344 Shares 4207 views

Pomidor odmiany Pink Flamingo: opis, opinie

Nowoczesne chałupników mają teraz dokonać wyboru dziesiątki odmian pomidorów. Są wśród nich i małymi pomidorkami i Giants, późne i wczesne dojrzewanie, słodki i kwaśny, więc nawet z różnych kolorach. bardzo dobrze sprawdzone odmiany pomidorów wzrosła wśród fanów smacznych warzyw. W porównaniu z czerwoną, są bardziej miękkie i delikatne w utrzymaniu. Ale za opiekę podziękuje dobre plony i wspaniały smak. Że różowe pomidory może osiągnąć naprawdę duże rozmiary, że ogrodnik uzasadniony dumę.

Takie odmiany pomidorów są nie tylko duże i smaczne, ale bardziej użyteczne niż czerwony. Ich delikatne mięso zawiera więcej witaminy, minerały, antyoksydanty i inne cenne substancje wystarczająco. Różowy pomidorowy smak bardziej słodki niż kwaśny, więc lepiej jest mieć je w różnych chorobach żołądka.

Pomidory Pink Flamingo: opis

pomidory średniej klasy. Okres wegetacji wynosi 110-115 dni. . Roślina ta jest wysoka, osiąga wysokość 1,2-1.8 m owoce są formą slivoobraznuyu, różowy kolor, waga – 200-400 g Pomidor Różowe flamingi – uniwersalny przeznaczenia. Może być stosowany do spożycia w postaci świeżej, jak również dla wszystkich rodzajów ochrony. Ceniona wystarczająco wysoką odporność na różne choroby. Stopień Wydajność wynosi średnio 6-10 kg / m2. Różowe flamingi pomidora odmiany mogą być uprawiane zarówno w otwartym polu iw szklarniach sadzonek.

godność

Różowe flamingi pomidory zebrało bardzo pozytywne recenzje. W sprawie zasadności klasy można mówić bardzo długo. Jego główną wartość – wczesny rozwój. Owoce zaczynają dojrzewać w ciągu 92-95 dni po posadzeniu.

Pomidor Pink Flamingo ma niezwykły wygląd, piękne, bogate walory smakowe – są słodkie, soczyste i aromatyczne, nie dziwi fakt, że rynek zawsze są one znacznie droższe niż czerwonym „kuzynów”.

Dodatkowo, ten gatunek doskonała prezentacja, dobry transportowania, trwałość do 2 miesięcy. Jest to odmiana o wszechstronnym zastosowaniu.

Roślina sama w procesie wzrostu jest w stanie ozdobić ogród, gdyż jest bardzo delikatne i piękne rzeźbione liście.

Pomidory Pink Flamingo: rośnie

Dla nowoczesnych ogrodników rosną pomidory słodkie większy nie sprawia żadnych trudności. Musimy jednak wziąć pod uwagę pewne cechy uprawie tego pysznego warzywa. Pomidor Pink Flamingo jest idealny dla otwartych łóżkach. Pomidory są bardzo wymagający na glebie i potrzebują regularnego karmienia, ale łatwy do przeprowadzenia jakieś zgrubienie. Kulturowo nadaje się nie vysokoplodorodnye ciężkie gleby. Dobre prekursory są kapusta, ogórki, fasola, cebula, marchew.

Sadzenie nasion pomidora sadzonek

Nasiona pomidora powstają już w roku siewu. Są dość małe, płaskie, trójkątne, nerkowate, szaro-żółty kolor. Waga 1000. Nasiona wynosi około 5 g kiełkowania można przechowywać do 6 lat. Termin sadzenia warzyw obliczana jest, co do zasady, na przewidywanym terminem przesadzania. Nasiona wysiewa się przed nim przez 50-60 dni. Optymalny termin siewu jest uważany połowie marca – początek kwietnia. Wcześniej otręby jest wysoce niepożądane, ponieważ sadzonki mogą rosnąć silny, a więc bardzo długi czas będą chorować po przeszczepie.

Przed siewem nasion zalecanych przez 12-14 godzin. Moczony w specjalnym roztworze. Doświadczeni ogrodnicy do sadzenia zaleca się zakup specjalnego uniwersalnego podkładu i małych pojemników (kasety, szuflady). Jeśli nie, można wykorzystać to, co jest w zasięgu ręki. Są doskonałymi plastikowe butelki z odciąć górę lub kubki, filiżanki, itp niepotrzebnych głównym wymogiem – .. W obecności tych otworów drenażowych. Są one niezbędne w celu zapewnienia, że nadmiar wody do kanalizacji, a gleba nie jest pereuvlazhnyat. Zbiorniki wypełnione podłożem, wyrównane i nawilżają. Upewnij bruzdy i nasiona wysiewa się w pewnej odległości od siebie o około 5 cm, głębokość powinna wynosić około 1 cm. Następnie podlewane przez zraszanie. Obok najlepszych pojemników kiełkowania nasion zamknięty film.

Oświetlenie i reżim temperaturowy

Optymalna temperatura do kiełkowania – 25 stopni. Oświetlenie w tym okresie nie powinno być zbyt intensywne. W takich okolicznościach, pierwsze pędy pojawiają się w ciągu 5 dni. Po ich czysty wygląd filmu. Koniecznie uważaj na podlewania: powinien to być regularne, ale umiarkowane. Po kiełkowania nasion i sadzonki stopniowo zaczyna obniżenia temperatury do 15-18 ° C. Poprawić oświetlenie. Jeśli sadzonki zaczął wydłużona, to jest możliwe, od pewnego czasu w celu obniżenia temperatury do 10 ° C Pojemniki z sadzonkami co 2-3 dni powinny być obracane do sadzonek nie rosną jednostronna.

szermierka

Sadzonki są gotowe do szermierki z pojawieniem się tych dwóch liści. Korzystnym pojemnikiem na zbieranie sadzonki – fili papieru lub torf. Przeszczepienie gotowe krzewy w ziemi mogą być wykonywane bezpośrednio w nich. Ziemia brunatny, papier raskisnut i nie zakłócają dalszego wzrostu roślin. Zamiast tego można użyć zwykłych garnki przedszkola. Wybory sadzonka zaleca się nosić rękawice, aby nie uszkodzić delikatnych krzewów. Po przesadzeniu sadzonki muszą mieć pewność, aby wlać. Prowadząc wybierać rośliny utrzymuje się przez 2-3 dni w temperaturze 10-11 ° C, po czym temperatura może zostać podniesiona do 14-18 ° C.

hartowania rozsady

Procedura powinna być inicjowane przez 9-15 dni przed sadzeniem w ziemi. Temperatura powietrza do tego stopniowo obniża się do około 6-10 ° C, 2 dni przed sadzeniem doprowadzono do temperatury otoczenia. Ponadto roślina stopniowo, zaczynając od 10-15 minut dziennie, przyzwyczajone do światła słonecznego.

transplantacja

Sadzonki sadzi się do stałego miejsca po mrozie w wieku 55-70 dni. Odległość między rzędami – 70 cm pomiędzy krzewów -. 20-40 cm tuż przed sadzeniem w każdej studzienki dodano kilka próchnicy, zmieszane z nawozów fosforowych.

Pomidor Flamingo jak wzrost doświadczonych ogrodników polecam tworzą trzon i jedną pikietę, której wysokość. – co najmniej 1 m przyciągany jest ciasno do słupa nie wynika to konieczne.