777 Shares 1622 views

Jak nie płacić alimenty lub zmniejszyć ich rozmiar?

W rozwodu, dziecko zazwyczaj pozostaje z matką i byłej żony nakazy sądowe w celu przekazania jej alimenty – pewną część swojego wynagrodzenia.


Ale w życiu są chwile, kiedy mój ojciec po prostu nie może fizycznie zapłacić określoną sumę do sądu. W tym przypadku najlepiej jest negocjować z byłą żoną w spokojnej drodze wyjaśniając sytuację do niej i poprosić o odroczenie lub zmniejszenie wielkości wypłat. Ale, niestety, czasem relacje między byłymi małżonkami są tak napięte, że koncesje iść nikt nie będzie. Wtedy trzeba szukać innych sposobów rozwiązania jak uniknąć płacenia alimentów.

Czasami można znaleźć ojców, który jest po prostu szkoda dać pieniądze. Ale przed podjęciem ostatecznej decyzji, należy rozważyć, czy jesteś pewny o swoich zamiarach. Po tym wszystkim, trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje dziecko. A poza tym, takie odchylenie pozwoli opary, kiedy dorosną, aby zrezygnować z korzyści treści w ich starości.

Jeżeli mamy sytuację, że na pytanie, jak uniknąć płacenia alimentów jest rozwiązany w sposób pozytywny, to istnieją pewne dość legalnych sposobów na uniknięcie opłat miesięcznych. Niektóre z nich nie są całkowicie rozwiązać problem, ale może pomóc w zmniejszeniu przyzwoitą wypłatę.

Pierwsza opcja – wydaje się jedyną słuszną i właściwą odpowiedź na pytanie, jak uniknąć płacenia alimentów. Jeśli nieruchomość jest mieszkanie, dom, ziemia, zgodnie z prawem kraju, masz prawo do przeniesienia własności do dzieci i prosząc o zniesienie wypłaty pieniędzy. Najważniejszą rzeczą jest, aby pamiętać , że taka transakcja powinna być przeprowadzona za zgodą kurateli, rejestracji państwowej i organów notarialnych.

Drugi przykład wykonania wynalazku jest następujący. W takim przypadku, gdy uważasz, że masz do transferu środków niewykorzystanych na dziecko, można skontaktować się z oświadczenia opiekuńczego w celu sprawdzenia ich przeznaczeniem. Jeśli twoje przypuszczenia się potwierdzą, w sądzie, masz prawo do żądania obniżenia kwoty wsparcia lub zdolność do przenoszenia pewną sumę pieniędzy na konto dziecka w dowolnym banku w naszym kraju.

Można również pozwać matkę i dziecko, aby zrobić swoje własne wychowanie. Ale nawet tutaj, nie zapomnij o interesy i potrzeby małego człowieka. Zastanów się, czy dziecko będzie z wami tak samo dobrze jak z matką urodzenia.

Powodem obniżenia świadczeń może służyć jako wstęp do studiów wyższych.

W Internecie, ojcowie, którzy nie chcą płacić alimentów, często zaleca następujące: trzeba albo iść do nieokreślony urlopu z pracy głównej, lub dostać się gdzieś nieoficjalnie. Należy pamiętać, że te wskazówki nieprawidłowe. Nawet jeśli się oficjalny status bezrobotnego, nadal będzie musiał płacić alimenty. W tym przypadku ilość w tym przypadku jest obliczana w stosunku do wielkości minimum egzystencji.

Może wymienione wskazówki, jak uniknąć płacenia alimentów – jedyna poprawna i nie jest sprzeczne z prawem. Należy jednak pamiętać, że jeśli nie wymieniają ładunek przez długi okres czasu (więcej niż sześć miesięcy) lub komornicy będą mogli udowodnić, że celowo unika z niej twarz odpowiedzialności karnej. I skumulowane zadłużenie alimenty nadal będą musiały zapłacić.