792 Shares 7933 views

Monika Beluchchi: biografia i filmografia. Lista filmów z Monikoy Beluchchi. Mąż, dzieci, a życie osobiste Monica Bellucci

Piękny, mądry, modelka, aktorka, kochająca żona i szczęśliwa matka – wszyscy Monika Beluchchi. Filmografia kobiety nie są tak duże w porównaniu z innymi gwiazdami, ale istnieje ogromna liczba godnej pracy, zasługuje na pozytywną ocenę zarówno krytyków, jak i zwykłych widzów. Pomimo swojego wieku, Monica wygląda bez zarzutu, co powoduje zazdrość nastoletnich dziewcząt. Jej postać, naturalne piękno i talent zasługują tylko podziw i szacunek.


Dzieciństwo przyszłej gwiazdy filmowej

Monica urodziła się w prosty włoskiej rodziny z małej miejscowości Città di Castello, 30 września 1964 r. Jej ojciec Luidzhi Beluchchi był tylko robotnik rolny, a matka Maota Gustinelli – artystą. Mała gwiazda urodziła się cudem, lekarze po jej matki zdiagnozowano – bezpłodność, para i nadzieję na narodziny dziecka. Monika od dzieciństwa wykazywał intelektualny charakter i wytrwałości. Dziewczyna była w pełni świadoma, że jej rodzice nie będą mogli pomóc jej do niczego, więc jedyna szansa, aby wyrwać się z ludźmi, co jest do osiągnięcia w życiu – to jest dobre do nauki.

Początek Star Trek

W młodości Bellucci dokładnie dowiedział angielski i francuski, ona również mówi po hiszpańsku, ale na poziomie podstawowym. Po ukończeniu szkoły średniej, miała zamiar nauczyć się być prawnikiem, a ona pewnie przeniósł się do celu, w 1983 Monica zapisał się na wydział prawa Uniwersytetu w Perugii. Aby zarabiać, Bellucci dorabiał jako kelnerka w pizzerii, a 16 lat modelowych wyglądu pozwoliły jej chodzić pasa startowego w Liceo Classico. Niestety, a może na szczęście, nigdy prawnik Monica dowiedział, bo kariera w modelowaniu czasu na badanie nie zostało.

Praca w branży modelowania

W ciągu 24 lat od jego rodzinnym mieście przeniósł się do Mediolanu Monika Beluchchi. Modele biografia W 1988 roku przechodzi znaczące zmiany. W tym czasie ona zawiera umowę z Elite Model Management. W ciągu zaledwie jednego roku Monica zwykłego modelu przekształca się w gwiazdy, znanej jako Paryżu i Nowym Jorku. Bellucci pracował nad tymi modelingu rekiny jak Dolce & Gabbana i Elle. Agencja New York Elle + przejął kontrolę nad kariery modelowania Monica.

W 2001 roku na okładce Esquire Magazine Zastosowano Monika Beluchchi. Biografia została namalowana na 5 stron. Dwa lata później jej zdjęcie zdobi magazyn Maxim, aw 2004 roku model zajęło czołowe miejsce w top 100 najpiękniejszych kobiet na świecie.

debiut

W modelingu osiągnęła niespotykane wyżyny Monika Beluchchi. Filmografia dziewczyna może być tak, a nie uzupełniane każdą pracę, czy chce tam pozostać. Wiedziała, że ciągle chodzić pas startowy nie będzie działać, więc postanowiłem spróbować swoich sił w innej karierze – w filmie. Po raz pierwszy w piękno pojawi się w 1990 roku. Monica zadebiutował w takich włoskich filmach jak „nadużycie”, „Życie i synów”, „bandytów”. Należy zauważyć, że rola rolce filmu były sporadyczne i uznanie na całym świecie, że nie przyniósł Bellucci, ale początek kariery aktorskiej położono.

Dwa lata później, były model jest zaproszony do obsady filmu „Dracula” Frensis Ford Koppola, dziewczynka została przypisana rola głowy krwiopijcy panny młodej. Lista filmów z Monikoy Beluchchi po tej pracy znacznie powiększony, aspirująca aktorka zaczęła rzucać propozycje, zarówno dyrektorzy europejskich i amerykańskich. Od trzech lat zagrała w czterech szpuli filmowej „upartego losu”, „Joseph”, „Heroes”, „Śnieżka”.

Pierwszy sukces w kinie

Pierwszy znaczący sukces dla Bellucci przyszedł w 1996 roku, po zwinięciu z filmu „Apartament”, w którym zagrała rolę Lisa. W nominacji „początkujący aktorka” Monica zdobył Cezara. Po tym, aktorka dosłownie ułożone pracy przez rok, zagrała w trzech, a nawet czterech obrazach. Lista filmów z Monikoy Beluchchi w późnych latach 90. okazało całkiem imponujące. Zagrała w przeboju „The Doberman” w 1997. Filmografia wzbogacony „złą formę”, „stres”, „Jak chcesz, żebym zrobił.” W 1998 roku zagrała w filmach „Festiwal będzie”, „kompromis”, „O tych, którzy kochają”, „Desire”.

