405 Shares 1245 views

Skuter „Husky”: specyfikacje techniczne i opinie

Mini-skuter „Husky” został zaprojektowany, aby przejść na płaskiej gładkiej powierzchni zamarzniętych rzek i jezior, gładka zapakowanych śniegu. Jest on znacznie różni się od typowych przedstawicieli transportu skuter swojej prostej i nieskomplikowanej konstrukcji.


Ogólne doświadczenia

Kiedy po raz pierwszy spojrzeć na skuterze „Husky” pochodzi porównanie z konwencjonalnym rowerze, który jest umiejętne ręce zamieniły się motorower, ustawienie go na silniku. Związek ten występuje z powodu lekkiej konstrukcji rury z skutera. koła roweru zwiększa tylko doświadczenie. Małe nartach i krótki tor uniemożliwia korzystanie z głęboką puszysty śnieg. Nie dopuszczaj do zrobienia i nie bardzo mocny silnik.

Pomimo tych wad, postać ta jest zdolna do rzeczy, które nie są dostępne dla innych członków tej klasy pojazdu. On może być łatwo demontowane na kilka części, co sprawia, że skuter „Husky” w świetle ogólnego obciążenia, łatwo mieści się w bagażniku samochodu. Transformacja ta czyni go idealnym miejscem dla miłośników połowów pod lodem. Rybacy mają większość nabywców tego pojazdu.

Pożyczkodawca nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i zdolności w zarządzaniu mały skuter – jest niezwykle prosty w obsłudze i utrzymaniu. Poza tym jego parametry techniczne nie wymagają rejestracji i obecności jazdy.

parametry techniczne

Proste i łatwe maszyna może wykonywać swojego właściciela z maksymalną prędkością 22 km / h. Niewielki zbiornik paliwa posiada zaledwie 3,6 litra benzyny. Fala ta wystarcza do trzech godzin nieprzerwanej pracy. Skuter „Husky” jest przeznaczony dla ładunku o masie 120 kg. Ponadto można holować sanki załadowano 100 kg. Gąsienica skuter ma szerokość 380 mm i długość 1818 mm. Specyficzny nacisk powierzchniowy od 36 gramów na centymetr kwadratowy. To sprawia, że można przezwyciężyć skuter z pełnym obciążeniem luźne pokrywy śnieżnej jest pozioma, nie przekracza 30 cm. Na zboczach i śnieg zrzuca ten samochód nie ma nic wspólnego. Jego zdolność do pokonania płytkie nachylenia do 20 stopni.

projektant

Teleskopowe zawieszenie przednie oparte jest na dwóch krótkich nart. Tylna Wyważarka posiada prostą strukturę.

Czterosuwowy silnik produkuje mało mocy – 6,5 KM. Oznacza to tyle, ze względu na ciężar skutera, która wynosi 79 kg. Układ smarowania może pomieścić w sumie 600 g masła. Wyjścia odbywa się ręcznie – Starter offline. Nie, model urządzenia i lekkie, co sprawia, że niemożliwe do pracy w ciemności.

Unikalna konstrukcja, która nie ma odpowiednika w świecie, sprawia, że pojazdy terenowe dogodne Transformable. To może być łatwo przekształcony w łatwe w transporcie towarów wymiarów gotowych do przewozu każdego samochodu osobowego.

Struktura zdemontować bez użycia specjalnych narzędzi w kilka minut. Największą część masy jest w silnik i gąsienice – 31 kg. To sprawia, że ładowanie skuter w bagażniku wykonalnym procedury, nawet dla starszych rybaków.

polityka cenowa

Jak stało się jasne, od cech konstrukcyjnych skutera „Husky” to niedrogi i przystępne modelu. To kosztuje około 60 tysięcy rubli, co czyni urządzenie jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji wśród tanich. Niewielkie ceny wahań zależy od regionu i wdrożenie technologii motocykl kabinowy. Niektórzy sprzedawcy w postaci zniżek na skuterze oferujących prezent skrobaczki – lekka holowany sanki, które będą ciągnąć za ładowności na zaśnieżonej równinie. W tym roku, od kwietnia rozpoczęła bezprecedensową akcję – Firmy ustaliły wartość jednostki 49 tysięcy rubli! To otwiera możliwości dla tych, którzy od dawna zamierzał kupić skuter „Husky”. Cena, która spadła o prawie 20 milionów, co czyni go najbardziej przystępne skuter na planecie, która miała wpływ na sprzedaż. Pomimo poza sezonem, rosły rekord.

Właściciel i skutery śnieżne „Husky”

Opinie, pozytywnie scharakteryzować model, są dość liczne. Główną zaletą wszystkich właścicieli jednostek uwierzyć zdolność aby zmieścić się w bagażniku samochodu osobowego. Specjalne podziękowania dla właścicieli, którzy nie posiadają garaże i wiaty – oni spokojnie utrzymać skuter na balkonie. Prostota i niezawodność zespołu napędowego są również godne pochwały. Wielu rybaków z powodzeniem używać skutery lat.

Skuter jest idealnym miejscem dla miłośników zimowego wieku emerytalnego wędkarstwo – nie ma potrzeby, aby tyrać na śliski lód kilku kilometrów, niosąc nieporęczne pudełko i ryby z obawy przed poślizgiem i zrobić coś sami złamać lub odpychają.

I tak – z samochodu, wyciągnął na skuterze fragmenty tułowia, zebrane i udał się w spokoju do wiercenia studni w środku stawu.

wady modelu

Mimo prostoty konstrukcji, możliwe jest, aby wymienić kilka negatywnych cech, które znalazły nabywców, które działają na skuter „Husky”. Recenzje właścicieli, wraz z krytyki można pogrupować w następujący sposób:

  1. Niewielka powierzchnia gąsienic.
  2. Krótkie narty. Przy wysokim kierowcą masowej wpada śniegu.
  3. Brak jakichkolwiek instrumentów – prędkościomierz, poziom paliwa.
  4. Kruchości struktury. Najwyraźniej ten niedobór został zauważony przez właścicieli, którzy mają nadwagę.
  5. Brak oświetlenia drogowego.
  6. Niewielka objętość zbiornika paliwa.

Wszystkie te niedociągnięcia nie zawierają roszczeń do silnika – po pracy zasilacza nie jest szczególnie kiedykolwiek spotkał krytykę. Wszyscy inni są prawdopodobnie związane z próbami używają tego modelu jako zwykły skuter, który jest zasadniczym błędem. Jej elementy – gładka powierzchnia zamrożonych rzek i jezior. Nie ma gruby śnieg – na duża otwarta przestrzeń to jest wdmuchiwane przez wiatr. Tam nie ma żadnych odchyleń lub nieprawidłowości, jazda na którym najprawdopodobniej, i stał się przyczyną uszkodzenia.

Nieobecność stacjonarnego oświetlenia jest łatwe do naprawienia. Duży może być użycie konwencjonalnych świateł diodowych. Nie jesteś na drodze pójdzie na to.

Jak widać, negatywne doświadczenie sugeruje próbuje użyć skuter „Husky” w warunkach, dla których nie było pierwotnie przeznaczone. Tak więc, zanim kupisz lepiej upewnić się, że trzeba tego konkretnego urządzenia. Następnie w najbliższych latach będzie można zapewnić sobie niewymagających asystenta.