709 Shares 9714 views

Jak zrobić smary w domu?

Smar (łac lubrico.) – substancję, która ułatwia proces tarcia i przyczynia się do lepszego poślizgu. Używany w higieny intymnej i produkowane w postaci kremów, żeli, lub olejów. Przeznaczony dla partnerów seksualnych, aby wyeliminować pewne fizjologiczne dyskomfort i stworzyć komfortowe warunki podczas stosunku.


Cel i właściwości

Narządy płciowe człowieka wiele zakończeń nerwowych, które czynią je szczególnie wrażliwa. Podczas powierzchni ciernych dokładnej znajomości siebie muszą odpowiednią wilgotność lub kontaktów seksualnych powoduje podrażnienia i bólu. W okresie pobudzenia w organizmie ludzi niezależnie generuje specjalny smar, który pomaga uzyskać naturalną im przyjemność.

W niektórych przypadkach, izolacja nie jest wystarczająca do komfortowego uczucia. Niewielka ilość smaru lub całkowity jej brak obserwowano częściej u kobiet. Może to być spowodowane ogółu obiektywnych okoliczności.

Długotrwałe stosowanie antykoncepcji żeńskiej libido zmniejsza znacznie i w związku z tym wytwarzanie naturalnej wilgoci. Niektóre choroby (alergie, cukrzyca, stan naprężenia) również może powodować wysuszanie w narządach płciowych. Zaburzenia hormonalne w organizmie, spowodowany był odroczony porodu lub w okresie menopauzy, mają również negatywny wpływ na jakość seksu.

Aby uniknąć niedogodności wynikających z braku smar organicznej smar śmietany. Oznacza to, można użyć również do różnorodnych życia intymnego, nie każdy wie. Dodatkowe wilgotność podczas seksu u zdrowych ludzi znacznie zwiększa erotyczne doznania, usprawnienie procesu przesuwne i penetracji penisa do pochwy. Smar pomaga uczynić akt seksualny jest całkowicie bezbolesny, co eliminuje prawdopodobieństwo mikrourazy błon śluzowych narządów intymnych.

Smary przygotować w domu, można łatwo. O ile nie jest reakcja alergiczna na tłuszcze, możliwe jest, aby wykorzystać je jako podstawę do sztucznej smarowania. Olej roślinny lub topiony tłuszcz zwierzęcy wprowadza się do małej ilości naturalnego soku owocowego, lepiej jest świeże i nie kwaśne. Mieszanina będzie mieć przyjemny zapach, a także pewną ilość witamin. Szybko dokonać smar w domu po prostu i smary przemysłowe nie może być zawsze pod ręką, a ich koszt nie jest bardzo niska.

smar gotowanie

Intymnych nawilżacze wytworzenia różnych zasad. Składnik silikonowy pozwala smary dłużej na powierzchni skóry przez długi czas nie mógł on być wchłaniany. Smary te mogą być również wykorzystywane do seksu analnego lub zadowolenia za pomocą zabawek intymnej. Wygodne stosowanie środków smarujących w wodzie: umywalki, wanny, otwarte wody, ponieważ olej silikonowy , nie jest rozpuszczalny w wodzie.

Kremy i żele sporządzone w wodnym, zawierających w swym składzie glicerol, woda, i aromatów. Zaletą korzystania z tych narzędzi jest to, że oni nie pozostawia plam na pościeli i dobrze przemywa wodą. Jest to najbardziej odpowiednia opcja dla tych, którzy po raz pierwszy zdecydował się zastosować sztuczną smaru.

Pierwsza opcja

smary wody w domu może być gotowane z bananów. Oczyszczone mięso powinno być zgnieciony w mikserze, dodać trochę wody w nim, a dostaniesz doskonały smar naturalnego.

Nawiasem mówiąc, za bardzo rozsądną cenę. Aby poprawić właściwości ślizgowe, można wprowadzić kilka kropli gliceryny lub oleju roślinnego. Gotowane środki mogą być stosowane w połączeniu z prezerwatywy.

Druga opcja

Jest również dobrym rozwiązaniem, w jaki sposób przygotować smary w domu, za pomocą bazie wody. Możliwe jest spawanie grubych skrobię galaretki i wody w proporcji jeden do jednego. Mieszanina kolei lepkie i przesuwane. Dla smaku można dodać sok owocowy dla smaku – kilka kropli perfum.

Smary na bazie oleju są oleje pochodzenia roślinnego pochodzenia lub zwierzęcego. Nie zaleca się stosowania tych środków do nawilżania zabawek erotycznych lub prezerwatyw. Smary są idealne do stosowania w tradycyjnym płci, intymnego masażu i samozadowolenia.

Trzecia opcja

olejów smarowych przygotowanych w domu na bazie oleju roślinnego z małą ilością afrodyzjak. Perfumy z zawartością substancji pobudzających są zawsze dostępne do sprzedaży.

Będą one znacznie dywersyfikacji życia intymnego i nasilać doznania erotyczne.

wniosek

Tak więc, aby wiedzieć, jak zrobić smar, bez wychodzenia z domu, trzeba zrozumieć zasady jego funkcjonowania. Domowe środki smarne mogą tylko wyeliminować pewne zakłócenia w życiu prywatnym. Do bardziej dramatyczny wpływ na genitalia lepiej jest użyć smarów, produkowane przemysłowo, wybierając optymalne narzędzie dla siebie.