197 Shares 4134 views

Filmy o ninja: najlepszy liście, opis, recenzje i oceny

Zachód, ludzie zawsze są zainteresowani w tajemniczej kultury japońskiej, a więc nie ma nic dziwnego w tym, że historyczny wzór Japonii biblioteki rosyjski filmowej zapełnić widownię. Lista filmów o ninja zainteresowanie nie tylko fanów sztuk walki, ale także ludzi, którzy chcą zapoznać się z wschodniej koncepcji jedności ciała i ducha.


Japonia – miejsce, gdzie religia i samodoskonalenia są ściśle ze sobą powiązane. Na przykład sztuki walki ludu zawsze uczą się jak należy rozwijać swoje ciało i duszę każdego człowieka. Można powiedzieć, że fakt ten doprowadził do pojawienia się na ekranach telewizyjnych nowej generacji znaków – Ninja.

Shinobi: pierwsze pojawienie się na ekranie

Historia japońskich żołnierzy, dla których cześć była powyżej życia i skradania i szybkości sukcesu – to temat, który stał się bardzo popularny w połowie XX wieku.

Jeśli prześledzić historię pojawienia się „ninja” terminu, nazwisko zabójcy, sabotażysta podane w XIV wieku. Jednak dla osób rosyjski bardziej przyzwyczajeni zadzwonić takim ekspertem „ninja”.

Najlepsze filmy. top

Directed Próbowaliśmy kilka razy, aby pokazać obraz nieuchwytnego zabójcy, ale to naprawdę pamiętny był w stanie uchwycić tylko twórca filmu „Enter ninja”. Nie znaczy, że inne próby nie są godne wzmianki, ale ich wygląd nie jest tak jasna. Dlatego „Enter Ninja” – jest produktem Hollywood, który wszedł na numer jeden na liście filmów nieuchwytny zabójca.

Obraz jest niezwykły, ponieważ zajęło dwa pierwsze klasy aktora udziałem włoskiego Franco Nero i japońskiego mistrza sztuk walki Sho Kosugi. Aby znaleźć ten film trudny, jak poszedł w świat przewrócił się w 1981 roku, wydany na DVD nie ma, przynajmniej na chwilę. Ale jeśli jesteś koneserem, a na półce jest miejsce dla filmów o ninja, listę najlepiej który stoi samotnie, a potem dać mu czas. Może to zajmie wyższy poziom „piedestał” Twój publiczności.

Film stał się klasykiem tego pokolenia, tak wielu zastanawia się: „Jak to możliwe, że dzisiejsze młode pokolenie nie wie o tym”

To dzieło sztuki ma wszystko: Sceny bojowe pierwszej klasy, demonstracji posiadania broni umiejętności i strojach historycznych.

Sho Kosugi grał tutaj najlepszą rolę złego faceta o imieniu Hasagava z której obraz skopiowany później „kinozlodei”. Japoński aktor można uznać unikalny demonstrator użycie broni Arsenał „ninja”, jeśli pamiętać sekwencję otwarcia filmu.

Franco Nero był w stanie autentycznie ucieleśniać wizerunek Cole – amerykański przeszłości szkoły japońskich mistrzów, a otrzymasz unikalną wiedzę o starożytnej sztuki walki.

Większość nowoczesnych myśliwców bardzo przypomina niektóre sceny z filmu. Zainspirowany nimi, nie tylko aktorów w Hollywood, ale również niektóre wskaźniki czasu. Pamiętaj czterech braci serialu animowanego, którego nazwy jeszcze znać żadnego chłopca – Michelangelo, Donatello, Raphael i Leonardo.

Wydaje się, że rolka filmu zdobył pierwsze miejsce i na pewno będzie dodany do listy filmów, najlepszych filmów o ninja.

Drugie miejsce w top listy

Z czym kojarzy nazwę aktor Chuck Norris? W pokolenia lat dziewięćdziesiątych – z popularnego filmu „Firewalker”. Jednak drugie miejsce w rankingu „najlepszych filmów o ninja” (listy filmów prezentujących Norris) trwa film „Octagon”. Etniczność młody aktor subiektywnie postrzegane nieco inaczej niż w późniejszych pracach, ale mimo to, trudno się nie dowiedzieć.

Wyjątkowość tego filmu jest to, że bohater musi walczyć z tłumem pięknych ludzi, a nie być część z nich, jak to miało miejsce w większości tych opowieści.

Istnieją dwa powody, dla których warto zatrzymać się na ekranie telewizora, jeśli masz tę taśmę: Działając umiejętności i miło historię z tajemniczego spisku.

Oczywiście, może to być zawarte w filmach o liście Ninjas z najlepszych sequeli, które obejmują „Revenge” (z Sho Kosugi w roli tytułowej), ale ponieważ jest to druga część trylogii, lider naszej pieczęci, nie będziemy wspominać go.

Ulubione „mutanty” Żółwie

Trzecie miejsce zajmuje perła wśród filmowej trylogii, która opowiada historię czterech zmutowanych braci, którzy zostali zmuszeni do życia w kanałach aż spotkać reporter teleimage New York April O'Neil.

Can naszą rekomendację „filmy o ninja: lista najlepszych”. „Teenagers Turtles Mutant Ninja” zrobić bez malowania

W filmie o tym samym tytule opublikowane w 1990 roku w gatunku filmu żywej akcji (shooter), zdobył wysokie oceny, nawet w Wielkiej Brytanii. O ile nam wiadomo, Anglia zawsze była znana wymagających dostarczania zawartości. To nie był wyjątkiem i „błąd”, ponieważ w momencie obraz kasowym ocenzurowane. Powodem była broń jednego z bohaterów, który jest podobnie jak analogowy Nunchuck filmów akcji z udziałem znanego aktora Bruce Lee.

