624 Shares 5156 views

Najbardziej krwawy horror

Naturalnie, krwawe filmy wpływ na ludzką psychikę. Ponadto, wpływ takich projektów filmowych zarówno negatywnych i pozytywnych.

Nerwy Odbiorcy szkolenia

Horror i inne gatunki taśmie przy użyciu niesamowitą ilość sztuczną krwią, mające na celu przestraszyć widza, przyczyna tulony głęboko w podświadomości lęki. Skutecznie skoncentrować się na ciemnej stronie ludzkiej osoby, wojny, głód, morderstwa, gwałty. Każdego roku liczba fanów tych obrazach rośnie. Tendencja ta wynika z faktu, że kultura ludzka staje się bardziej ludzki i mieszczanie bardzo brakuje adrenaliny. Dlatego krwawe filmy w naszych chaotycznych nowoczesnych pozycjonowanych ekspertów szkolenia dla ludzkich nerwów.

Zgodnie z wynikami projektu sztuki

Ostatnio, badania zostały przeprowadzone Cut dyrektora tematycznej sztuki projekcie, zgodnie z jego hipotezą, najkrwawsze filmy – te, w których większość ekranu morderstwa. Specjaliści przygotował listę 653 obrazów.

Lider wśród nich był thriller fantasy, „Strażnicy Galaktyki» (IMDb: 8,10). W ciągu 121 minut rozrządu jest pokazany na morderstwo ekran 83.871, podczas gdy taśma jest tylko oceniono RG-13 (dzieci poniżej 13 lat oglądania nie zalecane). To pozostaje daleko w tyle w liczbie morderstwo (5687), ale utrzymuje drugą pozycję „Dracula” w reżyserii Gary'ego Shore. Top 10 zawiera: ostatnia część trylogii o One Ring „Powrotu Króla” (2798 morderstw i 4 miejsce), cykl filmowy trzeciej serii „Matrix. Revolution „(1647 morderstw i 7 miejsce),” Braveheart „Mela Gibsona z 1297 Morderstwo na pozycji dziewiątej.

Nieoczekiwanie, najmniej krwawy zostały nazwane: „Deadpool” jest oceniane R i 51 zabijania, drugą część fantastycznym obrazie „Mad Max” o nazwie „wojownik z dróg” i 50 uboju i nie utraciły witalność Japoński obraz „Samuraj: Droga wojownika”, także z pięciu kilkanaście ofiar.

„Blood” reżyser

Wśród niekończącą się listę cech, które definiują styl reżyserski Quentina Tarantino, z których głównym jest jego bliskość do krwi i przemocy. Większość jego prac – Wysoce stylizowane bojowników, bardzo krwawych filmach. W dziełach reżysera obfitością krwi i mordu, ale większość z nich jest nadal dzieje się za kulisami, widz widzi tylko swoje konsekwencje. Tarantinovsky nadużycia nie są szczególnie przerażające obserwator, jak to fantazja pięknie zaprojektowane i profesjonalnie odtwarzane. Jednak tylko podczas produkcji estetycznie thrillera gangsterskiego ze sztukami walki „Kill Bill” Tarantino i nakazał stosować każdą ostatnią kroplę 1700 litrów sztuczną krwią. Oczywiście, mnóstwo krwawych scen w twórczości Tarantino może być ze względu na charakter i styl tego gatunku, w którym dyrektor robót, ale reżyser mówi inaczej. Według niego, jest to „po prostu dużo zabawy.”

bełkotać

Krwawe horrory w większości należą do rozpryski podgatunku, w którym twórcy celowo podkreślić niezwykle naturalistyczny demonstrację krwi.

Protoplasta tej sub-gatunku kina jest uważany Herschell Gordon Lewis. Jego „Święto Blood” (1963) to prawdziwa legenda kontrowersyjnego horroru. horror w rankingu IMDb: 5.00 oficjalnie uznanymi międzynarodowymi krytycy filmowi w historii pierwszej GORE-filmu.

Termin został ukuty splatter George'a Romero do „Świtu martwych» (IMDb: 8.00), a 80% czasu ekran obraz wypełniony demonstracyjnym przepływu krwi i wyciętych części ciała. Romero potomstwo z uhonorowany znamionowej -R MPAA, subtelna ironia, nie złych podtekstów filozoficznych i czarny humor godny pozycji lidera w kategorii „Najlepsze krwawych filmów.”

Zabawa w sztuczną krwią w azjatyckiej

Splatter projekty, według analizy przeprowadzonej przez wybitnego krytyka filmowego Michael Arntsena są „skromne radość w sztuczną krwią i formy sztuki współczesnej”. Na poniższym rozpryski charakterystycznym demonstracji zniszczenia fizycznego ciała, krew w tych taśm jest zasadniczo przeplatają się w filmie.

„Suicide Club» (IMDb: 6,60). projekt autorski od Sion Sono jest niepokojąca mieszanka czarnej komedii, horroru, detektyw i dramatu młodzieżowego. Opowieść o tym, jak jeden 54 uczennice skoczyć pod pociąg w pewnym momencie. Tragedia zamienia się niemal naturalnym thrash w którym litrów krwi chłostać się we wszystkich kierunkach.

Film został wyreżyserowany przez Yoshihiro Nishimura japońskim „Tokyo Gore Police» (IMDb: 6.00) można opisać w jednym zdaniu – thrash, jasny, zły i okrutny. sceny akcji z grafiki komputerowej są wysoce techniczny. Setki litrów krwi, uboju, rozbiorze ciał, szalony zabójstwo i zaskakująco piękną pracy aparatu.

