609 Shares 3638 views

Bezczynność jest matką wszystkich wad. Jaka jest zła bezczynność?

Tak długo minęło, ponieważ ludzie chwalą pracę i hańbę bezczynność. Mówią: "bezczynność jest matką wszystkich wad!" Dlaczego tak jest, a co złego w niczym nie robiąc?

Praca uwalnia i bezczynność niewolników

W przeważającej części pracująca osoba uważa, że jest zupełnie odwrotna, ale tak nie jest. Ci, którzy zarabiają na życie, nie mają czasu na marnowanie, choć czasami naprawdę chcesz spędzić wakacje w leniwie i leżeć w hamaku przez wiele dni, ale to tylko dlatego, że jest ciężka praca, a jeśli nie ma pracy? Co by się stało w tym przypadku? Prawdopodobnie ludzie wiedzieliby z własnego doświadczenia, dlaczego bezczynność jest matką wszystkich wad. Nie chcę mówić nic przeciwko praktyce psychologicznej i psychoanalitycznej, ale specjaliści w tej dziedzinie zarabiają na dobro wyłącznie na żony zamożnych ludzi, którzy nie mają pojęcia, by się uporać. Nie wiedzą, co zrobić z ich czasem, które mają przepaść.

Bezczynność. Collider. G.V. Hegel.

Jest jeden mit, że myślenie jest dobre. Sądzą wszyscy ludzie myślący. Tak, wszystko to prawda. Ale jest subtelność. Jedną z rzeczy jest osoba, która myśli o tym, jak udoskonalić strażak hadronowy lub wyprzedzić Georga Wilhelma Hegla. Taka osoba dużo czyta, myśli, a nawet jeśli nie idzie do pracy od 9 do 17 lat, jego idler nie może być nazwany, jego wady nie są straszne. I wyobraź sobie kobietę, która od dziesięciu lat nie wzięła książki w ręce, oglądała niekończące się rozmowy i zastanawiała się, czy jej mąż kocha, czy nie? I takie myśli kręcą się w jej głowie przez cały dzień? Więc możesz szaleć, prawda?

Dlatego potrzebują psychologów i psychoanalityków. Pobierają pewien podatek od zjawiska, za którym stoi wyrażenie "bezczynność jest matką wszystkich wad". A teraz wyobraźmy sobie, że hipotetyczna gospodyni domowa nie zastanawia się, czy lubi, czy nie, ale po prostu prowadzi dom w doskonałym porządku, przygotowuje smaczne potrawy dla męża i dzieci. W najgorszym razie nadal pracuje. W jej głowie nie będzie niepotrzebnych myśli. "Bezczynność jest matką wszystkich wad" – nie chodzi o nią. Ona nie jest już bezczynną osobą.

Życie palników rodzi bezczynność i nudę

Ludzie plotki, jak zawsze, prawa w ogóle, a nie w szczególności w szczególności. Jest taki termin: "złota młodzież" to dzieci bogatych ludzi, którzy podejmują wszystko od życia. Przez "wszystkie" rozumie się przyjemności zabronione i dozwolone. Postawa wobec tej grupy jest stronnicza u ludzi. Większość uważa, że "złota młodzież" jako klasa jest w stanie zmarnować życie, nie dając niczego w zamian za rodziców i świata, ale na szczęście nie dotyczy wszystkich. Są jakieś dzieci bogatych rodziców, którzy rozumieją, że w ich życiu padli jackpota i nie mogą korzystać z grzechu. Innymi słowy, nie zawsze mówi się: "Bezczynność – matka wszystkich wad" działa, ma niewłaściwe. Znacznie zależy od wykształcenia rodziców i treści moralnej i treści dziecka.

To okazało się być małą pracą na przysłowiu "Bezczynna matka wszystkich wad".