505 Shares 7587 views

Dowodzący koniak spodoba się wszystkim!

Co jest koniak? Jest to prawdziwy arystokrata wśród napojów alkoholowych na świecie. pochodzenie szlachetny, złożony i harmonijny smak, oszałamiająco bogaty bukiet aromatów i niewielkie spalanie, ale taki przyjemny posmak – to jest to, co stanowi mocny napój alkoholowy. Miękkie bursztynowe szkło brokat, owocowy aromat z nutą wanilii, lekkim szumem w głowie, a moje serce spokojny i zrelaksowany … Coś takiego brandy otwiera przed nami we wszystkich jego aspektach. Więc pomówmy o tym napoju na przykładzie rosyjskiej marki „komendanta”.

Sytuacja na rynku rosyjskim koniaku

Teraz stan rosyjskiego rynku alkoholu, a mianowicie produkcja koniak ustabilizowały. Średnia cena w segmencie pod względem jakości produktu znacznie wzmocnione. Populacja stała się o wiele bardziej świadomi tego, jak dobry proponowana sycery i róża kultury spożycia alkoholu. Nawiasem mówiąc, jeśli przeanalizować statystyki, jest oczywiste, że planowany stały trend zwiększania konsumpcji krajowej koniaku. Tak, rzeczywiście, ludzie zaczęli wybierać produkty krajowe, że jakość nie jest gorsza od zagranicznej. Na tle tych zmian, „dowódca” koniak są coraz popytu. I nie jest to zaskakujące, ponieważ marka jest jednym z trzech rosyjskich liderów, produkujących produkty Cognac, i jest duże zapotrzebowanie.

producent

Produkowane „dowódca” koniak w Kaliningradzie fabryce „SPI-RVVK” Spółka „rosyjskiej tradycji”. Organizacja ta ma bardzo przyzwoite wyniki sprzedaży w Federacji Rosyjskiej. Dosłownie w ciągu ostatnich dwóch lat wielkość wytwarzanych produktów wzrosła o nie mniej niż pięć razy. Nie jest to niewielki ułamek tej kwoty przypada dokładnie na „komendanta” koniak. Stale rosnąca popularność napoju jest wymagane do właściwego polityki promocji przez spółkę i, oczywiście, doskonałej jakości koniaku.

Rodzaje „Commander” koniak

Dostępne tylko trzy rodzaje „Commander”. Ten produkt 3-gwiazdkowy, 4-gwiazdkowy hotel 5-gwiazdkowy. Również „dowódca” Cognac wyróżnia się siłą. Jeżeli 3-star „dowódca” o zawartości alkoholu 40 procent, to już 4 i 5 gwiazdek mieć wytrzymałość o 42 procent. trzy lata produktu ekspozycji, butelkach szklanych butelek 0,5 litra i 0,25. Brandy cztery i pięć wytrzymałość butelkach szklanych butelek 0,25, 0,375 i 0,5 litra. Ponadto istnieje jeszcze dar opcja „dowódca” pięciogwiazdkowy brandy 0.5l piękne pudełko z dwoma okularami. Zwłaszcza, że jest to konieczne, by zamieszkać na projektowaniu butelek, w których butelkach napoju. Są one wykonane w dość estetyczne i bardzo wygodne dla rąk trójkątnym kształcie. Dzięki tej butelki produktów lepiej zabezpieczony przed fałszerstwem, ponieważ takie pojemniki ręcznie wklej etykietę w taki sposób, jak w pierwotnej wersji, jest prawie niemożliwe.

Smak, bukiet i aromat

Większość fanów powiedzieć bardzo dobre połączenie smaku i koszt napoju. Aromat koniak nie jest uderzające w jego uniwersalności. Wolałby pojemny i lakoniczny jako zespół dowódcy. Nie za nic, bo ma taką nazwę. A jeśli wniknąć głębiej, bukiet „Commander” złych kombajnów nutami owoców, wanilii i miodu. Napój posiada szereg odcienie bladej słomy bursztynu. Smak jego słodki, lekko cierpki i kawy. Wykończenie jest krótki spalanie. Co do siły napoju nieco wyższej, dla wielu ludzi, to więcej korzyści niż niekorzystnej sytuacji. Dla tych, którzy wolą bardziej napoje bezalkoholowe, podejście „Komendanta” jako część koktajlu.

Etykieta przekąska koniak

Jak każdy inny dobry koniak „Komendant” Można pić cygaro, można go używać razem z kawę lub przekąskę z ciemnej czekolady. I można połączyć, jak zrobić miłość francuską, kawę, koniak i czekolady. Prawda, więc wskazane jest, aby używać nie więcej niż 100-150 gramów alkoholu. Mimo to mamy do czynienia z duchami i najlepiej, aby zmaksymalizować efekt jego stosowania był lekki szum w głowie, a nie tzw helikopter. W przypadku długiego święta jako przekąski dla brandy mogą być karmione chude mięso, ser, oliwki i owoce. Jeśli ktoś chce się zmyć vysokogradusny napój, do tego można użyć dowolnego soku owocowego lub nawet lekko gazowanej wody. Może być używany jako koniak opartych koktajle cola, pepsi lub sody.

I wreszcie pozostaje do wyjaśnienia kwestia nabycia napoju. Jeśli ktoś po tym wątku chęci zakupu koniak „Komendanta”, jego cena wyniesie około 300 rubli za pół litra butelkę i wypić ekspozycję do 700 rubli za pudełko trzyletni przy drinku 5 lat starzenia.