211 Shares 5808 views

Jak zrobić motorower rower: cechy procesu

I rower, motorower i są bardzo komfortowe pojazdy. Fakt, że ich obsługa nie jest drogie. Dziś jednak wiele z nich jest zainteresowany jak zrobić motorower rower. Aby to zrobić, wybierz odpowiednie dane.

Więc, po pierwsze powinniśmy zdefiniować produkt ramki. To musi być stałe i nieugięty. Dlatego lepiej jest, aby dać pierwszeństwo oparty na rowerze górskim, wykonany z aluminium. To może być składana. Jednakże, jeśli masz zamiar jeździć w trudnym terenie, to lepiej wybrać ramkę tytanu. Jeśli nie wiesz jak dokonać motorower rower, nie martw się, bo ta procedura nie jest trudne. Najpierw znaleźć schemat, w którym można zainstalować wszystkie komponenty projektu. W Internecie są niezliczone.

Teraz zwrócić uwagę na body kit. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest na wysokim poziomie. Aby taki cud techniki może pójść, powinien być wyposażony w silnik. I uruchom „serce” projekt jest na benzynie lub energii elektrycznej. Druga opcja jest bardziej proste i łatwe, gdyż nie wymaga zbiornika paliwa. Jednakże, jeśli nie wiesz jak dokonać motorower rower, który będzie jazdy na benzynie, wybierz silnik maszyny ogrodowe. Zwróć uwagę na liczbę zwojów i wagę urządzenia.

Laczy silnik nad kołem przednim lub tylnym. Ponadto konieczne jest, aby zapewnić przestrzeń dla zbiornika paliwa lub akumulator elektryczny. Naturalnie, jest on zainstalowany na przedniej części ramy. Przed rower, aby motorower, idź nad sklepów technicznych, ponieważ nie mogą być sprzedawane gotowy zestaw do montażu.

Musimy teraz przejść do instalacji transmisję. Najprostszym rozwiązaniem – to zazwyczaj nie jest zbyt szorstki łańcuch, który łączy koło i silnik bezpośrednio. Można oczywiście ustawić wariator, że nie zmniejszy moc silnika. W odniesieniu do spójności, to lepiej, jeśli jest to automatyczne odśrodkowe. Zasadniczo, jak zrobić motorower rower – jasno, trzeba tylko podnieść niezbędnych mechanizmów poprawnie. Na przykład, wybierając silnik, należy zwrócić uwagę nie tylko na jego mocy, ale także od poziomu hałasu , że będzie to opublikować.

Pracy takiego układu jest bardzo proste: taśmę koła zębatego lub łańcucha jest przyłączony, który wprowadza się na koło pasowe. Kiedy zaczyna działać, rower zaczyna iść. W celu uruchomienia silnika, może być używany pedał.

Domowe motorowery z roweru może być bardzo wygodny transport. Fakt, że nie zużywają dużo energii, nie są trudne do utrzymania i naprawy, a także nie wymaga praw kierowcy. Ponadto, koszt tego rozwiązania może być dość niska, co sprawia, że tak popularne techniki.

Elektryczna wersja pojazdu jest bardziej korzystne, taniej i bezpieczniej. Ustawieniu wszystkich mechanizmów podczas specjalnego mocowania, która może być przykręcona do ramy lub przyspawany do niego. To wszystkie cechy produkcji domowej motoroweru.