Propozycja rosła i rosła, ale Bellucci nie zgodził się najpierw dostał rolę, ona starannie wybrał scenariusz i zagrał tylko znaki poprzez charakteru, z których mogła ujawnić jej wszechstronny talent, pokazać publiczności, co może zrobić. W tym czasie znanym modelem udowodnił światu, że okazało się wspaniałą aktorką.

najlepsze role

W 2000 roku, przewracając się z filmów o Dzhuzeppe Tornatore „Milena”. Film (Monika Beluchchi odegrała główną rolę w nim) wywołał wiele pozytywnych komentarzy krytyków i publiczności. Aktorka w melodramacie był lakoniczny, ale w tym samym czasie udało się spowodować wybuch emocji i doświadczeń, pokazując w ten sposób swoje umiejętności. Najbardziej udane role niezbędne do przeprowadzenia Thriller „Braterstwo wilków”, w którym wystąpili Monica wraz z mężem Vincent Cassel. Bellucci jest również zapamiętany przez kinomanów z „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, a także dramat Mela Gibsona „Pasja”.

Filmografia aktorki

Pomimo dość aktywny udział w modelingu, od 1990 roku, prawie co roku, działał w kilku taśmach Monika Beluchchi. filmach już uzupełniane prace 80th, wśród nich znajdują się zarówno role małych i dużych. Jeśli na początku kariery Monica zgadzają się na każdą propozycję, od drugiej połowy lat 90-tych rozpoczynających selektywnego podejścia do wyboru filmów. Oprócz nich działa Bellucci pokazał swój talent w takich filmach jak „nieodwracalne”, „Tears of the Sun”, „Zapamiętaj mnie”, „Matrix Reaktywacja”, „Matrix Rewolucje”. Aktorka jest interesująca, to nie jest skupienie się na konkretnych gatunków, jest wolne do gry w dramat, romans, działania i horrorów filmy historyczne.

Naśladowcą Sofi Loren

Oglądanie filmów z Monikoy Beluchchi, wielu widzów zauważył jej podobieństwo do Sofi Loren. Na rodaków naprawdę wiele podobieństw zarówno w wyglądzie i kariery. Wymowa wrodzoną kształt zarówno kobiety. Sofi Loren przyszedł na świat przemysłu filmowego po konkursie piękności i Monica był pierwszym modelem, a następnie stała się aktorką. Lauren całym świecie udowodniła, że ma niepowtarzalny talent do aktorstwa, jego naśladowcą z tym zadaniem, też, poradziła sobie znakomicie. Niektórzy fani porównać Bellucci i Francuzka Izabel Adzhani. Oba są bardzo piękna gwiazda filmowa i są w stanie przejść na planie żywotnych emocji.

Erotyczne zdjęcia Monica

Oprócz kręcenia filmu, nadal modelowanie działalności gospodarczej i społeczne zaangażowane Monika Beluchchi. Filmografia aktorki, oczywiście, zainteresowany jej fanów, ale również szokujące zdjęcia nie pozostawiać bez uwagi. Europejskie gwiazdy są łatwiej wystawiać publicznie, niż ich amerykańskie odpowiedniki. Być może dlatego Bellucci bez wahania i kompleksy pozuje do zdjęć w stylu „nagi”. Dzięki pracy specjalistów i pierwszej klasy dopasować aktorkę jej fotografie nie wymagają obróbki w Photoshopie, wszystkie są prawdziwe. W czasie ciąży, Monica został sfotografowany nagi protestować przeciwko włoskich przepisów, które nie pozwalają kobietom poczęcia dziecka przez sztucznej inseminacji.

Mąż Moniki Bellucci

Włoska aktorka i modelka jest jedną z tych kobiet, które nie odczuwają niedobór męskiej uwagi. Monica od lat wśród najlepszych 100 najpiękniejszych kobiet na świecie, nawet na szczycie listy. Mimo to, nie różni Bellucci burzliwe życie osobiste. W 1990 roku aktorka poślubiła Claudio Carlos Basso, ale życie rodzinne nie działa i po czterech latach małżeństwa się rozstali. W 1996 roku, podczas kręcenia „mieszkaniu” Monica spotkał się popularny francuski aktor Vincent Cassel.

Po kilku latach wicher romans pobrali sierpnia 1999 r. Przez długi czas, Vincent i Monica jest najpiękniejszym i szczęśliwa para. W małżeństwie mieli dwie córki, żona zawsze pojawił się publicznie razem. Dlatego wielu zaskoczeni wiadomością o separacji Cassel i Bellucci. W sierpniu 2013 roku para rozdzielone, Monika Beluchchi rozwód przez długi czas nie komentował, a potem powiedział, że ona i jej mąż po prostu stać się obcy siebie. Niemniej jednak, aktorzy komunikować, ponieważ mają dwa wspaniałe dziewczynka dorasta. Monica przyznali, że mieli idealne małżeństwo, ale nic nie może trwać wiecznie.

