716 Shares 3291 views

Daj sobie cud warzyw, z wykorzystaniem metody Mitlaydera

Każdy rolnik i ogrodnik chce uzyskać wysokie plony z dowolnego obszaru gruntów, wydając minimum czasu i pracy, podczas gdy wszystkie produkty roślinne być czyste, bez azotanów. Ten problem dla wielu było niemożliwe, o ile nie zostały one opanowane t. N. Metoda Mitlaydera.


Zasługa doktora nauk rolniczych Jacob Mitlaydera jest mu rozwijających się (po ponad pół wieku badanego Ogrodniczych i osobistych doświadczeń w nim) własnej metody uprawy roślin, wygodne i łatwe, co pozwala produkować obfite plony z ziemi z każdej glebie, w każdej porze iw każdym klimatów (z nielicznymi wyjątkami).

Rosnące sposób Mitlaydera – jest znany w narzędziach rodzin warzyw (łopaty, grabie, HOE), unikając niepotrzebnego metodami uprawy i herbicydy, Ograniczone użycie fungicydów i insektycydów. W uprawie z oryginalnej geometrii, wszystkie rośliny są w pełnym zbilansowanej diety i stałej uwagi do nich przez ogrodnika. Wszystko to jest wzmocnione przez codzienne sumienny i staranne wykonanie.

Sposób Mitlaydera miejsc umieszczony w następujący sposób:

  • Średnia szerokość grzbietów 45 cm szczeliny między nimi – 90 cm.
  • Występy i kanały znajdują się na tej samej wysokości, są oddzielone przez zderzaki cięcie.
  • Występy umieszczone poziomo.
  • Małe, średnie, a większość głównych upraw roślinnych zajmują grzbiety na dwóch rzędach, największy – jednym rzędzie.
  • Dla każdej hodowli roślinnych określonej odległości pomiędzy roślin w rzędzie, a liczba karmienia w trakcie okresu wegetacyjnego.
  • Mieszanina odżywcza unikatowych kompozycji do wytwarzania, które są najczęściej nawozy dostępne na rynku, płatne podczas kopania grzbiety i zapłodnienia.
  • Mieszanina odżywcza wylano taśmy między dwoma rzędami roślin, a następnie rozpuszczono w podlewania. Jest to opatrunek.
  • Podlewanie wypukłości jest wykonywana w razie potrzeby, nie dając suchą górną warstwą gleby. wykluczyć jej rozluźnienie.
  • Odchwaszczanie odbywa się szybki, łatwy i skuteczny sposób mechaniczny.

Lista tych elementów są streszczeniem technologii uprawy warzyw, na który nosi nazwę „metoda Mitlaydera”.

Często wraz z entuzjastyczne recenzje o tym i muszą spotkać się z negatywną, nawet nadmiernie surowe. Jednak kilka prostych pytań autorom odrzuca prowadzące w większości przypadków natychmiast ujawnić prawdę.

Przede wszystkim, działki warzywne potrzebują dobrego oświetlenia, obecność źródła wody do nawadniania i braku powodzi. Wymagania te muszą być zgodne z żadnym z grzbietu – i podniósł tradycyjny szeroki, płaski i wąski dla Mitlayderu. Tolerancja dla jakiegokolwiek naruszenia tych wymagań są szkodliwe dla przyszłego zbioru. Ponadto, metoda oparta jest Mitlaydera tym nie tylko powyższy proste i jasne zalecenia, ale także na ich realizację w dobrej wierze. Może ona, niestety, nie każdy ogrodnik.

Ale nawet najbardziej niedoświadczony z nich z pracowitości i zapału w swoim pierwszym sezonie staje się właścicielem wysokiej wydajności zaskakująco czystym i pięknym ogrodem, całkowicie wolny od wszelkich chwastów i dając obfite plony. On może słusznie pochwalić to uprawianych warzyw – słodkie, soczyste, gęste, pachnące, bogate w witaminy i minerały, białka i pektyny, atrakcyjnych i doskonale przechowywane. Ten niezwykły wynik wyniesie metodę Mitlaydera.