674 Shares 3183 views

Polenta: co to za potrawa?

Polenta – co to jest? Tak zwany tradycyjny sposób gotowania mąkę kukurydzianą, która jest szeroko rozpowszechniona w Północnej kuchni włoskiej. I to bardzo danie.

Jak gotować polenta i co zastosować?

Taka kukurydza owsianka jest spożywane z różnymi sosami, tarty ser, śmietana, kilka warzyw. Ponadto do wyżej wymienionej mąki, gryki lub czasami używane mąki kasztanowej. Można zrobić danie melkomolotoy kasza kukurydziana. Włosi gotować polenta w specjalnych kotłach i patelni wykonanych z miedzi. Po gotowaniu czasami pieczony lub smażony w rondlu, pocięto na plastry (można tego dokonać, biorąc pod uwagę wysoką gęstość, która jest polenta). Jakie są te tajemnice, które pomogą nam odtworzyć ten włoską potrawę w domu? Spójrzmy na Krok po kroku przepis na co. Pierwsze podgrzania pół litra bulionu z kurczaka na dużym ogniu. Po gotowaniu, obniżenie temperatury i natrysku w części pół szklanki Grys drobno zmielony. Mieszać od czasu do czasu stale i intensywnie, w przeciwnym razie jest wysokie prawdopodobieństwo, że będziesz miał wypaloną polenta. To daje, oprócz faktu, że potrawa nie będzie trzymać się na dnie miski? Jednorodność i brak grudek. gotowanie proces mieszania zajmuje Ci pół godziny. Krupa zmięknie. Pod koniec wrzenia należy dodać sól, łyżkę oliwy z oliwek i masła, pół szklanki śmietany. Następnie trzeba szybko usunąć polenta z ognia. Przygotować oddzielny opatrunek na jej pieczonej kukurydzy młodej kukurydzy aż brązowy. Dodaj je na miazgę, posypać posiekaną bazylią i tartym serem. Sos jest bardzo ważny, który zostanie złożony z polentą. To daje danie? Smak akcent jak kasza kukurydziana sama deflacyjne. Na sos, trzeba roztopić masło, drobno posiekany czosnek, dodać paprykę i oregano. Mieszać i gotować na wolnym ogniu. Następnie umieścić w kawałki masło posiekane pomidory (jeśli pomidorkami, mogą po prostu przeciąć na pół). Sauté do miękkości, a następnie zmiażdżyć łopatką, dodać ocet i pietruszkę.

Polenta Złożenie: małe sekrety

Służyć to danie jest w plasterkach i wylał sos. Możliwe jest również dodatkowo posypane serem (stałe lub ser) i pietruszka. Jeśli nie byli w stanie ugotować kaszę kukurydzy w taki sposób, aby nie było w niej grudek, następnie dodać trochę rosołu, a oni znikają. Kukurydza w kolbach, aby wyodrębnić młodzi fasola musi wybrać soczyste i świeże. Wczoraj polenta w piecu może być rumiane i smażone w oleju. Bardzo smaczne Połączenie mąki kukurydzianej lub kaszy z grzybów (suszone lub sezonowych). Muszą smażyć osobno. Albo, jeśli są one suszone, najpierw zagotować, a następnie rumiane. W tym ostatnim przypadku, polenta z pieczarkami gotowane w bulionie grzybowym. Zająć się zadem dobrze ugotowane i nie spalony. Dodaj śmietanę do polenta grzybów powinien być na samym końcu. W przeciwnym razie będą one odparować. Suszone grzyby, namoczoną uprzednio w ciągu 15 minut.