731 Shares 3590 views

Czy istnieje dobry chiński telefon? Opinie o produkcie

Każdy pamięta pierwszego chińskiego telefonu, tani, z dwoma kartami SIM i telewizorem. Pierwszy użyli pewien popyt, to zainteresowanie nimi zaczęły spadać. W tym samym czasie z Chin mistrzowie nauczyli się produkować telefony wysokiej jakości, nie są gorsze od prestiżu oryginalnego modelu. I kosztem będą zadowoleni i magnatów, a studenci i młodzież, i zwykłych robotników. Co stało się z takich produktów jak chińskiego telefonu? Opinie o nim mówią same za siebie.


Po pierwsze, należy zauważyć, że jesteśmy w tym konkretnym artykule nie uważa tańszych modeli, takich jak iPhone 5 za 2500 rubli, bo tu wszystko jest jasne: fałszywy Base, nie warto nawet te małe pieniądze. Po drugie, nie uważamy czysto chińskie modele przeznaczone głównie dla własnego rynku. Są też jasne: 10-12 tysięcy rubli, można kupić model podobny do nas sprzedał w cenie ponad 20 tys.

Mówimy o bardzo dobry, wysokiej jakości kopie znanych markowych produktów. Tak, teraz już nie boi się kupić chiński telefon. Odpowiedzi są znacznie lepsze niż były wcześniej. Jedyną rzeczą, że trzeba jeszcze zrozumieć: nie można urządzenie do 8-9 tysięcy w całości, wszystkie cechy pasują do oryginalnego 30-35.

Zakup telefonu komórkowego z Chin, można uzyskać praktyczne i niezawodne urządzenie o stylowym i nowoczesnym wzornictwem, z różnych programów i przydatnych funkcji. Zawsze będzie w kontakcie, będą mogli słuchać muzyki, oglądać ulubione programy, wideo, czat na portalach społecznościowych z przyjaciółmi, robić zdjęcia z niezapomnianych chwil życia. Marzysz o tym, planuje kupić? A poza tym, smartfon wygląda absolutnie nie będzie różnić się od prototypu.

Nowoczesne chińskie telefony – nowa generacja urządzeń, mogą być nawet w czymś lepszy od swoich odpowiedników w funkcjonalności. Wszystko to stało się możliwe dzięki wprowadzeniu nich MTK systemu operacyjnego Android i najnowsze wydajnym procesorem 6589. Jeśli nie chcesz przepłacać za markę, można kupić telefony chiński Samsung z wielu modyfikacjach, być pewny, aby znaleźć model, na każdy gust i zakres cen. Tak, wcześniej o tym produkcie to było wiele negatywnych opinii, ale producenci uznały wszystko nieprzyjemne chwile i teraz produkowane urządzenia jest znacznie wyższa jakość. Nie można powiedzieć je od oryginałów. Ani się nie włącza. Jakość wykonania i funkcjonalność – na wysokości. Po tym wszystkim, nowy procesor 4-rdzeniowy, masz potężne urządzenia z pojemnościowym, doskonały ekran i dobrą baterią. Życie składa się zmienić chińskiego telefonu. Komentarze użytkowników – jak dobrze.

Poziom jakości swoich produktów stale rośnie, a może, bez obawy, aby pozyskać najbardziej wyrafinowane i czubatą urządzenia. Nawet ekspert na pierwszy rzut oka nie można odróżnić je od oryginałów. Te smartfony są chińskie i Galaxy komórkowych, które są fabrycznie wysokiej jakości produkty, które w cenie jest kilka razy tańsze niż oryginały. Model ten jest dostępny w czterech procesor MTK 6589. Wszystkie wielkości, logo i złącza idealnie pokrywa się z oryginałem. Obudowa z wyświetlaczem odpornego na zarysowania tworzywa sztucznego, szkła. Prędkość doskonała, wszystkie „pływa” z filmami HD do najbardziej skomplikowanych gier. RAM – 1 Gb, zatem "hamowania" nie. Jego pamięć jest mały, tylko 4 GB, ale można włożyć kartę pamięci do 64 GB. Rozmiar wyświetlacza 5 cali, rozdzielczość 640h860. 13-megapikselowy aparat fotograficzny, 3000 mAh.

Dlatego zachęcamy do zakupu nowoczesnego chińskiego telefonu. Opinie użytkowników wciśnięty tylko do tego. Nie pożałujesz.