Amerykański rozpryski

rozmazu krwi wykonane w USA nie mogą być liczone są niesamowita ilość. Dlatego konieczne jest ograniczenie klasyka gatunku:

  • „Land of the Dead» (IMDb: 6.20) w reżyserii George'a A. Romero. Film został wysoko oceniony przez krytyków, niektórzy filmowcy umieszczony projekt jako eschatologiczny przypowieści społecznej, inni – jako bardzo śmiałej kinowej ćwiczeń na temat zombie. Próba usunięcia dyrektora postapokaliptycznym antyutopii zawiodła, pryskanie mięso okazało się wspaniale straszny i wiarygodny.

  • Młodzież kostolomny film „Hostel” horror w reżyserii Eli Roth, opłacone w kasie na dziesięć razy jego skromnym budżecie 4 $ 800 000 W ciągu 94 minut od momentu na ekranie włącza chłodzenie, przerażające, naturalistyczny i subtelnie okrutny czyn. Pomimo specyfiki gatunku, pierwszy film doczekał się dwóch sequeli: „Hostel 2” i „Hostel 3” w reżyserii Scott Spiegel. Te dwa filmy w trylogii włączony celu silniejsze i sztywniejsze pierwszym zdjęciu.

Slesherovaya saga

Slesherovaya epicki "The Texas Chainsaw Massacre" rozpoczęła się w 1974 roku z pracą Tobe Hooper. Oryginalna taśma ma ocena IMDb: 7.50. Niektórzy krytycy nazwał ją pierwszy film slasher w historii. Film był fenomenalny sukces. Obraz jest absolutnym projekt architektoniczny, który zachwyca widza jego zaduszania, straszna atmosfera i paradoksalne zimną demonstrację awarii na wszystkie możliwe sposoby.

Oświetlenie nerwach horror gatunek, reżyser Marcus Nispel w roku 2004. Historia brutalnie gwałtowne maniaka – osławiony „Teksańska masakra piłą mechaniczną” – nabył remake (IMDb: 6,20). Film jest wykonany prawidłowo, a co najważniejsze, piękne, jeśli można opisać krwawy szał, który robi na ekranie.

Remake był sukcesem, więc prequel o podtytule pojawia się w 2006 roku, „The Beginning”. Reżyser Jonathan Libesmanu nie mógł zbliżyć się do sukcesu teraz stać klasyka horroru „Skóry Twarzy”. Atmosfera pracy Libesman oczywiście strachu wznosi, ale jest mieszany z obrzydzeniem, co powoduje, reprodukowany krwawą miazgę na ekranie.

Newfangled projekt Lyusenhopa John „The Texas Chainsaw Massacre 3D» (IMDb: 4,80) został nazwany krytyków filmowych straszny Slasher o ciągłości tradycji rodzinnych. Pomimo faktu, że film zebrał rozczarowujący opinię eksperta, a jej efekty 3D zostały uznane jako najgorszy w historii, ma odzyskać swoją produkcję na wystawie weekend.

O filmie według nazwy nie są oceniane

Film „Krwawy» (IMDb: 6,80) reżyseria Newt Arnold, mimo swojej nazwy, nie można zaliczyć projekt krwawy film – thriller sport. Działka taśmy jest bardzo prosta i opiera się na poszczególnych faktów biografii Franka Dux. Dramatyczna taśma z własnym wygląda idealnie, chociaż główna część narracji jest wypchany po brzegi walk. Imponujące i kielnia stosowane strzelać w zwolnionym tempie, odpowiednio dobranej kąt, żwawym instalacji, łącznie z „krzyża”. I aktor Jean-Klod Van Damme, pokazując przyjęcie korony, miłą niespodziankę w działaniu, udowadniając, że posiada charyzmę prawdziwą gwiazdę.

Historia straszliwych czynów

Film „Bloody Lady Bathory”, ma 16+ wiekowe, zaczyna z pięknym odcinku, w którym dziewczyna wspinaczka po schodach starożytnego zamku, krwawa odcinkach szlaku. Raz widziałem patrząc koniecznie dostosowane do osoby dorosłej, twarde i krwawego spektaklu. Jednak historia strasznych okrucieństw węgierskiej hrabiny Elżbieta Batory w przyszłości bardziej podobny do baśni Groźny dzieci. W reżyserii Andrei Konst i scenarzysta Mettyu Dzheykobs starał się przekazać przerażającą i krwawą historię hrabiny zabójcy, ale ponura atmosfera filmu jest utrzymywana tylko przez nieustanne złowieszczy muzyki. Zatem, taśma jest umieszczona jako thriller o krwi Hrabiny, paradoksalnie, okazało się prawie bez rozlewu krwi i napiętej atmosferze.

popularna nazwa

Filmy zatytułowane „Krew Księżyc” w historii kinematografii światowej doszło do licznych wypożyczalni. Jest to horror z reżyserem Enzo Milioni elementami thrillera, 1989, i australijskiego reżysera thrillera Aleka Millza w roku 1990, a amerykański thriller z elementami thrillera w reżyserii Toni Lyun Siu Hung w 1997 roku, a brytyjski horror-zachodniej Dzheremi Vudinga 2014 uwolnienia. Ale najbardziej złowrogi wśród nich jest film „Krew Księżyc” produkcji niemieckiej, który stworzył Jesús Franco w 1981 roku. malowidła produkcji uwielbiony rodzajem sztuki domu z erotycznymi podtekstami działa. Na swoim koncie kilka udanych utworów w gatunku horroru: "kanibali Biała Bogini", "Dracula", "Oasis of the Zombies", "Mansion of the Living Dead" i Jego „Krew Księżyc” to doskonały kolorowy slasher. Bardzo spektakularne zabójstwa i atmosfera unaccountable terroru podniesiony projekt na dość wysokim poziomie krwi wśród innych filmów.