642 Shares 2237 views

Kultura i sztuka w mieście Czeboksary. Instytut Kultury i Sztuki

Kultura i sztuka zawsze idą ze sobą w czasie, ponieważ pierwsze – jest to przejawem człowieka twórczego wyrażania siebie aktywności, gdy wiedza, a drugi – bardzo aktywność, która tworzy estetycznie ekspresyjne formy. Stąd kultura – przejawem sztuki, a sztuka – odbiciem kultury. Oba procesy, ludzie nie tylko tworzyć, ale także forma jest wysyłana, wstępnie przeszkoleni. W tym celu należy stworzyć specjalne instytucje edukacyjne – instytucje. Jednym z nich jest dedykowana do naszych informacji i artykule wstępnym – Czeboksary Instytucie Kultury i Sztuki.


Czeboksary, Instytut Kultury i Sztuki

W Czeboksary State University został założony w 2000 roku. Jego nazwa: Bowie CR „Chuvash Państwowy Instytut Kultury i Sztuki” (Cheboksary). Został on stworzony z zamiarem przygotowania krajowych ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie dla ich dalszej działalności w republikańskich instytucji sztuki w Czuwaszja iw tych rejonach Rosji, gdzie tej diaspory. Od momentu otwarcia w Cheboksary Instytutu Kultury zakończyła tworzenie ujednoliconego zestawu instytucji edukacyjnych w działaniach „szkoły – College – szkoły”.

wydziały

Instytut przedstawił pracę zawodową z trzech działów:

  • Na Wydziale widowiskowa sami uczniowie mogą znaleźć i być opracowane ściśle zaangażowany w sztuce wokalnej śpiew, aktorstwo, reżyseria, prowadzenie, chóralnej i śpiew ludowy, teorii i historii sztuki, edukacji muzycznej i wydajności.
  • Na Wydziale Kultury mogą wybrać do nauki, rozwoju i nabywania umiejętności zawodowych i wiedzy w dziedzinach działalności artystycznej krajowych, społeczno-kulturalnych i bibliotecznych, dyscyplin humanitarnych i społeczno-ekonomicznych.
  • Wydział edukacji jest profperepodgotovki dodatkowych programów, szkoleń, staży, a także oferuje możliwość otrzymania wsparcia metodologicznego.

Ponadto, rozwój, który ma specjalny uczelnia uwzględniać ewentualne potrzeby Chuvash republiki w niektórych klatek i otwiera nowe możliwości dla nowych specjalności. W Czeboksary Instytucie Kultury i Sztuki wykonuje funkcje kilku instytucji twórczych wyższych. Można to przypisać do Instytutu Teatralnego i Konserwatorium, a także Instytut Sztuki samego.

Instytut teatralny

W mieście Czeboksary Instytucie Kultury i Sztuki organizuje pracę teatru edukacyjnego (jest on wyposażony w światła i nagłośnienie) do 500 osób. W tym pokoju, uczniowie spędzają próby i spróbować swoich sił w sztukach i koncerty.

W wolnym instytucji szkoleniowej czas wynajmuje przestrzeń teatralną. Terminy i cennik można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej uczelni lub dowiedzieć się przez telefon wszystkie niezbędne informacje.

Dodatkowo do wynajęcia przestrzeń teatralną, Instytut oferuje swoją publiczność i przestrzeń biblioteki dla przeprowadzenia niektórych imprez kulturalnych, festiwali, konkursów i przesłuchań, itd. D.

Lokalizacja uniwersytetu w mieście i kraju

Studenci Instytutu skutecznie uczestniczyć w międzynarodowych, krajowych konferencjach, konkursach i festiwalach. I muszę powiedzieć, że są one godne i jego instytut, a Republiką Chuvash jako całości. Liczba laureatów, zwycięzców się coraz bardziej. Ponadto uczniowie z chęcią uczestniczą również w intrahigh imprez, koncertów, spektakli, myślenia poprzez organizację, skryptów i performance. Uczelnia docenia i wspiera inicjatywy studentów. Najbardziej aktywny, celowy, pokazując dobre wyniki i mają znaczące osiągnięcia, każdy rok naciska na stypendia dla specjalnej twórczego aspiracji.

Materiał i techniczna baza instytutu jest regularnie aktualizowana i stale się rozwija. Jest wprowadzenie innowacyjnych form działań edukacyjnych za pomocą nowoczesnych technologii informacyjnych.

Według „Vuzoteki” (Elektroniczny zbiór szkół w kraju), Instytut Kultury zajęło 4 miejsce w Czeboksary i 619-te miejsce w Federacji Rosyjskiej.

Instytut Kultury (Cheboksary), jak uzyskać

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić ten uniwersytet, to znajdziesz to nie będzie trudne. W mieście Czeboksary Instytucie Kultury i Sztuki znajduje się w południowo-zachodniej.

Znajduje się pod adresem: ul entuzjaści 26. Niedaleko od instytutu mają taką samą nazwę (nazwa pochodzi od niego) Przystanek „Instytut Kultury” (Czeboksary).