480 Shares 5054 views

Przeciwwskazania Ciąża

To bardzo szczególne, magiczne stan ciała kobiety – Ciąża – wymaga zgodności z najważniejszych zasad w codziennym życiu. Obecnie zakazane są dużo rzeczy, bo jeśli wcześniej można, na przykład, pali papierosa, to zdają sobie sprawę, że tylko zaszkodzić ich własne ciało, ale do podejmowania świadomych wyborów. A teraz trochę kruche życie wewnątrz sprawia, że trudno myśleć o każdym kroku, wykonaj dowolną drobiazg z myślą o przyszłości dziecka. Konieczne jest określenie priorytetów, a głównym z nich ma być, oczywiście, przyszłość dziecka. Okazuje się, istnieje wiele przeciwwskazań w ciąży i nie może uciec – będzie musiał stosować się do nich. Niektóre kobiety w ciąży często ignorują je, wierząc, nie poważne ślady przeszłości. Tymczasem, nawet jeśli zaraz po urodzeniu wszelkich tabu, naruszają pozycji kobiet, nie ma wpływu na dziecko, problemy mogą wyprzedzać później, a wtedy kobieta zdaje sobie sprawę z naszych błędów, ale popraw je będzie trudne.

Proponujemy wspólną przeciwwskazania dla kobiet w ciąży.

Alkohol – najważniejsze, co twardy zakaz dla kobiet w ciąży powinny być nałożone. Nie słuchać próśb maloosvedomlonnyh przyjaciół lub znajomych. Nawet mała szklanka piwa lub wina może spowodować nieprawidłowości – zespół płodowy nadużywania alkoholu. Zwłaszcza, że dawka, która prowadzi do tego, naukowcy nie została jeszcze ustalona. Nie ryzykuj zdrowia przyszłego dziecka.

Nie trzeba dodawać, że jest to zabronione, a wszelkie leki i substancje. Dotyczy to także najprostszy – takich jak na przykład konopi. Nawet jeśli kobieta, będąc w pozycji „tylko jeden raz”, by użyć leków, może powodować rozwój różnych chorób u nowonarodzonego dziecka. Silne same leki spowodować poronienie lub doprowadzić do zaburzeń neurologicznych u dziecka.

Trwałe przeciwwskazania w ciąży jest palenie tytoniu. Powoduje ostre zwężenie naczyń krwionośnych. Od tej matki oczekującej zwiększa ciśnienie, a dziecko nie jest wystarczająco dużo tlenu.

Ćwiczenia, zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży, są dopuszczalne, jeżeli nie są one zakazane przez lekarza. Ładunek musi być ograniczona dalej. Ze względu produkuje w czasie ciąży hormony mięśni stają się słaby i kruchy, więc teraz jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby spaść i złamać rękę lub nogę. Nie polecamy nurkowanie, nurkowanie, nurkowanie pod wodą. Jednocześnie, spacery i po prostu unosić się będzie bardzo przydatna. Świetne ćwiczenia, które były dla was całkiem zdolny przed ciążą, teraz czasem prowadzić do poważnych problemów: krwawienie lub nawet poronienie.

Opalanie jest również przeciwwskazane w ciąży. Lekarze powinni być mniejsza w słońcu, popływać w wodach otwartych. Zmiany temperatury nie wróży dobrze dla kobiety w ciąży.

Staraj się jeść mniej słonych pokarmów, niech jedzenie lepiej być trochę solone niewystarczająco. Soli przyczynia się do zatrzymywania płynów w organizmie, bo z tego, co może pojawić się obrzęk i ciąży i bez tego mają skłonność do niego.

Przeciwwskazania w ciąży mają wszystko, co może nawet spowodować chorobę płuc. Jest to – zbyt zimny napój, projekt, umyte warzywa i owoce. Leki często mają negatywny wpływ na rozwój płodu.

Stosunki seksualne powinny być bardziej ostrożny, co najmniej – w ciągu pierwszych trzech miesięcy. W tym czasie owoce nie są wystarczająco uchwyt na ścianie macicy, i nie trzeba mu przeszkadzać ponownie – lekarz może nawet polecić abstynencję przez kilka tygodni. Ponadto, jeżeli lekarz nie jest zabronione, można wznowić życie seksualne.

Nie jest zalecana dla niektórych rodzajów masażu, zimne prysznice, elektroforezy, wizyta w łaźni lub saunie.

Wszystkie te przeciwwskazań w ciąży mają charakter ogólny i o wasze indywidualne ograniczenia skonsultować się z ginekologiem po testach. Pamiętaj, że w jakiś sposób zaprzeczając siebie, pokazać miłość i troskę o przyszłość dziecka.

W przypadku wielu z wyżej – to część swojego życia, bez którego nie można wyobrazić sobie, o tym pamiętać – przeciwwskazania do ciąży, i zdecydował się zostać matką, trzeba dokładnie przygotować i dokonać zmian w swoim życiu.