580 Shares 3688 views

loki serami w kremowym nadzieniem przepisu:

Jak wiadomo, istnieje wiele przepisów kulinarnych do pieczenia z użyciem sera. To nie przypadek. Po pierwsze, to jest smaczne, a po drugie, jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie jedzą ser w najczystszej postaci. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu jeden z tych receptur. Porozmawiajmy jak gotować loki sera. Jeszcze gorący, że wylewa się śmietanę nadzienie. Jako takie, są one w lewo do ostygnięcia. W rezultacie uzyskuje się bułki magiczną miękkie, soczyste i pachnące. W ogóle, po prostu pyszne!

Składniki na loki

Aby przygotować loki sera, przygotować następujące produkty:

 1. Mąka – 370 g
 2. Drożdżowy – 5 g
 3. Cukier – 50 g
 4. Mleko – 100 ml.
 5. Tłuszcz margaryny – 50 g
 6. Śmietana – 80 g
 7. Sól.

potrzebne do wypełnienia:

 1. Twaróg – 700 g
 2. Jedno jajko.
 3. Cukier – 100 g
 4. Wanilina.

Do przygotowania nadzienia:

 1. Śmietana – 150 g
 2. Cukier – najlepsze miejsce do smaku.

Jak wyrobić ciasto?

Podogreem trochę mleka, dodać drożdże (suchy), a trochę cukru. Przedstawiamy trzy łyżeczki mąki. Powoli wszystko wymieszać na gładką masę. Przykrywamy naczynie z spożywczą folią, nie zapomnij zrobić kilka dziur w nim. Gąbka aż czysty w ciepłe miejsce na pół godziny, aż kapelusza drożdży.

Mąkę przesiać potrzebne dwukrotnie. Dodać do niej cukier, sól. Dokładnie wymieszać. Mieszaninę umieszczono zmiękczonej margaryny i śmietanę. Wszystko to powinno być dokładnie zmielić. Mieszaninę drożdże Vzobem i zagnieść ciasto. Należy okazać się niezbyt mocno, ale nie płynny. Trzeba zrozumieć, że mąka jest inna wszędzie, ale dlatego, że być może trzeba trochę więcej lub mniej tego produktu. I nie zapomnij, że gdy ciasto jest trochę leżeć, to staną się bardziej miękkie. Nie jest konieczne, przez długi czas Knead, zakończyć ją po prostu, aż będzie gładkie i niech moczyć przez dziesięć minut. Dopiero po ciasto wypoczęty, możesz zacząć go ugniatać, a do tego będzie długa i ciężka. Trwa co najmniej dziesięć minut. W rezultacie, trzeba mieć bardzo miękkie i elastyczne ciasto. można sprawdzić dostępność, naciskając palcem na to, czy to od razu wraca na swoje miejsce, to wszystko jest w porządku. Im bardziej go ugniatać, tym bardziej soczysty i miękki ser są twoje loki.

Gotowy vymeshennoe ciasto rolki w kulę, umieścić w misce i przykryć folią. Odstawić się trochę w ciepłym miejscu. Ponieważ jest bogaty, to oczywiście trudne. Trudno się wspinać, ale powinna nadal zwiększać swoją objętość. To zajmie około godziny.

Następnie zagnieść ciasto jeszcze raz, ale nie tak dużo: zabrać cały proces tylko kilka minut. Najważniejsze – aby wzbogacić go z tlenem, wtedy loki sera są porowate, co oznacza, bujne. O pieczeniu powiedzieć, że jest miękki jak piórko. Od wielu testu pieczenia, loki przez długi czas pozostają świeże.

Ponownie pozostawić ciasto położyć się tak, że wzrosła. I tym razem jest to niewielki wzrost. Wreszcie, należy umieścić na pulpicie. A następnie trochę proszku mąki toczyć się do prostokątnego ciasta. Obejmie film gotowania. I daj nam przygotowuje nadzienie. Pamiętaj, że podczas pracy z pieczenia, trzeba być bardzo ostrożnym. W żadnym wypadku nie może być ostro stawiać naczyń z nim. Ciasto jest bardzo nastrojowy i może stracić swoją objętość.

loki sera: farsz przepis

Dla naszych floresy przygotujemy twaróg. Jeśli dodać cukier do ciekłego sera zdecydowanie wyróżnia. Nie potrzebujemy go, ale ponieważ będziemy przygotowywać nadzienie tuż przed złożeniem roll.

Twaróg trzeba walić z cukrem i wanilią. Jeśli jest zbyt suche, można dodać jajko. Dobrze wymieszać. Ale w zbyt mokrej masy serowej można dodać kaszę lub utarte bułkę tartą.

Jak owinąć rolki z nadzieniem

Musimy rozłożyć ser wypełniający równomiernie na powierzchni naszych ciast. Raz my, natychmiast zacznie się toczyć mocno rolkę. Krawędzie powinny być zaschepit. Nieco toczyć się na rolce tabeli, aby jego grubość.

