346 Shares 3866 views

Sofy "Ascona": opinie klientów. Meble do domu

Przy wyborze mebli, nabywcy zastanawiają się nad pytaniem, na którą kanapę kupić. W obfitości nowoczesnego rynku trudno jest orientować, ponieważ jest wielu producentów, a ich zalety muszą być potwierdzone i starannie sprawdzone.


Korzystne są możliwości firmy, która oferuje swoje produkty od ponad dziesięciu lat. Są to kanapy "Ascona", opinie klientów, które są pozytywne, a ludzie mogą sobie pozwolić na kupno z różnymi poziomami dochodu.

Sofa – meble wielofunkcyjne

Do mebli w nowoczesnym nabywcy są najpoważniejsze wymagania. Rytm życia jest taki, że dokonuje korekt we wnętrzu obudowy. Taki atrybut, jak sofa, odróżnia funkcje kanapy, łóżek i krzeseł. Jego wszechstronność jest uzasadniona zarówno w mieszkaniach o małych wymiarach, jak iw luksusowych apartamentach prywatnych domów jednorodzinnych. Aby spełnić rygorystyczne wymagania, wiele firm meblowych dąży do udanego połączenia estetycznego odwołania i wygody w tym wnętrzu. Ale poza tymi dwoma wymaganiami, kanapy Ascona mają unikatowy efekt ortopedyczny. Opinie klientów wskazują na wygodny sen w modelach tej firmy, które pozwalają na zakup niezbędnej pozycji ciała, co jest najbardziej korzystne dla reszty osoby.

Co jest niezwykłe w fabryce Ascona?

Jako największy producent w Rosji fabryka mebli zajmuje wiodącą pozycję w produkcji wyrobów o działaniu ortopedycznym.

Produkty firmy są znane na świecie: poduszki, łóżka i materace są popytu wśród kupujących. Ale szczególnie popularna jest ortopedyczna sofa. "Ascona" posiada własne laboratorium, w którym testowane są próbki, które w przyszłości są certyfikowane zgodnie z normami europejskimi. Posiadając ponad 700 wyspecjalizowanych sklepów, firma z sukcesem sprzedaje produkty w krajach WNP.

Modele oferowane do sprzedaży mają niepowtarzalną konfigurację, zatwierdzone przez wiodących specjalistów ortopedycznych. Na wewnętrznych obszarach nie ma równej jakości swoich produktów.

Sofa anatomiczna "Ascona": cena i jakość

Niespotykane cechy produktów wiodącej firmy w wyspecjalizowanych dziedzinach zobowiązują ją do utrzymania marki. Jakość nie może być tanie – ta prawda jest znana wszystkim. Ale producent stara się zapewnić, że produkt ma wartość demokratyczną.

Ile kosztuje sofa Ascona? Cena wynosi od 14 tysięcy do 124 tysięcy rubli. Towary są prezentowane w różnych kategoriach cenowych. To zależy od stosowanych systemów, poziomu sztywności i materiałów. Wybór modeli jest ogromny, każdy nabywca, oparty na jego zdolnościach finansowych, może znaleźć produkt przeznaczony do fizjologicznych cech ciała.

Jak prawidłowo wybrać kanapę?

Posiada efekt leczniczy, a sofa ortopedyczna "Ascona" musi spełniać wiele wymagań kupującego, w oparciu o jego indywidualne właściwości.
• Cechy wieku ciała.
• Waga ciała osoby. Ciężkie osoby potrzebują twardych sof, o średniej i małej masie – średniej twardości i miękkiej.
• Cechy kręgosłupa. Należy wziąć pod uwagę zalecenia lekarza. W przypadku problemów z kręgosłupem znajdują się różne wersje sof o określonym poziomie twardości.
• Stan skóry i masy mięśniowej osoby. Dla wyszkolonego ciała wymaga powierzchni sofowej o zwiększonym poziomie oporu, a także delikatnej i wrażliwej skóry – podstawy z warstwą komórkową lub piankową.
• Koszt produktu. Sofa anatomiczna "Ascona" nie może być tanie. Cena zmienia się w rozsądnych granicach, w zależności od właściwości wypełniacza.

Eksperci firmy pomogą skłaniać się do ustalenia wyboru nabywcy, w oparciu o zalecane zalecenia lekarza.

A co jest w środku? Co to są wypełniacze?

W sofach wykorzystuje się technologie sprężyn i bez sprężyn, nadając im efekt pamięci.

Dostępne są opcje z naturalnym lateksem lub pianką poliuretanową. Niepowtarzalny kształt sprężyn w kształcie klepsydry zapewnia inteligentne podstawy mebli, które poprawnie stosują się do obszarów ciała o różnej masie i ciśnieniach, inteligentnie rozdzielać obciążenie. Zwoje sprężyn rozpoznają ciężar i postrzegają obciążenie miękkich części ciała.

