863 Shares 5117 views

Airboat z rękami w radiu

Miłośników majsterkowania różne „zabawki” na pilocie zdalnego sterowania może być bardzo zainteresowany jak zrobić własnymi rękami airboat. Ta łódź, która faktycznie zbierać na własną rękę, będzie to wspaniały prezent dla dziecka lub pomoc wędkowania.

Jakie materiały są potrzebne

W zasadzie każda osoba będzie mogła zbierać swoje ręce airboat. Jedyną rzeczą – trzeba kupić kilka przedmiotów (jeśli nie są one w domu w zasięgu ręki). Musimy tylko:

 • Piana lub penoplex potolochka.
 • Scotch.
 • Clay.
 • Przewody i silnik z wirnikiem (lub śmigła).
 • Rysunek (chociaż można to zrobić bez niego).

Jeśli dajesz dziecku to wspaniały domowej roboty, najlepiej jest użyć wirnik. Jego przewaga nad śmigła – dziecko nie będzie w stanie zranić palce. Ale napór wirnika w dostatecznie mały – około 500, ale jeśli nie airboat łatwe, to wystarczy.

Rozpoczęcie budowy procesie Penoplex

Kiedy jest stosowany jako wirnikiem silnika, najlepiej byłoby wziąć arkusze Penoplex o grubości do 20 mm. Na razie nie ma pod ręką, to jest możliwe, aby zbudować własnymi rękami z potolochki AirBoat.

Jeśli airboat nie jest zbyt duża, możemy wziąć arkusze grubości 40 mm. Doskonała pływalność w połączeniu z łatwością dokonać penoplex doskonały materiał do tego domowej roboty.

Aby airboat był stabilny na wodzie, należy dokonać poprzez zrównoważenie lokalizację wszystkich składników w określonej kolejności. Od najcięższej części łodzi – akumulator. Powinien być ustawiony na jak najniższym poziomie. można wyciąć wnękę w obudowie za to dla niego. Ale należy również pamiętać, że potolochka – materiał bardzo kruche i delikatne. Dlatego konieczne jest wzmocnienie czegokolwiek. Do tego celu nadaje się linia (normalna szkoła Drewniana linijka). Z pomocą kleju lub żywicy epoksydowej jest ustalona w ziemi, które nie mogą wytrzymać obciążenie.

Po kolejnych łodzi elektrycznych, okazało się konieczne, aby przykleić spód obudowy. Można to zrobić za pomocą kleju „Titan” i czekać na jakiś czas do całkowitego wyschnięcia. Po tym, można zrobić Add-ons.

Zabudowa na airboat własnymi rękami

W celu uczynienia nadbudowę na pokładzie łodzi w przyszłości, można użyć gotowych rysunków i można spróbować zrobić coś z siebie. Oczywiście, wszystkie modele posiadają pewne cechy, które je łączą. Dlatego nie powinno dzielić włos na czworo.

Montażu na wirnika może być wykonane z dwóch połączonych ze sobą części Penoplex. W tym celu konieczne jest, aby wyciąć prostokąt i pokroić na kole mocy silnika, a następnie otrzymany prostokąt o połowę. Taka konstrukcja pozwala silnikowi zrobić wymienny (do wymiany lub naprawy). W celu zabezpieczenia wirnik i nie bój się, to pojawiają się w każdej chwili można go naprawić za pomocą tej samej linii i parę śrub. W tym celu jest on przyklejony między dwoma połówkami penopleksovogo prostokąta, a następnie w wyniku struktura jest przyklejona i zamocowana za pomocą śrub.

Nadbudowa sterownia umożliwia ukrycie sprzętu elektrycznego z plamami. Mocowanie odbywa się za pomocą kleju. Można użyć kleju topliwego, ale jeśli airboat będą używane w czasie zimy, nie jest najlepszym wyborem. Ponadto, w dyspozytorni trzeba wykonać otwory do wentylacji.

Zarządzania łodzi

Aby AirBoat raz orzekł, konieczne jest dołączenie ster. Byłoby najlepiej cienkie potolochka. Z niego wyciąć prostokąt. Aby naprawić kierownicę, można użyć dowolnego pin 3 mm w przekroju. Ponadto, musimy wziąć pod uwagę, że podczas jazdy po wodzie, airboat będzie „podnieść” koło nosa będzie w wodzie.

naczynie uszczelnienia

Łódź jest w stanie podróżować na dowolnej powierzchni, czy to śnieg, woda lub trawy. Nie wykluczone brudu i wody z wejściem do domowej roboty. Aby tego uniknąć, trzeba uzbroić się w alkoholu, epoksydowych i pędzlem. Jako airboat z rękami na radio, antena powinna być ukryty w rurze włókna węglowego. Następnie konieczne jest rozpuszczenie alkoholu epoksydowego i przy użyciu szczotki, umieszczone na statku. To nie tylko chronić przed wodą, ale także ułatwia przesuwanie. A dodatkowym atutem powłoki z epoksydowa – ślizgacz, wykonany własnymi rękami, staje się silniejsza.