To nie powstrzymało filmu. Ocenzurowane wczesne gry wideo, w których broń Michelangelo całkowicie ukryte lub zastąpione elementów, które nie mogłyby zostać użyte jako broń. Wyglądało to śmiesznie. Nawiasem mówiąc, ten rodzaj fragment znalazł się w jednej części trylogii. Jeśli pamiętacie, Michelangelo nazywa je „kiełbasy bojowe”.

Postanowieniem rząd brytyjski tytuł filmu został zmieniony w 1987 roku do „znaków Mutant żółwi.”

Jednak do czasu serii w 2003 roku polityka została anulowana. Tym bardziej, że nie wpływa on nazwę i treść show.

Trylogia o Teenage Mutant Ninja Turtles – to doskonała filmowa adaptacja komiksu, która jest spojrzenie na amatorskie bojowników. Niestety, w nowoczesnej interpretacji bohaterów 80. popełnił niezdarny King Kong.

W górnej części filmu poszedł na Teenage Mutant Ninja Turtles początku lat 90-tych – to najlepsza adaptacja filmowa ostatnich dwudziestu lat.

Zbiór amatorskich bojowników

Jak wiadomo, dyski optyczne mogą przechowywać ponad dziesięć filmów, ale przed filmem entuzjaści radował kasety wideo (np VHS). Załóżmy, fantazjować, jak to może być na półkach naszych rodziców wyglądać kolekcją „filmów o ninja”. Lista najlepszych filmów o wyimaginowanej biblioteki wideo prezentujemy:

 1. "Wydajność Dragon";
 2. „Przyczajony tygrys, ukryty smok” (film zerowe roku);
 3. „Pijany mistrz 2” (często nazywany „Legenda pijanego mistrza” w rosyjskiej kasie);
 4. "Five Elements Ninjas" (w naszych kinach poszedł pod nazwą "Chinese supernindzya");
 5. „Żelazna małpa”;
 6. Obie części filmu „Kill Bill”;
 7. „Schemat ośmiu powiększonej bojownika”;
 8. "Fist of Legend";
 9. "Shogun Assassin";
 10. "Tai Chi Master";
 11. "Police Story";
 12. "Heroes of the East" (lub "Shaolin: wyzwania Ninja");
 13. "The mistrz";
 14. „Komórkowego cafe”;
 15. „Rumble w Bronksie”;
 16. "Two Soldiers";
 17. "Street Fighter" (czyli film w 1979 roku);
 18. "Mad Monkey Kung Fu";
 19. "Ong-Bak: Thai Wojownik";
 20. „Szermierz 2” (pierwszy nieco gorsze i nie nadaje się na miejsce w tej liście);
 21. „Pij ze mną”;
 22. „Pojedynek”;
 23. "Wing Chun";
 24. „Legendarna broń Chin”;
 25. "Matrix";
 26. "Odważny Archer";
 27. „Temperatura zapłonu”;
 28. "Five Finger śmierć";
 29. "Way of the Dragon";
 30. „katów z Shaolin'u”;
 31. "Chocolate";

Są to filmy, które zasługują na uwagę lub oglądanie z przyjaciółmi, rodziną lub znajomymi. Każde zdjęcie z tej listy w taki czy inny sposób połączony ze sztuką walki wręcz.

Uniwersalny top z najlepszych filmów

Trzy najlepsze filmy nazywa, co oznacza, że nadszedł czas, aby wprowadzić Cię do wyjątkowej kolekcji – najbardziej spektakularne filmów o ninja. Movie Collection jest często trzymane przez fanów sztuk walki na komputerach osobistych, w folderze zatytułowanym „Koniecznie zobaczyć.” Tak więc, oto lista:

 1. „Podaj Ninja”;
 2. „American Samurai Assassin” – tutaj można przypisać wszystkie części filmu, w którym aktor Maykl Dudikoff nakręcony;
 3. "Terminator najemnik";
 4. „Wojownicze Żółwie Ninja”;
 5. „Równowaga”.

Najlepsi aktorzy

Artykuł prawie niedokończone. Wszystkie znaczące filmy są umieszczone na swoich miejscach w pierwszej trójce. Pozostaje tylko dodać do listy „najlepszych filmów o ninja” liście najlepszych aktorów:

1. Pierwszym aktorem w podobnej kategorii – Franco Nero.

2. Drugi – Maykl Dudikoff, który genialnie grał rolę w „American Samurai zabójcy”.

3. Po trzecie – jest to „ikona” obrazu, Sho Kosugi.

Najbardziej znany reżyser 80

Reżyser, który zastrzelił filmów o ninja, lewy znaczący ślad w historii filmu bojowników. To Menahem Golan.

Urodził się w maju 1924, a zmarł w sierpniu tego roku, zanim ostatni.

Niewątpliwie Golan jest znany wielu fanów walczących z odległych lat osiemdziesiątych, kiedy był współwłaścicielem firmy kuzyna Goran Globe. Jest w uzgodnionym czasie, firma „Canon Group” stała się znana z filmów niskobudżetowych.

Jednak to nie przeszkodziło reżysera, aby otworzyć świat publicznie niektórych współczesnych gwiazd Hollywood.

Jeśli istnieje 80s lepszego reżysera bojownicy, to z pewnością Menachem Golan.