Sofa rozkładana "Ascona" dzięki dobranemu wypełniaczowi, umieszczonemu na listwach brzozowych, zapewnia zdrowy sen i odprężenie kręgosłupa, biorąc pod uwagę indywidualne cechy osoby.

Divan "Ascona": system akordeonowy

Wspaniałość produktów wiodącej firmy nie ma wątpliwości, ale nie każda przestrzeń życiowa umożliwia umieszczenie łóżka wyposażonego w wspaniały materac o działaniu terapeutycznym i zapobiegawczym.

Racjonalnym wyjściem jest zakup kanapy łączącej funkcjonalność i zwartość. Zastąpić duże meble z akordeonu i sofy. Model ten jest idealnym rozwiązaniem dla małych powierzchni mieszkalnych. Po odsunięciu od projektu uzyskuje się pełny spiżarkę o szerokości równej długości kanapy. Gładka powierzchnia jest ukształtowana, wygodna do spoczynku, przez popychanie lub wysuwanie siedzenia na siebie, po czym oparcie jest oparte. Ale nie wszystkie sofy w takim systemie mają wyjątkowe właściwości. Najlepszymi reprezentantami tego rodzaju mebli są kanapy Ascona.

Opinie użytkowników, którzy ich używają, zwróć uwagę na działanie ortopedyczne dostarczone przez producentów. Niezależna jednostka sprężynowa, w której autonomiczna praca każdej sprężyny, odpowiedzialna za rozkład obciążenia ciała ludzkiego na powierzchnię, zapewnia prawidłowe położenie kręgosłupa. Kupujący, którzy używają tego mebla przez długi czas, zauważają napływ żywotności po spoczynku na jego powierzchni, jakby ręka łagodzi zmęczenie mięśni.

Cechy mechanizmu "akordeonu"

Produkty popularnej rosyjskiej firmy są wyposażone w mocne mocowanie, dzięki czemu rozkładana sofa "Ascona" gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo miejsca sypialnego. Meble z systemem akordeonowym pomogą właścicielom, ponieważ idealnie nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i dla gości, zapewniając pełny odpoczynek.

Technologie opracowane wspólnie z szwedzką firmą Hilding Anders pozwalają nam długo używać systemu transformacji. Na liście niezaprzeczalnych zalet sofy z mechanizmem markowym odpowiedzialnym za konwersję mebli:
• Modele są kompaktowe, dlatego pasują do każdego mieszkania;
• przed odejściem od siebie, nie trzeba naciskać kanapy poza ścianę, do której jest dociśnięta;
• Wymagana i niedroga kanapa "Ascona", której cena jest akceptowalna dla nabywcy rozpuszczalników, w pełni spłaca się przez lata doskonałego użytkowania, ponieważ firma daje gwarancję na produkty do 10 lat;
• wyposażenie pojemnika niszowego na pościel pod siedzeniem;
• Przestrzenne, sprężyste miejsce do spania, powstałe podczas przemiany sofy w łóżko;
• brak denerwujących stawów;
• Mechanizm stalowy jest trwały, długotrwały i wytrzymały długie ładunki.

Różne konfiguracje sof

Opiekujący się producent doświadcza nie tylko wewnętrznego napełniania użytecznych mebli, ale także estetycznej apelacji sof. Zespół projektantów pracował owocnie nad wyglądem produktów. Różnorodność jest niesamowita, ponieważ można wybrać model, który płynnie pasuje do wnętrza, zaprojektowany w różnych stylach: w zrównoważonym kraju i ultra-nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie, eleganckich klasach i lojalnym nowoczesnym, ascetycznym minimalizmie i romantycznej Prowansji.

Konsument łatwo wybiera projekt i formę, którą lubią:
• kanapa narożna oszczędzająca miejsce "Ascona";
• model z poduszkami ortopedycznymi;
• anatomiczna sofa bez podłokietników i z nimi;
• prosto z zagłówkami;
• przekształcenie w podwójne łóżko;
• dla dzieci.

Każdy z prezentowanych modeli ma przemyślaną konfigurację anatomiczną. Skala kolorów jest rozległa, co zapewnia harmonijny wybór tych mebli w apartamentach, w dowolnym kolorze.

Jakie są opinie właścicieli produktów Ascona

Idealne produkty zaawansowanej firmy Rosji na spanie, odbiór niespodziewanych gości, siedzących. Kupujący zwracają uwagę na wszechstronność i praktyczność mebli.

Rzeczywiste dla małych transformatorów modelowych przestrzeni kosmicznej są zasłużone. W różnych strefach twardości i specjalnie dobrane typy tkanin, które zostały poddane działaniu antybakteryjnemu, kanapy Ascona dają entuzjastyczne recenzje kupujących. Zadowoleni konsumenci mają prawo oczekiwać dziesięcioletniej gwarancji, wybierając z szerokiego zakresu. Firma oferuje ponad 800 wariantów różnych modeli.