628 Shares 4202 views

Sklep Wszystkich Świętych (odzieży): opis, zakres, producent i opinie

Celowo zużyte i postrzępione rzeczy w stylu „podziemny” pierwotnie pomyślana jako odzież dla muzyków rockowych. W rzeczywistości okazało się, że zwykli ludzie nie mają wstręt do przymierzyć zwięzłej rzeczy sklepu trendu Wszystkich Świętych. Odzież jest drogie, to nic dziwnego, bo tej marki – karty brytyjskiej mody.

Historia wystąpienia

Wszystkich Świętych – ubrania w stylu trendy. Firma różni się od wszystkich innych przez swoją niezwykłą niespodzianką. elementy ubrania nie są wyposażone w szerokiej gamie kolorów. We wszystkim dominuje czarny, szary, beżowy. Projektanci mistrzowsko dodane do klasycznych odcieniach półtonów, tworząc dzieła sztuki krawieckiej. Inne prosperujący sklep rozpoczęła się w 1994 roku, założyciele Stuart Trevor i kite Bolonaro. W tym czasie firma zajmuje się produkcją tylko odzieży męskiej. Sprzedaż dokonana przez przedziale w dużych centrach handlowych łańcuch. Otwarcie sklepu marki debiut miało miejsce w 1997 roku. zbiór pierwszych kobiet pojawiła się rok po ustanowieniu procesu detalicznej. A to był dopiero początek, bo po pomyślne uruchomienie firmy zdobył serca milionów mody na całym świecie.

Symbolika tej nazwy

Lakoniczny nazwa charakteryzuje się otwarcie pierwszego sklepu w Dniu Wszystkich Świętych. Święto Wszystkich Świętych (ang.) Obchodzi się 1 listopada.

Zakres sklepach

Wszystkich Świętych – odzież, buty, akcesoria. Produkty przeznaczone dla osób w każdym wieku, obu płci. Wśród żeńskiej publiczności najbardziej popytu na skórzanych kurtkach i innych elementów garderoby. Najbardziej popularne przez kilka sezonów są oryginalne poncho i wiele kurtek. Ponadto, uwaga nie jest pozbawiony wszystkich ulubionych tuniki i koszulki z nadrukiem drukowanym. Dla młodego i stylowy firma oferuje modne bluzy i spodnie jeansowe zwężone. Bielizna i stroje kąpielowe na pewno stać układ podstawowy szafa. Ulubieniec męskiej części populacji tradycyjnie ponadczasowa klasyka. Osoby starsze zwrócić szczególną uwagę na wysokiej jakości oferowanych swetry Wszystkich Świętych. sklep odzieżowy jest znany ze swoich wszechstronnych kolekcji. Władcy kapsułka nie może znaleźć żadnych wulgarnych rzeczy, ale proponowana szafa nie jest nudny. Kupujący są przyciągane drapowania, asymetrię i nietypowych wydruków. marka muzyczna koncepcja polega wyrafinowany minimalizm, ale wolny duch buntu można zaobserwować w niektórych przypadkach. Często producenci są zaproszeni do rock współpracy muzyków.

Marka All Saints odrzuca swoje modele w fabrykach w Rumunii, Turcji i Chinach.

Liczba sklepów w sieci

Na dzień dzisiejszy, Wszystkich Świętych – Odzież popularne i prestiżowe. Ekskluzywne materiały i wysokiej jakości krawiectwo, doskonałe linie i nienaganna sylwetka przyciągnąć fanów dobrych ubrań i akcesoriów. sklep odzieżowy Wszystkich Świętych dołączył rozległą sieć 80 sklepów na całym świecie. Pierwszy Elite zakres zdobył Wielką Brytanię, stopniowo rozprzestrzenia się na rynkach zagranicznych. W Rosji, sklep został otwarty w 2011 roku. Butikowy znajduje się w Moskwie.

Adresatami

Początkowy pomysł projektantów miała na celu stworzenie stylowy i łatwy odzież dla młodzieży. Nacisk został położony na miłośników muzyki różnych kierunkach, prawdziwych miłośników muzyki. Dlatego pierwsi nabywcy markowej odzieży stały się popularne gwiazdy. Wśród wymagających klientów widziano robbi Vilyams, zespół U2, Kelis. Stopniowo, Wszystkich Świętych, wysokiej klasy odzież, Ona przechwycone uwagę wszystkich. Stało się popularne wśród osób w każdym wieku. Każdy jest czytelne modelu dla siebie, co pozwoliło ujawnić indywidualność i autoekspresji promowane. Każdy marzy, by stworzyć niepowtarzalny obraz Wszystkich Świętych, co stanowi nieocenione wsparcie. Niesamowite połączenie różnych stylów w jednym zachwyca oryginalnością. Na przykład ulica w Londynie łączy okazały arystokratyczny i bezczelny grunge. W sklepie można wybrać odpowiedni wizerunek biżuterii i innych akcesoriów (apaszki, torebki).

polityka cenowa

Marka należy do kategorii drogiej odzieży wysokiego poziomu. na oficjalnej stronie internetowej podane są w funtach. Dla wygody, można je automatycznie przeliczone na euro. Średni koszt sukni – £ 150, kurtki skórzane – 300 Denim – 90, bawełna kardigan – 80, nadrukiem T-Shirt – 35 bluza – 150, męski kardigan – 65. W sklepie nie ma sprzedaży, gdzie można kupić przedmioty ze zniżką. Aby przyciągnąć nowych klientów za pomocą systemów dystrybucji kodów kuponów w Internecie.

Współczesna trafności

Odzież Saints Row nie powitać trendy. W zbiorach znajdują się rzeczy z oczywistych echa lat 70-tych. W ogóle, wszystkie modele charakterystyczny i zwięzły.

Materiały i jakość produktu

sklep odzieżowy Wszystkich Świętych zdobył swoją doskonałą reputację produkcji wysokiej jakości materiał. Firma nie produkuje tanie towary konsumpcyjne na sprzedaż. Główne kryteria doboru surowców są jego korzystnych właściwości. Projektanci pomocą cienkiego garbowania skóry, wełny, bawełny i innych naturalnych materiałów. Odzież Wszystkich Świętych przeznaczone do dekoracji ludzi z dobrym poczuciem stylu.

Możliwość zakupu online

Sklep internetowy z tą samą marką może zorganizować dostawę markowych produktów w dowolnym miejscu na świecie. Koszt zakupu przy zamówieniu online będzie niższa o 20-30% niż w sklepie w Moskwie. Odbiór kurierską ze śledzeniem numeru toru. Po dokonaniu zakupu należy zwrócić uwagę na pewne niuanse. Na przykład, mieszkańcy Federacji Rosyjskiej może zamawiać produkty tylko do pewnej wysokości. Czynnik ten jest określony świadczenia usług. Również ekspresowa usługa działa tylko z osobami prawnymi, w związku z tym konieczne jest, aby podać swoje dane, a wykonanie dostawy, na przykład, adres pracy. Aby wyjaśnić pracownicy otrzymali wezwanie informacje z powrotem, więc musisz być gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dostępne karty debetowe oraz płatności PayPal.