Dzieci Monica Bellucci

Włoska aktorka zasłynął nie tylko ze względu na piękno i talent, ale również dość późnym okresie ciąży. Monica urodziła pierworodnego w 39 lat, ale to nie dlatego, że nie chce dzieci i priorytetyzacji karierze. Kobieta marzy o dziecku, tym bardziej, że wraz z Vincentem, zostali małżeństwem od 5 lat. Bellucci, a także jej matka, lekarze umieścić straszną diagnozę – bezpłodność. Mimo to, we wrześniu 2004 roku, Monica i Vincent pojawiła dziewiczą córkę.

Eksperci natychmiast poinformowała aktorkę i mieć drugie dziecko, bo kobiety powyżej 40 lat są zagrożone zarówno ich zdrowie i zdrowie swoich okruchów. Ale Monica mówi, że „dzieci nie spieszyć.” Jednak czuła, że jest gotowy, aby stać się matką po raz drugi, a potem zaszła w ciążę bez żadnych problemów. Druga córka Leonie urodziła się w maju 2010 roku, kiedy Bellucci wynosił 45 lat. Pomimo późnego wieku, pierwszy i drugi poród przebiegł bez powikłań, a dzieci urodziły się zdrowe.

Sekret doskonałego rysunku

Rola Monica Bellucci nie są pozostawione bez uwagi, zarówno płci męskiej i żeńskiej publiczności, powodem jest nie tylko genialne umiejętności aktorskie, ale także luksusowe danych zewnętrznych. Mężczyźni podziwiają go, a kobiety zazdroszczą ciszy. Monica choć ma model w przeszłości, ale nie można nazwać zbyt cienkie. Jej smukłe i krzywego postać prawie idealnych ustawień 92-61-91. W 49 lat, przy wzroście 175 cm, waży 64 kg kobietę. Bellucci przyznaje, że nigdy nie był fanem obciążeniach sportowych. Miała bardzo intensywny harmonogram prac, często rozpoczęciem fotografowania przy 6 rano i trwała do późnych godzin wieczornych. Podczas wizyty w siłowni bez wysiłku lub czasu.

waga Monika Beluchchi stan idealny dzięki wspierać dietę składającą się z kuchni włoskiej. Aktorka uwielbia jeść, więc jej codzienna dieta składa się z makaronu, chude mięso i ryby, warzywa. Głównym Sekret harmonii – umiarkowana konsumpcja żywności. W wolnym czasie, Monica lubi chodzić ze swoimi dziećmi, co jest również dobry wpływ na rysunku.

Interesujące fakty z biografii Monica Bellucci

  1. Aktorka powiedziała, że film „Malena” jest w pewnym stopniu autobiograficzny, wyświetla półtrwania większości Monica.
  2. Bellucci łączy w sobie wszystkie dobre cechy tej pani: uroda, inteligencja, talent, zmysłowość i kobiecość. Aktorka może pochwalić się nie tylko model wygląda, ale także biegłości w czterech językach.
  3. Bellucci wcześnie, aby przyzwyczaić się do samowystarczalności, nigdy nie użyła jej piękno, aby uzyskać jakiekolwiek korzyści.
  4. Monica chce odgrywać rolę w filmie ze swoim idolem – Robert De Niro.
  5. Aktorka wielokrotnie pozowała dla magazynów mody w stylu „nagie”, ale w rzeczywistości tak nie jest dość spokojny. Bellucci ma prosty charakter i zdolność do znalezienia kompromisu.
  6. Przez ponad 10 lat, Monica stoi «» Cartier firmę jubilerską.
  7. W tym czasie, model pozował do Oliviero Toscani, włoskiego fotografa, który zastrzelił Marilyn Monroe.
  8. Bellucci w 2006 roku był członkiem jury na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Monica jest teraz u szczytu swojej kariery. Każdego roku film z jej udziałem, aktorka nieustannie otrzymywanie ofert od producentów do działania w jakikolwiek Film działa. Teraz Bellucci starannie dopasowane do wyboru ról, przyjmowanie wniosków, która była zainteresowana. Aktorka stara się koordynować swoje plany w taki sposób, aby pozostawić wolny czas dla rodziny.

Pomimo faktu, że Monica wkrótce wynosić 50 lat, ona wygląda świetnie i jest symbolem kobiecości i piękna epoce nowożytnej. Mężczyźni są mad o niej, a kobiety są równe z nim, z wyjątkiem ideału piękna. Inteligentny, utalentowany, piękna, seksowna, dyskretna, lojalna żona i troskliwa matka – to wszystko o Monike Beluchchi.