

Lek ten jest przewidziany do choroby reumatyczne, bóle kręgosłupa, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, dna moczanowa, reumatoidalne zapalenie stawów. Również „Voltaren” stosuje się w leczeniu bólu, chorób ginekologicznych, które powodują stan zapalny i ból, stan zapalny i obrzęk stawów i tkanek miękkich, które powstają w wyniku urazów.

"Voltaren". Instrukcje użytkowania. wydanie

Lek „Voltaren” jest wytwarzany w różnych postaciach – żel (maść, krem), pigułki, wtrysk i czopki. Tabletki są przypisywane głównie do łagodzenia pierwotne bolesne miesiączkowanie (bolesne miesiączki). W tym przypadku, nie tylko ból znika, ale także zmniejsza krwawienie.

Świece „Voltaren” są używane, jak dziwnie to zabrzmi, w leczeniu napadów migreny. Czopki mogą zmniejszyć umiarkowanego i silnego bólu pochodzenia reumatycznego, jeśli są stosowane w połączeniu z tabletkami „Voltaren”.

Maść, krem i żel stosuje się do stosowania bezpośrednio na powierzchnię skóry, która jest zbliżona do epicentre syndromu bólu. Gdy kolka nerek i wątroby, lek stosuje się w postaci iniekcji domięśniowych.

Dozowania leku „Voltaren” (maść) instrukcja określa się następująco: od 2 do 4 gramów maści stosuje się do bolesnej okolicy i wcierać ostrożne, delikatne ruchy. Po zastosowaniu maści należy dobrze umyć ręce.

"Voltaren". Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku Voltaren „” w przypadku nadwrażliwości. Ponadto, lek jest przeciwwskazany u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Maści i żelu, która nie jest stosowana, gdy przebijanej skóry. Należy zachować ostrożność, gdy jest to środek zaburzeń krzepnięcia, porfirię, zapalenie wątroby i wrzodziejące uszkodzeń przewodu pokarmowego, u osób starszych, u kobiet w ciąży (trzecim trymestrze) i laktacji.

"Voltaren". Instrukcje użytkowania. skutki uboczne

Side Effects „Voltaren” lek jest w postaci nudności, wymioty, bóle brzucha, wzdęcia, słaba stolcu, krwawienie, owrzodzenie układu pokarmowego, pogorszenie apetytu. Możliwe jest również występowanie zapalenia w obrębie jamy ustnej i gardła i toksycznego zapalenia wątroby.

Ze strony układu sercowo-naczyniowego mogą wystąpić tachykardia, nadciśnienie, ból w klatce piersiowej.

Dla stosowania systemu nerwowego leków „Voltaren” może spowodować pogorszenie orientacji w przestrzeni, bóle głowy, zawroty głowy, bezsenność i pamięci, zaburzenia smaku, wyglądu, jak i depresji.

Użycie „Voltaren” maści mogą wpływać na stan skóry: prawdopodobnego występowania egzemy, zapalenie skóry, nadwrażliwość kontaktową (obrzęk, zaczerwienienie, łuszczenie grudkowa, wysypka pęcherzykowa), rumień wielopostaciowy. Ponadto, reakcje alergiczne – pokrzywka, wysypka, obrzęk naczynioruchowy, świąd i pieczenie skóry, wstrząs anafilaktyczny.

Jest również możliwe skutki uboczne leków „Voltaren” na zmysły – może zmniejszyć wizji, istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia podwójne widzenie (podwójne widzenie), mroczki (które są małe obszary w polu widzenia, gdzie wizja upośledzenia lub nieobecny, a ze wszystkich stron przez takich stron są otoczone przez obszar normalny wizja). Możliwe jest również utrata słuchu i pojawienie się szumów usznych.

W przypadku przedawkowania leku, wydłużony użycia lub zastosowania maści na rozległych obszarach ogólnoustrojowych efektów ubocznych powstają w wyniku absorpcji środka do krwi.

Zastosowanie leku „Voltaren”, może być stosowany tylko przez lekarza – dawkowanie i schemat leczenia są określone indywidualnie.