Tworzymy loki

Na naszych Rolls przewidzieć przyszłe curlicues. Powinno to być kawałki o szerokości trzech centymetrów. Następnie, całkowicie przeciąć rolkę na kawałki. Każdy okółek tworząc w dłoniach. ich wielkość, co do zasady, może być cokolwiek.

Oto nasze loki sera gotowy. Teraz musimy je upiec. Aby to zrobić, należy położyć je na produkty do pieczenia pergaminem do pieczenia. Pozostawić na czterdzieści minut – należy po prostu położyć. I nie zapomnij, aby przykryć rondel film. Lepiej postawić w ciepłym miejscu, na przykład w piecu, nagrzanego do 30 stopni. Natomiast loki odpocząć, powinny one zwiększać swoją objętość o połowę.

Krótko przed wysłaniem ich do pieca, konieczne jest, aby każdy kawałek smarować zacieru jaj i mleka. Należy to zrobić za pomocą miękkiej szczotki. Kiedy skończysz, możesz umieścić na patelni w piekarniku. Piec będzie około dwudziestu pięciu minut w temperaturze stu osiemdziesięciu stopni na złoty kolor.

Być może twoje loki zaczynają palić, następnie przykryć folią ich jedzenie. Powinny włączyć różowe i pachnące.

Jak gotować śmietanę do syta?

Jak przygotować loki ser w kremowym nadzieniem, musimy gotować najbardziej nadzienie. Aby to zrobić, trzeba wziąć śmietana, o zawartości tłuszczu nie mniej niż dwadzieścia procent. Dobry prawo do domu. Pokonać go z cukrem, aż będzie gładkie.

Gdy ciasto jest gotowe, gdy obficie nasmarować je ze śmietaną, jak ladne. Tu i gotowe nasze loki sera w wypełnianiu śmietaną. Po piętnastu minutach wyjąć je z pergaminu i rozwinąć reshetochki. I można zostawić i na patelni aż chłodny, pokryte folią. Następnie można usunąć łopata loki i zdać się na talerzu.

Jak obfite podlewanie wypieki – zdecydować. Ale kiedy loki sera w śmietanie właśnie pogrzebany, że rozpływa się w ustach. Ten smak pysznej!

Ciasto francuskie loki

Przetestowaliśmy klasyczny przepis na pieczenia. A teraz chcemy powiedzieć, jak zrobić loki sera ciasto francuskie. Opcja ta jest idealna dla tych, którzy lubią obłoczki.

Prawdopodobnie każda kobieta zgadza się, że proces wytwarzania takiego ciasta sama trudne. To zajmie dużo czasu i wysiłku. I właśnie dlatego, że można kupić w każdym supermarkecie gotowy zapakowanego cieście francuskim.

Następnie rozłożyć na stole jednej z jego płyt, równomiernie leżał twaróg. Kolejność działań będzie dokładnie taki sam, jak opisaliśmy wcześniej. Przed umieszczeniem na patelni w piekarniku, szczotka z Loki jaj, potem włączy różowo i piękne. Piec potrzeba na osiem sto dziesięć stopni aż do zrobienia. Ciepłe bułeczki obleyte Śmietana nadzienie według naszej receptury. To kolejna opcja gotowych kwitnie. Wybierz, co lubisz najbardziej.

Przygotowanie ciasta francuskiego

Jeśli zdecydujesz się w pełni przygotować własne loki od początku do końca, wtedy będziemy szczęśliwi, aby powiedzieć o tym, jak zrobić ciasto francuskie dla nich.

W ten sposób, opakowanie sodu masła. Dodaj do niego 350 g mąki, wody, a następnie jeden ubite jajko. Sól będzie musiał jedną łyżeczkę octu i to samo. Następnie zagnieść ciasto.

Rzuć go na grubość dwóch do trzech milimetrów. Następnie rozłożyć nasz farsz. Zminimalizować wszystko będzie się toczyć i pokroić na kawałki. Piec w temperaturze 180 stopni będzie (dwadzieścia minut).

Pragniemy zwrócić uwagę, że ciasto loki puff nie będzie tak bujne jak drożdże. Więc wybrać dla siebie to, co wolisz.

Zamiast epilogu

Dziś wytwarza się w serka śmietankowego loki wypełniających. Liczba gospodynie pokazują, że do pieczenia uzyskuje się po prostu magiczne. Faktycznie, natychmiast po przygotowaniu słodkie bułki wlewa wagowych, a następnie ochłodzono.

W rezultacie, uzyskuje się bardzo miękka, moczone w śmietanie. Mieszkanie jest wypełnione z pięknym zapachu. Słowa po prostu nie można przekazać. Więc radzimy gotować to przysmak. Jak korzystać z receptą – zdecydować. Według gorliwych hostessy, obie opcje są dobre. Zaledwie curlicues z ciasta drożdżowego się więcej soczysty i delikatny, rozpływają się w ustach. Puff robi się trochę inaczej. Dla porównania, radzimy gotować i te i inne, a następnie zdecydować się na ich preferencje. Traktować swoich bliskich pyszne wypieki. I będzie można dostać się do swojej masy pochwały i komplementy adresowej. Bon appetit do Ciebie!