„Korowód” i akcesoria

Aby wybrać airboat, można uczestniczyć w niektórych „fanaberie” i przydatnych dodatków. Puszki z farbą są idealne do malowania statku, a za pomocą taśmy klejącej można dodać coś do ciała lub do dekoracji kierownicę. Należy jednak pamiętać, że waga modelu wzrasta, a to oznacza, że stawka będzie niższa. Najważniejsze – nie przesadzaj, bo łódź może po prostu przewrócić w wodzie. Poza airboat mogą być wyposażone w lampy i światła LED.

Airboat z pianką

Pianka ma pływalność same cechy, które penoplex. Dlatego proces tworzenia nie różni się zbytnio. A Internet nie trzeba szukać oddzielnie jako airboat zbudować własnymi rękami. Podobnie jak w pierwszym przypadku, możliwe jest, aby zrobić airboat rękoma (dane łodzi aby ułatwić ten proces). Lub aby pokazać wyobraźnię i stworzyć coś własnego. Budowa taśmy mogą być wykorzystywane do wzmocnienia konstrukcji. Wszyscy rany dno. Drewniane władca nie może być stosowany w celu wzmocnienia struktury.

Airboat z rękami do połowu

Zwabić ryby stał się nie tylko proste, ale również zabawa, można użyć radia sterowane AirBoat własne ręce. Do stałego użytku, to najlepiej zrobić dokładną łódź wykonaną z tworzywa sztucznego lub ze sklejki (chociaż dla tych celów bardziej odpowiednie plastikowe PCV lub panele, ponieważ nie gnije)

 1. Airboat rękoma (dane ułatwi zadanie) nie musi rozpocząć się badaniem systemów. Można zrobić modeli 3D w odpowiednim programie.
 2. Następnie należy dokonać rysunek, na którym będzie wyciąć wszystkie elementy wykonane z tworzywa sztucznego lub sklejki.
 3. Teraz, gdy rysunek jest gotowy, to możliwe jest, aby przejść do wycięcia.
 4. Klejenie może być wykonane z topliwego kleju „Titan” lub „moment” (jeśli sklejki jako materiału wybranego do wykonania obudowy, konieczne jest, aby przenieść włókna szklanego, która jest impregnowana żywicą epoksydową).
 5. otwory nosowe trzeba wypełnić pianką tak że łódź nie tonąć.
 6. Ponadto konieczne jest, aby załączyć silnik. miałby wyglądać taki sam sposób jak wirnika. Mocowania go do kadłuba łodzi, należy zabezpieczyć otwór żadnych barów vodozabirayuschee. Ma to zapewnić, że algi, skrzyni biegów, itd. Nie nawijać śmigło.
 7. Urządzenia elektryczne będą musiały kupić. Jeśli rybak postanowił poważnie zająć się przynętę z domowej ślizgacz, to najlepiej udać się na zakupy i kupić odpowiednie elektronikę i sterowanie silnikami do niego.

Cena koszty wynikające „zabawki” będzie o sześć tysięcy. Zgadzam się, w porównaniu z faktem, że sklepy oferują łodzie rybackie (30 tysięcy rubli), jest także pobożny.

Dla każdego rybaka tak zapalonym domowej pomoc dla przynęty ryb. Zazwyczaj przynęta zostaje wyrzucony przez strony na pewną odległość, jacht może uprościć proces. Robi swoje ręce AirBoat ryby, należy pamiętać, że żywność będzie musiał jak coś z niego obniżony do wody. W celu rozwiązania tego problemu, można iść po linii najmniejszego oporu – aby otwarciu pojemnika z przynętą, a drzwi do tie silną linię gwintu lub rybackiej. Gdy airboat aby osiągnąć żądaną temperaturę, trzeba tylko pociągnąć za sznur.

„Rescue” misja

Zapalonych fanów samolotu w radiu może być w trudnej sytuacji – modelc mogą one wpaść do stawu i dostać nie działa. Teraz mówimy o modelach wodnosamolotów, bo reszta model samolotu jest prawdopodobne, aby natychmiast przejść do dołu.

Tak, amatorskie radio sterowane samoloty w kłopoty. Samolot był w rzece. Je zdobyć, wystarczy dołączyć do końca kadłuba AirBoat mocnej liny. A następnie za pomocą Pick frezów płaskich i wyciągnąć go z wody.